Гоффенгайм дав ляпаса Боруссії Дортмунд: огляд 23-го туру Бундесліги

Протягом 23-25 лютого пройшли матчі 23 туру німецької Бундесліги сезону-2023/24, Гоффенгайм сенсаційно здолав Боруссію Дортмунд , Баварія перервала серію поразок та перемогла РБ Лейпциг

Беєр, Боруссія, Гоффенгайм
Дубль Беєра приніс Гоффенгайму перемогу. Фото: ФК Боруссія Дортмунд, ФК Гоффенгайм

В німецькій Бундеслізі промайнув черговий насичений на яскраві результати тур. В головному протистоянні Баварія нарешті перемогла в чемпіонаті, підопічні Тухеля здолали РБ Лейпциг - 2:1. Водночас нестабільні "джмелі" неочікувано поступились Гоффенгайму - 3:2. Про ці та інші події - читайте детально в огляді Інформатора.

Баєр - Майнц 2:1

Розпочався тур з перемоги одноосібного лідера Баєра проти одного із аутсайдерів Майнца. Стартував поєдинок яскраво, на 3-й хвилині господарів вивів вперед Джака, а вже на 7-й статус-кво відновив гравець Майнца Коц. Звісно, що господарі виглядали лідерами на полі, "фармацевти" контролювали м'яч всю гру, але і Майнц не виглядав зовсім безнадійно.

Доля поєдинку вирішилась на 68-й хвилині, Андріх приніс перемогу Баєру. Пізніше на 80-й хвилині Нганкам порушив правила, отримав червону та залишив Майнц в меншості до кінця гри.

• Баєр - Майнц 2:1

Голи: Джака (3), Коц (7), Андріх (68)

Вилучення: Нганкам (80)

Боруссія Менхенгладбах - Бохум 5:2

А тут у нас сталася справжня феєрія голів. Міцний Бохум, який в минулому турі здолав Баварію, до 78-ї хвилини встиг пропустити 4 голи. У відповідь на гарматні постріли господарів, Бохум відповів голами на 75-й та 87-й хвилині, однак від розгрому гості не врятувались. Наприкінці гри, а саме на 96-й хвилині гравець Боруссії Онора поставив жирну крапку в грі - 5:2, яскрава перемога господарів.

• Боруссія М - Бохум 5:2

Голи: Нгуму (28), Вайгль (пен., 35), Райц (72), Гофманн (75), Сібачо (78), Шлоттербек (87), Онора (96)

Уніон - Гайденгайм 2:2

Уніон на своєму полі провів рівний поєдинок з міцним дебютантом Бундесліги - Гайденгаймом. Неочікувано вже на 3-й хвилині Доведан вивів гостей вперед, проте в першому таймі господарі поклали дубль в роздягальню Гайденгайма. А на 71-й хвилині Бесте відновив рівновагу в поєдинку, яка і протрималась до фінального свистка.

• Уніон - Гайденгайм 2:2

Голи: Доведан (3), Гозенс (43), Шефер (45+2), Бесте (71)

Баварія - РБ Лейпциг 2:1

Баварія нарешті перемогла після двох поразок в чемпіонаті, підопічні Тухеля здолали "биків" на своєму полі. Проте матч вийшов дуже драматичним. Перший тайм пройшов без голів. Однак в другому швиденько відзначився Кейн, на 70-й Шешко відновив нічию, яка протрималася до 90+1-й хвилини, коли зірковий англієць оформив дубль та вирвав перемогу для мюнхенців.

• Баварія - РБ Лейпциг 2:1

Голи: Кейн (56, 90+1), Шешко (70)

Штутгарт - Кельн 1:1

В цій грі Штутгарт втратив потенційну можливість втрутитись в боротьбу за друге місце з Баварією. Перший тайм пройшов без голів та в доволі рівній боротьбі. Вже у другій половині Мійо на 53-й хвилині вивів господарів вперед, однак ненадовго, на 62-й гравець Кельна Мартель забив у відповідь та встановив кінцевий результат - 1:1. Важлива нічия для Кельна, команда демонструє непогану гру в чемпіонаті, проте не здобуває результат. Можлива саме ця нічия змотивує "козлів".

• Штутгарт - Кельн 1:1

Голи: Мійо (53), Мартель (62)

Вердер - Дармштадт 1:1

Чудова можливість для Вердера на своєму полі набрати бали проти аутсайдера закінчилась нічиєю. В цьому матчі господарі не забили жодного м'яча, спочатку у свої ворота на 8-й хвилині забив Циммерманн, пізніше на 33-й хвилині відновив рахунок на табло Юстван.

• Вердер - Дармштадт 1:1

Голи: Циммерманн (гвв., 8), Юстван (33)

Айнтрахт - Вольфсбург 2:2

Айнтрахт на своєму ж полі був змушений відіграватися. Голи в цьому турі на перших хвилинах не рідкість. Ось і тут гості забили вже на 2-й хвилині, а на 14-й Айнтрахт відновив рівновагу. Наприкінці першого тайму Беренс вивів "вовків" вперед. Перевага Вольфсбурга протрималася до 90+2-й хвилини, саме тоді Мармуш вколотив м'яча в сітку воріт і врятував нічию для Айнтрахта.

• Айнтрахт - Вольфсбург 2:2

Голи: Лакруа (2), Макс (14), Беренс (36), Мармуш (90+2)

Боруссія Д. - Гоффенгайм 2:3

Ну і ось вона головна сенсація туру. Боруссія на своєму полі програла Гоффенгайму. Перший тайм закінчився перемогою "джмелів" - 2:1. Однак Беєр вирішив створити сенсацію та за 4 хвилини на 61-й та 64-й поклав дубль у ворота господарів. Попри всі намагання Боруссії забити гол, фінальний рахунок до кінця гри змін не зазнав.

• Боруссія Д. - Гоффенгайм 2:3

Голи: Бебу (2), Мален (21), Шлоттербек (25), Беєр (61, 64)

Аугсбург - Фрайбург 2:1

Гра команд із середини турнірної таблиці, подарувала драматичну розв'язку. Спочатку Фрайбург заробив пенальті, на 19-й хвилині забив Гріфо. Перевага Фрайбурга зберігалася до 72-й хвилини, тоді Удуохай зрівняв рахунок, а вже за кілька хвилин Енгельс оформив епічний камбек та приніс Аугсбургу перемогу.

• Голи: Гріфо (пен., 19), Удуохай (72), Енгельс (81)

Які зміни відбулись в турнірній таблиці

Байєр продовжує одноосібно очолювати таблицю. Штутгарт втратив чудову можливість розпочати боротьбу за друге місце, а "джмелі" знову ризикують випасти з топ-4. На дні таблиці також зміни - Боруссія М. вирвалася із небезпечної зони.

Гоффенгайм дав ляпаса Боруссії Дортмунд: огляд 23-го туру Бундесліги 1

Раніше Інформатор розповідав про результати 18 туру УПЛ. Сталося чимало сенсацій. Також ми розповідали про те, як президент Франції запросив на вечерю Кіліана Мбаппе.

А ось тут ми підбили підсумки спортивного тижня. На жаль, Шахтар програв у 1/16 Ліги Європи. Проте є й добрі новини – стартувала друга частина УПЛ.