Як Баварія познущалася над нещасним Майнцом: огляд 25-го туру Бундесліги

В чемпіонаті Німеччини відбулися поєдинки 25-го туру, які проходили в період між 8 та 10 березня, Баварія розтрощила Майнц - 8:1, Баєр зберігає лідерство у таблиці

Баварія Майнц
Баварія на своєму полі здобула впевнену перемогу. Фото: Gettyimages.соm

В німецькій Бундеслізі команди зіграли матчі в рамках 25-го туру. Мюнхенська Баварія запам'яталася непристойним знущанням над аутсайдером чемпіонату. Водночас підопічні Алонсо зберігають лідерство та крокують за чемпіонством. Про ці та інші події - детальніше в огляді Інформатора.

Штутгарт - Уніон 2:0

Міцний Штутгарт продовжує утримувати 3 позицію в таблиці. У матчі з Уніоном господарі продемонстрували чудову гру та справедливо переграли суперників. Спочатку на 19-й хвилині відзначився Гірассі. Вже у другій половині на 65-й перевагу збільшив Фюріх.

Пізніше на 69-й Шефер порушив правила та залишив Уніон в меншості. Однак на фінальний результат ця подія ніяк не вплинула.

• Штутгарт - Уніон 2:0

Голи: Гірассі (19), Фюріх (65)

Вилучення: Шефер (69)

Аугсбург - Гайденгайм 1:0

Важлива перемога для Аугсбурга над близьким сусідом по турнірній таблиці. Долю поєдинку на 22-й хвилині вирішив гол Гоувелеува, гравець точним пострілом замкнув подачу з кутового. Це вже третя поспіль перемога для господарів.

• Аугсбург - Гайденгайм 1:0

Голи: Гоувелеув (22)

Баварія - Майнц 8:1

Мегасупершоу від Баварії. Мюнхенці не пожаліли своїх суперників. Зокрема, Гаррі Кейн оформив хет-рик, а Горецка дубль. Голи летіли просто один за одним. На таку зливу голів, Майнц відповів тільки одним м'ячем, на 31-й відзначився Амірі.

• Баварія - Майнц 8:1

Голи: Кейн (13, 45+7, 70) Горецка (20, 90+2), Амірі (31), Мюллер (47), Мусіала (61), Гнабрі (66)

Боруссія М - Кельн 3:3

Неймовірно цікавий матч, інтрига в якому трималася до останніх хвилин. До 70-й хвилини Кельн перемагав - 2:1, однак господарі поля за лічені хвилини змогли повернутися та отримати перевагу у грі. Спочатку на 71-й, а згодом і на 73-й за Боруссію відзначився Хак.

Здавалося, що головний камбек уже відбувся. Однак ні, на 79-й Даунс відновив статус-кво у шаленій грі.

• Боруссія М. - Кельн 3:3

Голи: Аліду (7, 64), Онора (32), Хак (71, 73), Даунс (79)

РБ Лейпциг - Дармштадт 2:0

Дармштадт зумів забити, але все-одно програв. А все тому, що гості відзначилася у свої ворота, на 3-й хвилині автогол оформив Ішервуд. Водночас "бики" попри велику кількість моментів зуміли забити власними силами лишень раз, на 50-й відзначився Баумгартнер.

• РБ Лейпциг - Дармштадт 2:0

Голи: Ішервуд (3, гвв.), Баумгартнер (50)

Бохум - Фрайбург 1:2

За статистичними показниками Бохум виглядав переможцем. Однак результат завжди на табло. Спочатку за Фрайбург на 36-й хвилині відзначився Еггештайн. Згодом на 53-й перевагу подвоїв Грегоріч. І лишень на 63-й першим та останнім взяттям воріт для Бохума став гол сумнозвісного Івана Ордеця.

• Бохум - Фрайбург 1:2

Голи: Еггештайн (36), Грегоріч (53), Ордець (63)

Айнтрахт - Гоффенгайм 3:1

Найцікавішим у цій грі є не результат, а два вилучення гравців Гоффенгайма. Гості навіть першим відзначилися, на 6-й хвилині забив Брукс. Однак згодом Брукс покинув поле, і ця подія прямо вплинула на подальший результат у грі. Пізніше Озан Кабак на 78-й взагалі залишив Гоффенгайм вдев'ятьох на полі.

• Айнтрахт - Гофеннгайм 3:1

Голи: Брукс (3), Кох (32), Ебімбе (50), Гьотце (64)

Вилучення: Брукс 22, Кабак 78

Баєр - Вольфсбург 2:0

"Фармацевти" продовжують свою ходу за чемпіонством. Цього разу підопічні Алонсо перемогли на своєму полі "вовків". У першому таймі на 37-й хвилині відзначився Телла. У другій половині на 86-й Віртц встановив фінальний рахунок.

• Баєр - Вольфсбург 2:0

Голи: Телла (37), Віртц (86)

Вилучення: Єнц (28)

Вердер - Боруссія Д 1:2

Доволі важка гра для "джмелів". Спочатку все складалося добре для гостей - на 21-й відзначився Мален, на 38-й Санчо. Проте все змінило вилучення гравця Боруссії Забітцера на 45+1-й хвилині.

Вердер отримав непоганий шанс, щоб перевернути події в грі на свій лад. Господарі створювали моменти. Проте відзначитися зуміли тільки раз, на 70-й зменшив відставання Нжинмах.

• Вердер - Боруссія Д. 1:2

Голи: Мален (21), Санчо (38), Нжинмах (70)

Вилучення: Забітцер (45+1)

Яких змін зазнала турнірна таблиця

Підопічні Алонсо продовжують очолювати Бундеслігу. Відставання Баварії складає 10 балів. Водночас Штутгарт доволі впевнено себе почуває на 3 сходинці. А на дні таблиці для Дармштадта та Майна наразі не видно перспективи на виживання.

Баварія познущалася над Майнцом: огляд 25-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище Бундесліги станом на 12 березня

А ось тут ми підбили підсумки яскравого спортивного тижня. Джошуа знищив колишню зірку UFC Нганну. Легендарний Майк Тайсон повертається у ринг та має намір поставити на місце блогера-боксера. Водночас стали відомі перші чвертьфіналісти ЛЧ. Про ці та інші новини - детально в нашому огляді.

Раніше Інформатор спілкувався з військовим, який призупинив кар'єру футболіста та пішов захищати Україну. Гравець вигравав срібні нагороди українського чемпіонату.

"Ми всюди стояли, і у Будинку Футболу в тому числі. Дивилися і за небом та й просто стежили за порядком, бо перший час були різні "приколи", на кшталт ДРГ", - розповів Костянтин Яцик.

Також ми зробили огляд туру АПЛ. Відбулося чимало цікавих подій. Михайло Мудрик оформив ефектний гол.