Гол Мудрика приніс Челсі перемогу над сороками

Челсі у матчі 28-го туру АПЛ у понеділок, 11 березня, на своєму полі з рахунком 3:2 переміг Ньюкасл: один з голів на рахунку українського півзахисника Михайла Мудрика

Михайло Мудрик Челсі АПЛ
Михайло Мудрик забиває у ворота Ньюкасла Фото: Gettyimages.com

Челсі у матчі 28-го туру АПЛ з рахунком 3:2 переміг Ньюкасл – сусіда по турнірній таблиці. Гра відбулась у Лондоні у понеділок, 11 березня. Переможний, третій гол у складі "аристократів"  забив український півзахисник Михайло Мудрик.

Михайло Мудрик гру розпочав в запасі. А Челсі досить швидко повів в рахунку. Вже на 6-й хвилині Джексон змусив капітулювати голкіпера "сорок" (прізвисько Ньюкасла – ред.). Гості відігрались ще у першому таймі. Перед перервою Ісак зрівняв рахунок.

Мудрик вийшов на поле на 71-й хвилині, замінивши Стерлінга. Рахунок на той час був 2:1 на користь Челсі. І через 5 хвилин українець забив. Мудрик увірвався у штрафний майданчик, обіграв голкіпера і покотив м’яч у порожні ворота. Гол Мерфі на 90-й хвилині став для Ньюкасла слабкою втіхою.

• Челсі – Ньюкасл 3:2;
    Голи: Джексон, 6, Палмер, 58, Мудрик, 76 – Ісак, 43, Мерфі, 90

Челсі: Петрович, Гюсто, Чалоба, Дісасі, Кукурелья, Галахер, Фернандес, Палмер (Казадеї, 86), Кайседо, Стерлінг (Мудрик, 71), Джексон (Чуквуемека, 90).

Ньюкасл: Дубравка, Лівраменто, Шер, Ботман, Берн (Крафт, 69), Бруно Гімараес (Вайт, 81), Лонгстафф, Віллок (Майлі, 80), Альмірон (Андерсон, 69), Гордон (Мерфі, 36), Ісак.

Що сказали тренери після матчу

Головний тренер Челсі Маурісіо Почеттіно:

"Це футбол, іноді ти насолоджуєшся, а іноді страждаєш. Ми грали з дуже хорошою командою з приголомшливими гравцями, це було дійсно важко. Ми здобули перемогу, але продовжуємо дивитися вперед і рухатися вперед, найголовніше – три очки.

Нападникам важливо відчувати впевненість, і ми знаємо, що можемо вигравати матчі, забиваючи голи, але трохи розчаровані тим, як ми зробили дві помилки, яких ніколи не мало статися. Але саме так ми стаємо зрілішими – нам треба продовжувати рухатися далі", - розповів наставник Челсі.

Головний тренер Ньюкасла Едді Хау:

"Я думаю, що доля матчу висіла на волосині. Була відкрита гра. Ми втратили нитку гри з пропущеними голами, які, на наш погляд, були справді поганими. Вони були забиті самі собою.

Де б ви не грали, ви повинні пишатися своєю чіткою грою. Я не думаю, що Челсі сьогодні мав багато моментів. Але те, як були забиті голи, на наш погляд, дуже розчаровує, оскільки ми знаємо, що в деталях треба покращуватися.

У нашій грі було багато хорошого. Я думаю, що ми добре атакували, добре володіли грою та атакували небезпечні зони. Намір був таким. Я думаю, що ми повністю контролювали гру, але нам, безперечно, є на що подивитися", - заявив Хау.

Вболівальники Челсі хочуть повернення Моуріньо

Результати Челсі не зовсім влаштовують вболівальників. Команда, яка вигравала чемпіонат Англії та Лігу чемпіонів зараз бовтається у середині турнірної таблиці. Тож вболівальники хочуть повернення Жозе Моуріньо.

Теперішній наставник Челсі Маурісіо Почеттіно з повагою віднісся до бажань шанувальників Челсі. Тренер запропонував спитати думку гравців. Нехай вони і вирішують.

"Якщо гравці вважають, що з іншим тренером у них краще виходитиме, я перший скажу: "Гей, вони можуть піти і поговорити з власником та спортивним директором", - сказав Почеттіно.

Як Челсі виступає в АПЛ

Після двадцяти семи ігор Челсі має в активі 39 очок. Команда посідає одинадцяте місце. Свій наступний поєдинок Челсі зіграє вдома проти Бернлі. Гра відбудеться 30 березня. Початок зустрічі о 17:00 за Києвом.

Гол Мудрика приніс Челсі перемогу над сороками 1

Турнірна таблиця АПЛ станом на 12 березня

Раніше Інформатор повідомляв , що у Полісся зміниться головний тренер. Юрій Калитвинцев залишив посаду після серії невдач. Також ми розповідали, що Шахтар відзаявив легендарного футболіста. Дмитро Чигринський в цьому сезоні провів лише чотири матчі.

А тут наша команда підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тренер збірної України Сергій Ребров визначився із гравцями, які зіграють проти Боснії і Герцеговини. А ось Майк Тайсон вирішив повернутись у ринг.