Еліна Світоліна виграла українське дербі на US Open-2024

Еліна Світоліна перемогла Ангеліну Калініну та вийшла у наступний раунд US Open-2024

Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна
Українське дербі відбулося на американському корті. Фото: Gettyimages.com

На US Open-2024 відбулося українське дербі. В другому колі Еліна Світоліна перемогла Ангеліну Калініну - 2:0 та пройшла далі. Поєдинок тривав 1 годину 19 хвилин.

Огляд поєдинку

Еліна Світоліна відразу взяла ініціативу до своїх рук. У першому сеті Еліна віддала Ангеліні тільки один гейм. Раунд закінчився дуже впевненою перемогою Світоліної - 6:1.

Другий сет вийшов схожим. Світоліна на досвіді оформила великий відрив та втримала перевагу. Сет закінчився за рахунку - 6:2 на користь Еліни.

• Еліна Світоліна (Україна) - Ангеліна Калініна (Україна) - 2:0 (6:2, 6:1)

Це була вже третя зустріч між українськими тенісистками. Всі з них виграла Світоліна. До речі, у наступному колі Еліна зіграє проти Коко Гофф, яка є діючою чемпіонкою турніру.

Перша ракетка України також пройшла далі

Раніше перша ракетка України Марта Костюк також вийшла у третє коло. Марта спокійно перемогла британку Гаррієт Дарт у двох сетах - 2:0 (6:2, 6:3). Далі Костюк протистоятиме американка Емма Наварро.

Нагадаємо, що раніше Даяна Ястремська, Юлія Стародубцева, Леся Цуренко та Катерина Байндль покинули змагання після першого колу. Загалом 7 українок стартували на US Open цього року. Між іншим, це національний рекорд.

Що відомо про турнір US Open?

Додамо, що US Open - щорічний відкритий чемпіонат тенісу США, який входить до чотирьох турнірів Великого шлему. US Open складається з п'яти дисциплін: чоловічого і жіночого індивідуального турніру, чоловічого і жіночого парного, і мікстів. Цього року він стартував 26 серпня та триватиме до 8 вересня.

Тим часом у світі футболу вже активно триває новий клубний сезон. І до нього великі команди підготувались як слід. З огляду на це, колектив Інформатора поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк  нашому відео та підписуйтесь на канал - обіцяємо, що буде цікаво!

Проєкт Інформатора та України на часі

Раніше Інформатор розповідав, що чоловік Світоліної у фіналі турніру UTS знищив російсько-казахського Бубліка. Гаель Монфіс виграв свій перший турнір UTS в кар'єрі.

Також ми повідомляли, що головний корт турніру в Queen's Club матиме ім'я Енді Маррея. Олімпіада-2024 стала останнім турніром для Енді, таким чином йому віддали данину поваги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут