Руслан Маліновський забив своїй колишній команді, Мілан вдома обіграв чемпіона минулого сезону Наполі, Ювентус пограв Удінезе та відпустив Інтер, Салернітана звільнила Індзагі: події матчів 24-го туру Серії А, які пройшли 9, 10, 11 та 12 лютого

Руслан Маліновський
Руслан Маліновський забив третій м’яч за Дженоа у Серії А. Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі двадцять четвертого туру Серії А. Мілан у неділю, 11 лютого, вдома з рахунком 1:0 переміг Наполі. Рома вперше програла при новому тренері.

Салернітана - Емполі 1:3

Першим в ігровій програмі 24-го туру стояв матч двох аутсайдерів Салернітани та Емполі. Український легіонер Емполі Віктор Коваленко гру розпочав на лаві запасних. Гості вийшли вперед на 23-й хвилині. Дзанолі головою намагався перехопити подачу, але зрізав м’яч у власні ворота.

Вайссман зрівняв рахунок і все могло закінчитися нічиєю. Втім Емполі вдалося вирвати перемогу. Новачок команди Ньянг спочатку реалізував пенальті на 88-й хвилині, а у компенсований час асистував Канчельєрі.

Матч проти Емполі став для Філіппо Індзагі останнім на посту головного тренера Салернітани. Команда перебуває на двадцятому місці у Cерії А. Тож клуб вирішив припинити співпрацю зі спеціалістом.

"Футбольний клуб Салернітана повідомляє, що звільнила пана Філіппо Індзагі з посади головного тренера першої команди, висловивши йому подяку за виявлену ним відданість роботі. Бажаємо фахівцю успіхів у продовженні його кар'єри", — йдеться у заяві Салернітани.

• Салернітана - Емполі 1:3;
    Голи: Вайссман, 69 - Дзанолі, 23 (автогол), Ньянг, 88 (з пенальті), Канчельєрі, 90+4.

Огляд матчу Салернітана - Емполі

Кальярі - Лаціо 1:3

Автогол був і у другому матчі туру. Дейолана 26-й хвилині допоміг Лаціо відкрити рахунок. На початку другого тайму Іммобіле закріпив перевагу гостей, зігравши на добиванні. Втим вже у наступній атаці Гаетано розкішним ударом в правий верхній кут скоротив різницю. Але на 65-й хвилині Феліпе Андерсон за допомогою невеличкого рикошету повернув Лаціо перевагу.

• Кальярі - Лаціо 1:3;
    Голи: Гаетано, 51 - Дейола, 26 (автогол), Іммобіле, 49, Ф. Андерсон, 65.

Огляд матчу Кальярі - Лаціо

Рома - Інтер 2:4

Лідер Серії А Інтер завітав у гості до Роми. Ачербі вивів Інтер вперед, але на перерву команди пішли вже за рахунку на користь Роми. Після перерви Тюрам відновив паритет. На 56-й хвилині Анхеліньйо допоміг Інтеру знову вийти вперед, забивши у свої ворота. Крапку у матчі на 3-й компенсованій хвилині поставив Бастоні.

Рома вперше втратила очки при новому тренері. До цього підопічні Де Россі виграли три матчі поспіль. Щоправда всі три перемоги Рома здобула над командами з підвалу турнірної таблиці.

• Рома - Інтер 2:4;
    Голи: Манчіні, 28, Ель Шаараві, 44 - Ачербі, 17, Тюрам, 49, Анхеліньйо, 56 (автогол), Бастоні, 90+3.

Огляд матчу Рома - Інтер

Сассуоло - Торіно 1:1

Перша нічия в турі сталась у матчі Сассуоло - Торіно. До того ж обидва м’ячі команди забили на початку зустрічі. Господарі вийшли вперед на 5-й хвилині, проте вже через чотири хвилині Сапата встановив рівновагу.

• Сассуоло - Торіно 1:1;
    Голи: Пінамонті, 5 - Сапата, 9.

