Ганьба Роналду: в ЛЧ п'ятиразовий володар Золотого м'яча не влучив в порожні ворота з двох метрів

Саудівський клуб Аль-Наср, за який виступає зірковий португальський футболіст Кріштіану Роналду, у понеділок, 11 березня, вилетів з азійської Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду
Аль-Наср Кріштіану Роналду припинив боротьбу в Лізі чемпіонів Азії

Аль-Наср в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії у серії післяматчевих пенальті поступився Аль-Айну з ОАЕ. Гра відбулась у понеділок, 11 березня. КріРо допустився ганебної та вирішальної помилки, промазавши в порожні ворота з близької відстані. У минулому сезоні Аль-Айн тренував наставник збірної України Сергій Ребров, а у складі команди виступав Андрій Ярмоленко.

Аль-Наср поступився у першому матчі з рахунком 0:1, тож команді потрібна була лише перемога. Але дубль Рахімі поставив під сумнів перспективи Аль-Насра. Господарям пощастило, що під завісу першої половини гри Гаріб відіграв один м’яч.

Аль-Наср зрівняв рахунок на 51-й хвилині. А через десять хвилин чудову нагоду втратив Роналду. Португальський футболіст намагався зіграти на добиванні і з двох метрів не влучив у вільний кут. Гол Теллеса дозволив Аль-Насру зрівняти рахунок за сумою двох матчів.

Гра продовжилась в овертаймі. Аль-Шамсі поставив Аль-Наср у скрутне становище. Проте Роналду на 118-й хвилині врятував команду, реалізував пенальті. Забив португалець і у післяматчевій серії. А от його партнери по команді як один пробили повз ворота. Тож Аль-Айн і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів Азії.

• Аль-Наср (Саудівська Аравія) – Аль-Айн (ОАЕ) – 4:3 (д.ч.), пенальті 1:3 (перший матч – 0:1);
    Голи: Гаріб, 45+5, Эіса, 51 (автогол), Теллес, 72, Роналду, 118 (з пенальті) – Рахімі, 28, 45, Аль-Шамсі, 103.

Пенальті: Брозович (не забив), Рахімі (0:1), Теллес (не забив), Каку (0:2), Роналду (1:2), Аль-Шамсі (1:3), Отавіу (не забив).

Аль-Наср: Аль-Наххар, Лайамі, Аль-Амрі (Яхіа, 64), Аль-Фатіль (Аль-Сулаіхім, 90, Аль-Хемер, 105), Теллес, Аль-Хайбарі, Брозович, Мане, Отавіу, Гаріб (Аль-Хассан, 84), Роналду.

Аль-Айн: Еіса, Мохаммед, Хашемі, Куадіо, Ерік (Хассан, 70), Надер (Аль-Шамсі, 99), Парк, Аль-Балуші (Аббас, 78), Каку, Паласіос, Рахімі.

Сергій Ребров привітав свою колишню команду з перемогою. Фахівець тренував Аль-Айн у 2021-2023 роках. У 2022 році Аль-Айн став чемпіоном ОАЕ.

"Вітаю, хлопці", – написав Сергій Ребров.

Ганьба Роналду: п'ятиразовий володар Золотого м'яча не влучив в порожні ворота з двох метрів 1

Напередодні матчу з Аль-Айном Кріштіану Роналду заявляв, що щасливий в Аль-Насрі. Португалець виступає за Аль-Наср з січня минулого року. Його контракт з клубом розрахований до літа 2025.

"Я щасливий бути в Саудівській Аравії, абсолютно щасливий. Я радий представляти Аль-Наср, і для мене наш сезон є позитивним, тому що досі ми мали шанс у всіх турнірах”, - сказав Роналду.

У цьому сезоні Кріштіану Роналду відзначився 29 голами і 11 результативними передачами у 32-х матчах у всіх турнірах. Аль-Наср у турнірній таблиці чемпіонату Саудівської Аравії йде на другому місці. Команда відстає від Аль-Хіляля на дванадцять очок.

Раніше Інформатор повідомляв , що у Полісся змінився головний тренер. Після серії невдач Юрій Калитвинцев залишив посаду. Президент футбольного клубу Полісся Геннадій Буткевич повідомив, що виконуючим обовʼязки призначено Сергія Шищенка.

Також ми розповідали, що гол Мудрика допоміг Челсі здолати Ньюкасл. Лондонський клуб переміг з рахунком 3:2.

А тут наша команда підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тренер збірної України Сергій Ребров визначився із гравцями, які вирушать на тренувальний збір. А легендарний Майк Тайсон вирішив повернутись у ринг, щоб провчити блогера.