Ювентус перервав безвиграшну серію: огляд 26-го туру Серії А

Мілан та Аталанта розділили очки, Наполі втратив перемогу на останній хвилині, Інтер розгромив Лечче: події матчів 26-го туру Серії А, які пройшли 23, 24, 25 та 26 лютого

Серія А Ювентус
Ювентус вирвав перемогу у компенсований час

В Італії пройшли матчі двадцять шостого туру Серії А. Фіорентина у понеділок, 26 лютого, вдома перемогла Лаціо. Ювентус у важкому матчі таки здолав Фрозіноне. Дебютний гол за Монцу забив Даніель Мальдіні. Інтер впевнено переміг чергового суперника. Інформатор розповідає про перебіг подій на італійських стадіонах.

Болонья - Верона 2:0

Першим в ігровій програмі 26-го туру стояв поєдинок Болоньї та Верони – команд з різних полюсів турнірної таблиці. І господарі здобули три очки на класі. Фаббіан на 27-й хвилині відкрив рахунок, а на 65-й асистував Фройлеру. Для підопічних Тіаго Мотти ця звитяга стала п’ятою поспіль.

• Болонья - Верона 2:0;
    Голи: Фаббіан, 27, Фройлер, 65.

Огляд матчу Болонья - Верона

Сассуоло - Емполі 2:3

Віктор Коваленко на матч проти Сассуоло вийшов у стартовому складі Емполі. Українець зіграв 80 хвилин і за рахунку 2:2 поступився місцем на полі Сімоне Бастоні. Саме Бастоні приніс перемогу Емполі, забивши на четвертій компенсованій хвилині.

• Сассуоло - Емполі 2:3;
    Голи: Пінамонті, 54 (з пенальті), Феррарі, 77 - Луперто, 11, Бабакар Ньянг, 64 (з пенальті), Бастоні, 90+4.

Огляд матчу Сассуоло - Емполі

Салернітана - Монца 0:2

На початку матчу команди створили кілька моментів, але забити не змогли. Відкрили рахунок гості на 78-й хвилині. Дебютним голом за Монцу відзначився Даніель Мальдіні. Нащадок легендарної футбольної династії зліва увірвався у штрафний майданчик та пробив у дальній кут. А через 5 хвилин Пессіна вийшов сам на сам і перекинув голкіпера Салернітани.

• Салернітана - Монца 0:2;
    Голи: Мальдіні, 78, Пессіна, 83.

Огляд матчу Салернітана - Монца

Дженоа - Удінезе 2:0

Перемогла і друга команда Серії А з українським слідом. Ретегі та Бані у другій половині першого тайму забезпечили Дженоа комфортну перевагу. А коли на 49-й хвилині Крістінсен залишив Удінезе у меншості, доля матчу вже не викликала сумнівів. Руслан Маліновський вийшов на поле на 78-й хвилині і награв на оцінку у 6,4 бала.

• Дженоа - Удінезе 2:0;
    Голи: Ретегі, 36, Бані, 40.

Огляд матчу Дженоа - Удінезе

Ювентус - Фрозіноне 3:2

До матчу з Фрозіноне Ювентус підійшов маючи за плечима серію з чотирьох матчів без перемог. Господарі швидко взялися за справу та відкрили рахунок на 3-й хвилині. Але Шеддіра на 14-й хвилині відновив паритет, а Брешианіні на 27-й хвилині вивів Фрозіноне вперед. Втім вже за 5 хвилин Влахович оформив дубль, зрівнявши рахунок. Все йшло до чергової втрати очок Ювентусом. Але на 5-й компенсованій хвилині Ругані після подачі кутового проштовхнув м’яч у ворота Фрозіноне.

• Ювентус - Фрозіноне 3:2;
    Голи: Влахович, 3, 32, Ругані, 90+5 - Шеддіра, 14, Брешианіні, 27.

Огляд матчу Ювентус - Фрозіноне

Кальярі - Наполі 1:1

Поки чинний чемпіон Італії Наполі втратив очки у матчі з аутсайдером. Гості вийшли вперед на 65-й хвилині. Распадорі відібрав м’яч на правому фланзі і навісив у штрафний майданчик, а Осімхен головою пробив у вільний лівий кут. Але втримати перемогу неаполітанцям не вдалося. На 6-й компенсованій хвилині Лувумбу ударом з розвороту приніс Кальярі нічию.

• Кальярі - Наполі 1:1;
    Голи: Лувумбу, 90+6 - Осімхен, 65.

Огляд матчу Кальярі - Наполі

Лечче - Інтер 0:4

Схоже, що Інтер в цьому сезоні вже не зупинити. Черговою жертвою підопічних Сімоне Індзагі став Лечче. Лідер Серії А відвантажив у ворота суперника чотири м’ячі. Два з них – на рахунку Лаутаро Мартінеса

• Лечче - Інтер 0:4;
    Голи: Мартінес, 15, 56, Фраттезі, 54, де Врей, 68.

Огляд матчу Лечче - Інтер

Мілан - Аталанта 1:1

У центральному матчі туру зустрічались третя та четверта команди поточного чемпіонату. Мілан на "Сан-Сіро" приймав Аталанту. Господарі достатньо швидко вийшли вперед. На 3-й хвилині Рафаель Леау на лівому фланзі продерся між двох захисників і пробив у дальній верхній кут.

Аталанта відігралась на 42-й хвилині. Форвард Мілана Жиру порушив правила у власному штрафному майданчику. Копмейнерс реалізував пенальті, пробивши по центру, в той час як голкіпер Мілана Меньян стрибнув у лівий кут. Тож нічия 1:1, яка пішла на користь конкурентам Мілана та Аталанти – Ювентусу та Болоньї.

• Мілан - Аталанта 1:1;
    Голи: Леау, 3 - Копмейнерс, 42 (з пенальті).

Огляд матчу Мілан - Аталанта

Рома - Торіно 3:2

Після звільнення Моуріньо Рома виграла п’ятий матч у Серії А з шести. Цього разу підопічні Даніеле де Россі на своєму полі обіграли Торіно. Вирішальний внесок в перемогу зробив Дібала, оформивши хет-трик.

• Рома - Торіно 3:2;
    Голи: Дібала, 42, 58, 69 - Сапата, 44, Гейсен, 89 (автогол).

Огляд матчу Рома - Торіно

Фіорентина - Лаціо 2:1

Лаціо повів в рахунку на останній хвилині першого тайму. Луїс Альберто по центру увірвався у штрафний майданчик і пробив у правий кут. Господарі відігрались на 61-й хвилині зусиллями Кайоде. А вже через декілька хвилин арбітр призначив пенальті у ворота Лаціо. Гонсалес з позначки пробив у штангу. Але вже у наступній атаці Бонавентура зіграв на добиванні та приніс перемогу Фіорентині.

• Фіорентина - Лаціо 2:1;
    Голи: Кайоде, 61, Бонавентура, 69 - Луїс Альберто, 45.

Огляд матчу Фіорентина - Лаціо

Інтер продовжує лідирувати

Інтер тримає Ювентус на відстані у дев’ять очок. Окрім того, у лідера ще матч в запасі. Чемпіон минулого сезону Наполі відстає вже на 29 балів.

Ювентус перервав безвиграшну серію: огляд 26-го туру Серії А 1

Поєдинки 27-го туру відбудуться 1, 2, та 3 березня. Відкриватиме тур битва Мілана та Лаціо. Також на вболівальників очікують протистояння Аталанта – Болонья та Наполі – Ювентус.

Раніше Інформатор повідомляв, що Кріштіану Роналду судиться з Ювентусом через заборгованість по зарплаті. Рішення суд винесе у квітні. Ціна питання – 19,5 мільйона євро.

Також ми розповідали, що Хаві може передумати та залишитись в Барселоні. Це станеться, якщо керівництво звільнить спортивного директора клубу Деку.

А ось тут ми підбили підсумки насиченого спортивного тижня. Шахтар в 1/16 ліги Європи поступився Марселю та вилетів з єврокубків. Пройшов перший тур УПЛ після зимової перерви.