Кривбас у грі з Бетісом за 4 хвилини поховав надії на єврокубки

Кривбас програв матч-відповідь кваліфікації ЛК іспанському Бетісу та вилетів з єврокубків

Кривбас
Кривбас знову програв Бетісу. Фото: ФК Кривбас

Криворізький Кривбас розгромно програв іспанському Бетісу - 0:3 в матчі-відповіді плейоф кваліфікації Ліги конференцій. Поєдинок відбувся у четвер, 29 серпня. Підопічні Вернидуба пропустили три голи за 4 хвилини.

Огляд матчу

На старті першого тайму гра здавалася рівною, ба більше, на 14-й хвилині Бандейра на дальній стійці злету пробив у каркас воріт. Втім, наприкінці першої половини Бетіс за 4 хвилини зміг оформити три м'ячі - на 40-й забив Айтор Рїбаль, на 41-й та 43-й дублем відзначився Абде Еззальзулі. Відтак шанси Кривбасу зникли за лічені хвилини. У другому таймі команди голів не забивали.

• Бетіс - Кривбас 3:0

Голи: 1:0 - 40 Рїбаль, 2:0 - 41 Еззальзулі, 3:0-— 43 Еззальзулі

Бетіс: Сілва, Родрігес, Натан, Льоренте (Перро, 46), Бельєрін, Альтіміра, Кардосо – Еззальзулі (Форнальс, 59), Лосада, Родрі (Хуанмі, 68) – Руїбаль (Діао, 59).

Кривбас: Кліщук, Дібанго, Стецьков, Романчук, Бандейра (Понєдєльнік, 46), Вакулко (Хомченовський, 71), Бізімана – Драмбаєв, Луньов (Соса, 59), Д. Кузик (По, 46) – Кожушко (Микитишин, 59).

Нагадаємо, що перший матч Кривбас програв з рахунком - 0:2. Отже, загальний рахунок двоматчевого протистояння - 5:0 на користь Бетіса. Додамо, що свій шлях у єврокубках Кривбас починав ще у кваліфікації Ліги Європи.

Що сказав Вернидуб після матчу

Після гри головний тренер Кривбасу Юрій Вернидуб дав коментар. Вернидуб привітав суперників з перемогою. Він також зазначив, що ці матчі принесли багато досвіду його підопічним.

"Вітаю Бетіс з перемогою та виходом до групового етапу Ліги конференцій. Дуже потужна та непогана команда, має у складі чимало швидких футболістів. Хоча, якщо взяти гру в цілому, то ми нічим не поступались супернику в перші 40 хвилин. Пропустили перший гол, після чого трішки розсипались.

Потім пропустили другий і третій мʼячі за декілька хвилин. Для нас це був удар. Поспілкувались з командою в роздягальні, зробили деякі заміни. Другий тайм зіграли 0:0, перший – програли 0:3. Тому багато коментувати не хочеться.

Для наших хлопців - це велика школа. Вони побачили, до якого рівня їм треба прагнути. Це класний футбол", - розповів Вернидуб.

До нового сезону великі клуби підготувались як слід. З огляду на це, Інформатор поговорив про найгучніші футбольні трансфери цього літа. Ставте лайк даному відео та підписуйтесь на наш канал - обіцяємо, що буде цікаво.