Циганков з мечем із Зоряних війн розірвав Ла Лігу

Жирона розгромила Осасуну з рахунком 4:0 у 3 турі Ла Ліги, Віктор Циганков оформив гол+пас

Віктор Циганков
Віктор Циганков фанат "Зоряних війн". Фото: Gettyimages.com

Каталонська Жирона знищила Осасуну - 4:0 у 3-му турі Ла Ліги, який пройшов 29 серпня. Українець Віктор Циганков спочатку оформив геніальний асист, а згодом й сам відзначився взяттям воріт. Віктор вже у традиційному стилі відсвяткував гол з мечем із "Зоряних війн".

Український вінгер віддав неймовірну гольову передачу на 34-й хвилини. Її адресат - Браянь Хіль влучно замкнув простріл Віктора. На початку другого тайму Циганков забив сам, зробивши рахунок - 2:0. Згодом довершили розгром Руїс та Стуані.

• Жирона - Осасуна 4:0

Голи: 1:0 - 34 Хіль, 2:0 - 53 Циганков, 3:0 - 56 Руїс, 4:0 - 90 Стуані.

Для Віктора це стали перші результативні дії в сезоні. Гру українця високо оцінили відомі статистичні портали. WhoScored поставив українцю 8,1 бала - це стало найвищою оцінкою серед усіх футболістів обох команд, які брали участь у цьому матчі. SofaScore також визнав Циганкова найкращим гравцем поєдинку - Віктор отримав 8,5 бала.

"Дуже сподобалося, як ми провели гру. В першу чергу сподобався пресинг суперника після того, як ми втрачали м'яч. Добре діяли на половині поля Осасуни, виграли 80% других м'ячів.

Щодо Циганкова, то Віктор дуже важливий для нас. Він здатний давати нашому футболу постійність в атаці. Він забив, він асистував, і нам потрібні всі його якості. Однак нам потрібно, щоб він продовжував прогресувати", - сказав головний тренер Жирони Мічел після гри.

Слід зазначити, що після 3 турів Ла Ліги Жирона посідає 7 місце. В активі команди Мічела 4 бали.

Циганков пояснив, чому святкує голи з мечем із "Зоряних війн"

Віктор Циганков не вперше святкує взяття воріт з мечем з відомої космічної саги. Він зізнався, що фанат таких речей. Можливо, колись він відсвяткує гол таким чином і в збірній.

"Цей мій меч. Я – фанат цих речей. У мене багата колекція. Я заздалегідь його приготував. Хотів так відсвяткувати гол ще у матчі із Барселоною, але тоді не вдалося забити.

В збірну я його не брав, але думав про це. Давайте подивимось, як буде", - сказав Циганков.

Літо добігає свого кінця, великі спортивні свята - Олімпіада, Євро-2024 та Копа Америка залишилися у минулому. Однак фанатам довго сумувати не довелося - вже стартував новий клубний сезон. І до нього великі клуби підготувались як слід. З огляду на це, Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк даному відео та підписуйтесь на наш канал - буде цікаво!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Кривбас у грі з Бетісом за 4 хвилини поховав надії на єврокубки. Також ми повідомляли, що Гвардіола зробив королівський сюрприз кожному працівнику МанСіті.