Представник УПЛ ФК Чорноморець показав нову форму, участь у презентації взяли легенди клубу

Чорноморець креативно презентував форму. Фото: ФК Чорноморець

Представник Української Прем'єр-ліги ФК Чорноморець Одеса презентував нову форму на сезон 2024-2025. Участь у презентації взяли легенди "моряків". Екіпірування має українську символіку.

Форма виготовлена у традиційних для Чорноморця чорно-синіх барвах. А у верхній частині форми сині смуги зображені у стилі українського орнаменту. Ветерани клубу Віктор Зубков, Олександр Никифоров та Олександр Косирін взяли участь у презентації нової форми. Теж саме зробили діючі форварди "моряків" Деніс Янаков та Олексій Хобленко, як повідомляє пресслужба Чорноморця.

Легенди ФК Чорноморець Одеса презентували стильну форму команди з українською символікою 1

Презентація форми вийшла символічною. Фото: ФК Чорноморець

Легенди ФК Чорноморець Одеса презентували стильну форму з українською символікою 3

Форма виглядає неймовірно

Як Чорноморець виступає в УПЛ?

Одеський клуб провів уже 4 поєдинки в УПЛ. Однак здобув лише одну перемогу. Наразі в "моряків" 3 бали та 14 місце в турнірній таблиці. Дещо неочікуваною стала поразка Чорноморця у грі проти новачка УПЛ Лівого Берега - 0:1. Її прокоментував головний тренер "моряків" Олександр Бабич.

"Ми мали забивати, Кирило Попов та Денис Янаков могли забивати. Я хлопцям казав, що за такої гри, як у першому таймі, нам дуже важко буде брати бали. Другий тайм вийшов іншим: додали правильну агресію, більше насичували штрафний майданчик суперника, нагнітали ситуацію. Були два дуже хороші моменти, коли мали забивати.

Щоб не програвати такі матчі, треба забивати. Ми всі працюємо у захисті, всі працюємо в атаці. Ми нікого не виокремлюємо, хто добре зіграв, хто ні. Я вважаю, що потрібно відштовхуватися від другого тайму, але трохи впевненості та якості нам не вистачає попереду. Треба зіграти було спокійніше, холоднокровніше у тих позиціях. У нас у другій половині другого тайму були моменти біля воріт Лівого Берега.

Проте це футбол, так воно й є. Ми цей результат приймаємо та рухаємося далі. Будуємо команду. Так, ​​усі засмучені. Ми й довго не раділи після Колоса, ми довго не засмучуємось після цієї гри. Ми знаємо, над чим нам треба працювати, щоб такі програвати не програвати, як мінімум", - розповів Бабич.

У світі футболу вже активно триває новий клубний сезон. І до нього великі команди підготувались як слід. З огляду на це, Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк цьому відео та підписуйтесь на наш канал - буде цікаво!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що Ребров назвав заявку збірної України на перші матчі Ліги націй проти Албанії та Чехії. Також ми повідомляли, де дивитись та на кого ставити в матчі смерті за ЛЧ РБ Зальцбург - Динамо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут