Підопічні Алонсо мчать за омріяним трофеєм: огляд 24-го туру Бундесліги

В німецькому чемпіонаті з футболу промайнув 24 тур, який проходив в період між 1 та 3 березня, мюнхенська Баварія знову втратила очки, водночас сенсаційний Баєр переміг Кельн - 2-0 та мчить до перемоги

Баєр, Бундесліга
Фанати Баєра у захваті від результатів команди. Фото: Gettyimages.соm

Німецька Бундесліга продовжує дарувати своїм вболівальникам яскраві матчі. В рамках 24-го туру відбулося чимало цікавих подій. Мюнхенська Баварія знову втратила очки та загнала себе в ще гірше становище. Водночас леверкузенські "фармацевти" демонструють чудові результати та одноосібно очолюють турнірну таблицю. Про ці та інші результати - детальніше в огляді Інформатора.

Фрайбург - Баварія 2:2

І знову "німецька машина" дала збій. Баварія втратила надважливі очки та збільшила своє відставання від Баєра. На 12-й хвилині Гюнтер вивів Фрайбург вперед вже на 35-й Тель відновив статус-кво. Нічийним рахунок залишався до 75-й хвилини, коли Мусіала забив за Баварію. Однак рівновагу в матчі на 87-й відновив Гелер - 2:2.

• Фрайбург - Баварія 2:2

Голи: Гюнтер (12), Тель (35), Мусіала (75), Гелер (87)

Бохум - РБ Лейпциг 1:4

Напрочуд рахунок в грі відкрили саме господарі на 7-й хвилині забив Віттек. Проте далі "бики" з 4 ударів у ствір оформили 4 голи. Один з голів гостям допоміг забити сумнозвісний Іван Ордець, на 71-й хвилині Ордець відзначився, проте у власні ворота. Наприкінці поєдинку гравець Бохума Квартенг залишив команду в меншості.

• Бохум - РБ Лейпциг 1:4

Голи: Віттек (7), Ольмо (30), Опенда (68), Ордець (гвв., 71), Юссуф Поульсен (72)

Вилучення: Квартенг (86)

Гайденгайм - Айнтрахт 1:2

Гравці Гайденгайма забили два м'ячі, однак програли - 2:1. Так, так знову гол в свої ворота. На 39-й хвилині Гімбер через помилку кіпера запустив м'яч у свої ворота. На початку другого тайму Нкунку збільшив перевагу. Вже на 59-й хвилині Гайденгайм нарешті забив у ворота суперника, але все ж до кінця гри рахунок залишався незмінним.

• Гайденгайм - Айнтрахт 1:2

Голи: Гімбер (гвв., 39), Нкунку (49), Пірінгер (59)

Дармштадт - Аугсбург 0:6

Аугсбург влаштував справжній німецький фільм для дорослих аутстайдерам Бундесліги. Перший гол на 2-й хвилині та останній на 84-й хвилині оформив Тіц. Яскравий розгром на гостьовому полі від Аугсбурга.

• Дармштадт - Аугсбург 0:6

Голи: Тіц (2, 84), Йенсен (12), Деміровіч (20, 29), Варгас (25)

Майнц - Боруссія М. 1:1

Цікавий матч, особливо для нейтрального глядача. На 12-й хвилині Буркардт вивів Майнц вперед. На початку другої половини Нгуму відновив рівновагу у грі. Команди часто били по воротах, однак до кінця гри рахунок на табло змін не зазнавав. На 83-й хвилині Кор порушив правила та залишив Майнц в меншості.

• Майнц - Боруссія М. 1:1

Голи: Буркардт (12), Нгуму (55)

Вилучення: Кор (83)

Уніон - Боруссія Д. 0:2

Нестабільні "джмелі" перемогли доволі міцний Уніон. Попри поразку, Уніон не виглядав зовсім безнадійливо. Гравці Боруссії забивали свої голи наприкінці таймів. Спочатку на 41-й хвилині відзначився Адеємі, згодом на 90-й крапку в грі поставив Матсен.

• Уніон - Боруссія Д. 0:2

Голи: Адеємі (41), Матсен (90)

Вольфсбург - Штутгарт 2:3

Доволі рівний поєдинок, Вольфсбург продемонстрував чудову гру. Проте Штутгарт виявився сильніше. Спочатку на 14-й хвилині, а пізніше й на 54-й Гірассі оформив дубль за Штутгарт, який допоміг гостям перемогти. Варто зазначити, що "вовки" з Вольфсбурга нанесли більше ударів по воротах ніж гравці Штутгарта.

• Вольфсбург - Штутгарт 2:3

Голи: Гірассі (14, 54, пен.), Мехле (50), Вагноман (77), Нмеча (83)

Кельн - Баєр 0:2

Підопічні Алонсо продовжують переможну ходу. Цього разу постраждали "козли". Ще на 14-й хвилині Тільман залишив господарів в меншості. А вже на 37-й нестримний Фрімпонг відкрив рахунок у грі. Згодом на 73-й хвилині Грімальдо оформив взяття воріт та закрив всі питання по грі.

• Кельн - Баєр 0:2

Голи: Фрімпонг (37), Грімальдо (73)

Вилучення: Тільман (14)

Гоффенгайм - Вердер 2:1

А тут у нас відбулася гра прямих конкурентів із середини турнірної таблиці. Інтрига в матчі зберігалася до останніх хвилин. Після першого тайму Гоффенгайм вигравав 2:0. Згодом гравець господарів Бюльтер на 73-й хвилині отримав вилучення, після чого Вердер намагався відновити рівновагу, на 92-й Альверо навіть зменшив відставання, але цього виявилося недостатньо.

• Гоффенгайм - Вердер 2:1

Голи: Беєр (8, 44), Альверо (90+2)

Вилучення: Бюльтер (73)

Яких змін зазнала турнірна таблиця

Баєр продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю Бундесліги. У підопічних Алонсо +10 очків в активі над Баварією. Водночас на дні таблиці Дармштадт виглядає головним фаворитом на виліт.

Підопічні Алонсо стають все ближче до перемоги: огляд 24-го туру Бундесліги 1

Раніше Інформатор розповідав про нове правило у футболі, яке обмежить комунікацію з рефері. Також ми повідомляли, що топовий чемпіонат готується змінити свою назву.

А ось тут ми підбили підсумки яскравого спортивного тижня. Мудрик нарешті забив за Челсі, Михайло оформив топовий гол та зіграв на позиції ЦАП. Водночас в УПЛ Олександрія втратила очки через прикру ситуацію. А в Парижі у посадовця викрали ноутбук з планами безпеки Олімпіади-2024 - дізнайтесь про ці та інші події в нашому огляді.