Огляд матчу Сассуоло - Торіно

Фіорентина - Фрозіноне 5:1

Фіорентина не мала особливих проблем. Белотті на 16-й хвилині відзначився дебютним голом за команду, а через три хвилини Іконе забив другий м’яч. Ще до перерви Мартінес Кварта довів рахунок до розгромного. Фіорентина забила ще дівчі, а гол Маццителлі вже ні на що не вплинув.

• Фіорентина - Фрозіноне 5:1;
    Голи: Белотті, 16, Іконе, 19, Мартінес Кварта, 43, Гонсалес, 53, Барак, 85 - Маццителлі, 66.

Огляд матчу Фіорентина - Фрозіноне

Болонья - Лечче 4:0

Болонья продовжує триматись у межах чільної п’ятірки. Підопічні Тіаго Мотти здобули чергову впевнену перемогу. Команда забиває чотири м’ячі у другому матчі поспіль.

• Болонья - Лечче 4:0;
    Голи: Бейкема, 5, Орсоліні, 27, 49, Одгор, 82.

Огляд матчу Болонья - Лечче

Монца - Верона 0:0

Матч проходив у рівній боротьбі. Жодна з команд не мала переваги. Враховуючи, що суперники завдали лише по одному удару у площину воріт один одного, то нульова нічия виглядає цілком закономірною.

• Монца - Верона 0:0.

Огляд матчу Монца - Верона

Дженоа - Аталанта 1:4

На 22-й хвилині Де Кетеларе першим дотиком прийняв передачу Пашалича, а другим невідпорно пробив у правий кут воріт Дженоа. Господарі відігрались на початку другого тайму. Руслан Маліновський шаленим по силі ударом увігнав м’яч у лівий кут.

Нічийним рахунок був недовго. На 55-й хвилині Копмейнерс ударом зі штрафного повернув перевагу Аталанті. На 76-й хвилині Аталанта забила втретє, але після семихвилинної перевірки VAR, взяття воріт скасували. Арбітр додав десять хвилин. І саме у компенсований час Аталанта забила ще два м’ячі.

• Дженоа - Аталанта 1:4;
    Голи: Маліновський, 51 - Де Кетеларе, 22, Копмейнерс, 55, Дзаппакоста, 90+10, Туре, 90+14.

Огляд матчу Дженоа - Аталанта

Мілан - Наполі 1:0

Мілан приймав чемпіона сезону-2022/23 Наполі. Гості створили момент на 11-й хвилині, після чого голкіпер Мілана до кінця першого тайму перебував майже без роботи. Господарі забили на 25-й хвилині. Тео Ернандес скористався розрізною передачею Леау та пререграв голкіпера Наполі. Після голу Мілан контролював хід гри, не дозволяючи супернику проводити атаки.

Другий тайм розпочався жваво. Обидві команди могли забивати, але голкіпери діяли надійно. Не дав результата і фінальний штурм у виконанні Наполі.

• Мілан - Наполі 1:0;
    Гол: Тео Ернандес, 25.

Огляд матчу Мілан - Наполі

Ювентус - Удінезе 0:1

У заключному матчі туру Ювентус несподівано програв Удінезе. Єдиний м’яч у зустрічі на 25-й хвилині забив Джаннетті. Цікаво, що цей удар так і залишився єдиним у площину воріт Ювентуса.

• Ювентус - Удінезе 0:1;
    Гол: Джаннетті, 25.

Огляд матчу Ювентус - Удінезе

Інтер пішов у відрив

Ювентус не виграє вже три матчі поспіль. Тож перевага Інтера зросла до семи очок. Мілан підібрався до другого місця на відстань в один бал.

Гол Руслана Маліновського не врятував Дженоа від розгрому: огляд 24-го туру Серії А 1

Поєдинки 25-го туру відбудуться 16, 17 та 18 лютого. Між собою зустрінуться 5-та та 8-ма команди чемпіонату - Болонья та Лаціо. А перед цим, у середу, 14 лютого, Болонья зіграє з Фіорентиною пропущений матч 21-го туру.

Раніше Інформатор розповідав, як збірна України U19 готується до відбору на Євро. Також ми повідомляли, що в Індонезії через удар блискавки на полі загинув футболіст.