Мілан у драматичному матчі поступився посередньому середнячку: огляд 25-го туру Серії А

Верона відібрала очки у Ювентуса, Мілан відіграв два м’ячі, але все ж поступився Монці, Інтер розібрався з аутсайдером: події матчів 25-го туру Серії А, які пройшли 16, 17 та 18 лютого

Серія А
Рафаел Леао не зміг забити Монці. Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі двадцять п’ятого туру Серії А. Лаціо у неділю, 18 лютого, вдома програв конкуренту у боротьбі за зону Ліги чемпіонів. Дженоа не втримала перемогу у матчі з чемпіоном.

Торіно - Лечче 2:0

Відкривали 25-й тур Торіно і Лечче. У першому таймі команди не порадували глядачів голами, хоча перевага була на боці господарів. А от на початку другої половини зустрічі Белланова ударом з лінії штрафного майданчика вивів Торіно вперед. Шанси Лечче на позитивний результат суттєво зменшив Погранчич, заробивши другу жовту картку на 70-й хвилині. Чисельною перевагою скористався Сапата. Торіно не програє вже у семи матчах Серії А поспіль. Лечче у цьому сезоні ще не перемагав на виїзді.

• Торіно - Лечче 2:0;
    Голи: Белланова, 50, Сапата, 81.

Огляд матчу Торіно - Лечче

Інтер - Салернітана 4:0

Зміна тренера не допомогла Салернітані. Інтер спокійно добув три очки у матчі з аутсайдером. Гол Лаутаро Мартінеса на 19-й хвилині став для форварда двадцятим у цьому сезоні Серії А. Аргентинець вже третій сезон поспіль забиває за Інтер щонайменше 20 м’ячів. Тепер на рахунку Лаутаро Мартінеса 125 голів за міланський клуб. Це сьомий результат в історії клубу.

• Інтер - Салернітана 4:0;
    Голи: Тюрам, 17, Мартінес, 19, Думфріс, 40, Арнаутович, 90.

Огляд матчу Інтер - Салернітана

Наполі - Дженоа 1:1

Український легіонер Дженоа Руслан Маліновський гру розпочав на лаві запасних. У гру півзахисник увійшов на 75-й хвилині, замінивши Мессіаса. На той час Дженоа вела в рахунку. Але втримати перемогу гості не змогли. На останній хвилині основного часу Нгонге врятував для Наполі нічию.

• Наполі - Дженоа 1:1;
    Голи: Нгонге, 90 - Френдруп, 47.

Огляд матчу Наполі - Дженоа

Верона - Ювентус 2:2

Схоже, що криза у Ювентуса посилюється. Команда не змогла перемогти у четвертому матчі Серії А поспіль. Цього разу на перепоні стала Верона – третя команда турнірної таблиці знизу.

• Верона - Ювентус 2:2;
    Голи: Фолоруншо, 11, Нослін, 52 - Влахович, 28, Рабьо, 55.

Огляд матчу Верона - Ювентус

Аталанта - Сассуоло 3:0

Господарі відкрили рахунок на 22-й хвилині. Голкіпер Сассуоло не зміг зафіксувати м’яч і Пашалич зіграв на добиванні. Сассуоло міг піти на перерву за нічийного результату, але на 5-й компенсованій до першого тайму хвилині Пінамонті не реалізував пенальті. У другому таймі господарі втілили свою перевагу ще у два забитих м’ячі. Аталанта продовжила свою переможну серію.

• Аталанта - Сассуоло 3:0;
    Голи: Пашалич, 22, Копмейнерс, 58, Баккер, 75.

Огляд матчу Аталанта - Сассуоло

Лаціо - Болонья 1:2

Лаціо та Болонья ведуть боротьбу за зону єврокубків. І поки у цьому протистоянні перемагає Болонья. Римський клуб повів в рахунку, але голи Ель Аззузі та Зіркзе принесли команді гостей вольову перемогу.

• Лаціо - Болонья 1:2;
    Голи: Ісаксен, 18 - Ель Аззузі, 39, Зіркзе, 78.

Огляд матчу Лаціо - Болонья

Удінезе - Кальярі 1:1

Удінезе повернувся до своєї улюбленої справи у цьому сезоні – грати внічию. Хоча розпочалось все для господарів поля непогано. На 14-й хвилині Земура майже з лінії штрафного майданчика вгатив під поперечину. Але під завісу першого тайму Гаетано відновив паритет. Більше голів у матчі не було.

• Удінезе - Кальярі 1:1;
    Голи: Земура, 14 - Гаетано, 44.

Огляд матчу Удінезе - Кальярі

Емполі - Фіорентина 1:1

Тиждень пройшов для Фіорентини не дуже вдало. 14 лютого команда з рахунком 0:2 поступилась Болоньї у перенесеному матчі. А за чотири дні Фіорентина втратила очки у матчі з одним з аутсайдерів. Півзахисник Емполі Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних.

• Емполі - Фіорентина 1:1;
    Голи: Ньянг, 56 - Бельтран, 29.

Огляд матчу Емполі - Фіорентина

Фрозіноне - Рома 0:3

Рома повернулась на стежку перемог. Підопічні Де Россі на виїзді розібрались з Фрозіноне. Для господарів ця поразка стала третьою поспіль. Фрозіноне опустився на 15-ту сходинку турнірної таблиці.

• Фрозіноне - Рома 0:3;
    Голи: Гейсен, 38, Азмун, 71, Паредес, 81 (з пенальті).

Огляд матчу Фрозіноне - Рома

Монца - Мілан 4:2

Останній матч 25-го туру пройшов досить драматично. Пессіна вивів Монцу вперед на 45-й хвилині, реалізувавши пенальті. А на 6-й компенсованій до першої половині зустрічі хвилині Мота обвідним ударом зробив рахунок 2:0. Зовсім скрутним становище Мілана стало на 53-й хвилині. Йович за удар суперника в обличчя отримав пряму червону картку.

Незважаючи на чисельну меншість, Мілан зміг зрівняти рахунок. Голами відзначились Жиру та Пулішич. Але у компенсований час Бондо вивів Монцу вперед, а Коломбо добив суперника.

• Монца - Мілан 4:2;
    Голи: Пессіна, 45 (з пенальті), Мота, 45+6, Бондо, 90+1, Коломбо, 90+5 - Жиру, 65, Пулішич, 88.

Огляд матчу Монца - Мілан

Інтер мчить до чемпіонства

Інтер скористався осічкою Ювентуса та збільшив відрив від другого місця до дев’яти очок. До того ж у лідера ще матч в запасі. Запеклою обіцяє бути боротьба і за місця у зоні Ліги чемпіонів.

Мілан у драматичному матчі поступився Монці: огляд 25-го туру Серії А 1

Поєдинки 26-го туру відбудуться 23, 24, 25 та 26 лютого. Центральним у турі буде протистояння третьої та четвертої команд турнірної таблиці. У неділю, 25 лютого, Мілан прийматиме Аталанту.

Нагадаємо, що ми підбили підсумки спортивного тижня. Мадрид таки придбати скандальну мега-зірку у ПСЖ. А Шахтар провів потужний перший матч у Лізі Європи.

Раніше Інформатор розповідав про одруження гравця збірної України та англійського Евертона Віталія Миколенка зі своєю коханою дівчиною Вікторією. Також ми повідомляли, що президент УАФ Андрій Шевченко готує зустріч з президентами клубів УПЛ.