Наполі показав зуби: огляд 27-го туру Серії А

Лаціо з трьома червоними картками програв Мілану, Наполі переміг Ювентус, Аталанта поступилась Болоньї: події матчів 27-го туру Серії А, які пройшли 1,2, 3 та 4 березня

Серія А Наполі
Распадорі приніс Наполі перемогу у матчі з Ювентусом Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі двадцять сьомого туру Серії А. Інтер у понеділок, 26 лютого, переміг Дженоа і зміцнив лідерство. Зміна тренера не допомогла Сассуоло.

Лаціо - Мілан 0:1

Відкривали 27-й тур Лаціо і Мілан. Матч вийшов дуже емоційним. Перший тайм пройшов у силовій боротьбі і голів не приніс. На 57-й хвилині Лаціо залишився у меншості. В центрі поля зіткнулись два гравці. Пеллегріні хотів випустити м’яч за бокову, але Пулішич перехопив його і намагався втекти в контратаку. Пеллегріні затримав суперника руками та отримав другу жовту картку.

Гості забили на 77-й хвилині, але Леау лівим плечем заліз у офсайд. Мілан продовжував атакувати і на 88-й хвилині Окафор забив за всіма правилами. Гравці Лаціо не впорались з емоціями і у компенсований час Марушич та Гендузі заробили по червоній картці.

• Лаціо - Мілан 0:1;
    Гол: Окафор, 88.

Огляд матчу Лаціо - Мілан

Удінезе - Салернітана 1:1

Удінезе приймав аутсайдера Серії А. І саме Салернітана вийшла вперед на 10-й хвилині. Камара на останніх хвилинах першого тайму зрівняв рахунок. Після перервви Удінезе пішов здобувати перемогу, але на 66-й хвилині Ебоселе зламав плани партнерів по команді, заробивши другу жовту картку.

• Удінезе - Салернітана 1:1;
    Голи: Камара, 45+3 - Чауна, 10.

Огляд матчу Удінезе - Салернітана

Монца - Рома 1:4

Продовжує тішити своїх вболівальників Рома. Команда на виїзді розгромила Монцу. До фіаско у поєдинку зі столичною командою у Монци була серія з п’яти матчів без поразок.

• Монца - Рома 1:4;
    Голи: А. Карбоні, 87 - Пеллегріні, 38, Лукаку, 42, Дібала, 63, Паредес, 82 (з пенальті).

Огляд матчу Монца - Рома

Торіно - Фіорентина 0:0

Господарі діяли гостріше і на 39-й хвилині Сапата забив, але перед цим порушив правила. У компенсований час "відзначився" Річчі. На 45+5-й хвилині він заробив попередження за удар ліктем, а через дві хвилини емоційно відреагував на рішення арбітра, отримав другу жовту картку і залишив Торіно у меншості. Забитими м’ячами команди глядачів так і не потішили.

• Торіно - Фіорентина 0:0.

Огляд матчу Торіно - Фіорентина

Верона - Сассуоло 1:0

На матч проти Верони Сассуоло виводив новий тренер. Дебют Давіде Баллардіні вийшов невдалим. Сассуоло поступився і опустився на передостаннє місце у турнірній таблиці. Ця поразка стала для Сассуоло четвертою поспіль.

• Верона - Сассуоло 1:0;
    Гол: Свідерські, 79.

Огляд матчу Верона - Сассуоло

Емполі - Кальярі 0:1

Віктор Коваленко розпочав гру у стартовому складі Емполі. Українця замінили на 72-й хвилині, коли його команда вже програвала 0:1. Врятуватись від поразки Емполі не зміг.

• Емполі - Кальярі 0:1;
    Гол: Янкто, 69.

Огляд матчу Емполі - Кальярі

Фрозіноне - Лечче 1:1

Господарі відкрили рахунок у компенсований до першого тайму час. Кеддіра підібрав м’яч у штрафному майданчику і вгатив під поперечину. Лечче відігрався завдяки пенальті. Удар Крстовича голкіпер Фрозіноне відбив, але гравці Фрозіноне зарано вбігли у штрафний майданчик, тож удар довелося повторити. На цей раз Крстович влучив у стійку, але від спини голкіпера м’яч все ж влетів у сітку.

• Фрозіноне - Лечче 1:1;
    Голи: Кеддіра, 45+2 - Крстович, 61 (з пенальті).

Огляд матчу Фрозіноне - Лечче

Аталанта - Болонья 1:2

У Аталанти триває серія матчів з командами лідируючої групи. І, схоже, Аталанта поки не готова до боротьби за зону Ліги чемпіонів. Після нічиєї з Міланом та поразки 0:4 від Інтера, Аталанта вдома програла Болоньї – четвертій команді у турнірній таблиці.

• Аталанта - Болонья 1:2;
    Голи: Лукман, 28 - Зіркзе, 57, Фергюсон, 61.

Огляд матчу Аталанта - Болонья

Наполі - Ювентус 2:1

Ювентус міг відкрити рахунок на 34-й хвилині. Влахович перекинув м’яч через голкіпера, але влучив у стійку. А трохи згодом забили господарі. Ювентус відігрався на 81-й хвилині. К’єза діагональним ударом надіслав м’яч у лівий нижній кут.

Наполі вирвав перемогу в кінці поєдинку. В штрафному майданчику збили Осімхена. Він сам взявся виконати пенальті, але голкіпер удар парирував. Втім Распадорі зіграв на добивання і рикошетом від стійки направив м’яч у сітку.

• Наполі - Ювентус 2:1;
    Голи: Кварацхелія, 43, Распадорі, 88 - К’єза, 81.

Огляд матчу Наполі - Ювентус

Інтер - Дженоа 2:1

Інтер здобув дванадцяту перемогу поспіль. Український легіонер Дженоа Руслан Маліновський весь матч провів на лаві запасних. Вперше з 28 вересня, Маліновський не провів на полі жодної хвилини.

• Інтер - Дженоа 2:1;
    Голи: Асллані, 30, Санчес, 38 (з пенальті) - Васкес, 54.

Огляд матчу Інтер - Дженоа

Інтер збільшив перевагу

Інтер може лише сам зашкодити собі стати чемпіоном. Відрив від другого місця складає вже 15 очок. Мілан вже майже наздогнав Ювентус у боротьбі за друге місце.

Наполі показав зуби: огляд 27-го туру Серії А 1

Поєдинки 28-го туру відбудуться 8, 9, 10 та 11 березня. Болонья зустрінеться з Інтером. Виграшна серія якоїсь з цих команд точно перерветься.

Раніше Інформатор повідомляв, що жіноча збірна України дізналась суперниць у відборі до Євро-2024. Наші футболістки зіграють зі збірними Уельсу, Хорватії та Косова.

Також ми розповідали, що Юнацька збірна України U-17 розпочала збір в рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2024. Юні українці боротимуться зі збірними Греції, Швейцарії та Словаччини.

А ось тут ми підбили підсумки насиченого та яскравого спортивного тижня. Михайло Мудрик після тривалої перерви забив за Челсі. Скандал в Олександрії – команда отримала технічну поразку. А в Парижі плани безпеки Олімпіади-2024 опинилися під загрозою через неуважність співробітника мерії - дізнайтесь про ці та інші події в нашому огляді.