Інтер переміг Ювенус у битві лідерів: огляд 23-го туру Серії А

Інтер обіграв Ювентус і зміцнив лідерство, матч команд українських легіонерів Емполі - Дженоа: події матчів 23-го туру Серії А, які пройшли 2, 3, 4 та 5 лютого

Серія А Інтер Ювентус
Боротьба за верховий м’яч у матчі Інтер - Ювентус Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі двадцять третього туру Серії А, яка з наступного сезону змінить назву. Інтер у неділю, 4 лютого, здобув мінімальну перемогу над Ювентусом. Дубль Де Кетеларе допоміг Фіорентині здолати Лаціо.

Лечче - Фіорентина 3:2

Відкривали ігрову програму 23-го туру Лечче і Фіорентина. Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині. Уден ударом зі штрафного прошив стінку з гравців Фіорентини. Тренер "фіалок" вжив заходів та у перерві провів три заміни. І це дало результат. Мандрагора та Бельтран вивели Фіорентину вперед.

Все йшло до перемоги гостей. Але наприкінці основного часу Пікколі зрівняв рахунок, а гол Доргу на другій компенсованій хвилині приніс Лечче три очки.

• Лечче - Фіорентина 3:2;
    Голи: Уден, 17, Пікколі, 90, Доргу, 90+2 - Мандрагора, 50, Бельтран, 68.

Огляд матчу Лечче - Фіорентина

Емполі - Дженоа 0:0

Руслан Маліновський на матч з Емполі вийшов у стартовому складі. Півзахисник Емполі Віктор Коваленко відновився після травми, але залишився на лаві запасних. Маліновського замінили у перерві.

Віктор Коваленко вийшов на поле на 71-й хвилині, замінивши Грассі. Догравала Дженоа у меншості. На другій компенсованій хвилині Де Вінтер отримав другу жовту картку. Втім на реалізацію чисельної більшості Емполі не вистачило часу.

• Емполі - Дженоа 0:0.

Огляд матчу

Удінезе - Монца 0:0

Не було забитих м’ячів і у матчі Удінезе — Монца. Хоча господарі і завдали 21 удар по воротам суперника, пробити голкіпера Монци Ді Грегоріо їм не вдалося. Для Удінезе ця нічия стала вже тринадцятою у 23-х матчах Серії А.

• Удінезе - Монца 0:0.

Огляд матчу Удінезе - Монца

Фрозіноне - Мілан 2:3

Нестачу голів у перших двох матчах суботи, 3 лютого, дещо компенсували Фрозіноне та Мілан. На 17-й хвилині Жиру ударом головою вивів команду гостей вперед. Невдовзі Фрозіноне відігрався. Суле реалізував пенальті, призначений за гру рукою. А перед цим голкіпер Мілана Меньян врятував команду, потягнувши потужний удар під поперечину з-за меж штрафного.

Фрозіноне повів в рахунку після голу Маццітеллі на 65-й хвилині. Але Мілан знайшов в собі сили переломити хід зустрічі. Голи Габбії на 72-й хвилині та Йовича на 81-й принесли "россонері" бажану перемогу.

• Фрозіноне - Мілан 2:3;
    Голи: Суле, 24 (з пенальті), Маццітеллі, 65 - Жиру, 17, Габбія, 72, Йович, 81.

Огляд матчу Фрозіноне - Мілан

Болонья - Сассуоло 4:2

Порадували результативністю і Болонья з Сассуоло. Ще у першому таймі гравці Сассуоло забили три м’ячі. Щоправда один з них у свої ворота. Після перерви трьома голами відзначились вже футболісти Болоньї. Проте вони по своїм не стріляли і в результаті здобули перемогу з рахунком 4:2.

• Болонья - Сассуоло 4:2;
    Голи: Віті, 24 (автогол), Фаббіан, 73, Фергюсон, 83, Салемакерс 86 - Торстведт, 13, Вольпато, 34.

Огляд матчу Болонья - Сассуоло

Торіно - Салернітана 0:0

Ігрова програма неділі, 4 лютого, розпочалась з нульової нічиєї. Торіно мав значну перевагу над аутсайдером. Але господарі лише раз влучили у площину воріт. Для перемоги цього виявилося замало. Салернітана перервала серію поразок, втім все ще залишається на останньому місці турнірної таблиці Серії А.

• Торіно - Салернітана 0:0.

Огляд матчу Торіно - Салернітана

Наполі - Верона 2:1

Основні події у зустрічі Наполі з Вероною відбулись в останній чверті матчу. Коппола на 72-й хвилині вивів команду гостей вперед. Господарі відігрались через сім хвилин - Нгонге замкнув простріл з лівого флангу. Перемогу Наполі приніс Кварацхелія. Грузинський легіонер з-за меж штрафного майданчика потужно пробив у правий верхній кут.

• Наполі - Верона 2:1;
    Голи: Нгонге, 79, Кварацхелія, 87 - Коппола, 72.

Огляд матчу Наполі - Верона

Аталанта - Лаціо 3:1

Команди ведуть боротьбу за зону Ліги чемпіонів, тож перемога над конкурентом в очному протистоянні має важливе значення. Пашалич вивів господарів вперед. Гравець Аталанти прийняв м’яч на груди та пробив з розвороту. У кінці першого тайму Де Кетеларе збільшив перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті.

На 76-й хвилині поєдинку Де Кетеларе забив вже з гри. Він змістився в центр з правого флангу та низом пробив у ближній кут. Від розгрому Лаціо врятував Іммобіле, забивши з пенальті на 84-й хвилині.

• Аталанта - Лаціо 3:1;
    Голи: Пашалич, 16, Де Кетеларе, 43 (з пенальті), 76 - Іммобіле, 84 (з пенальті).

Огляд матчу Аталанта - Лаціо

Інтер - Ювентус 1:0

Центральний матч 23-го туру відбувся у Мілані. В гості до лідера завітав головний переслідувач – Ювентус. У першому таймі Інтер володів перевагою. Проте повести в рахунку змогли завдяки помилці суперника. На 37-й хвилині Гатті у боротьбі з Тюрамом плечем переправив м’яч у власні ворота.

У другому таймі на полі йшла рівна боротьба. Шанс забити мали обидві команди, але рахунок не змінився. Мінімальна перемога дозволила Інтеру збільшити відрив від Ювентуса до чотирьох очок.

• Інтер - Ювентус 1:0;
    Гол: Гатті, 37 (автогол).

Огляд матчу Інтер - Ювентус

Рома - Кальярі 4:0

Рома після зміни тренера виграла вже третій матч поспіль. "Вовки" ще у першій половині першого тайму забезпечили собі перевагу у два м’ячі. А по перерві Дібала та Хюйсен добили нещасний Кальярі.

• Рома - Кальярі 4:0;
    Голи: Лоренцо Пеллегріні, 2, Дібала, 23, 51 (з пенальті), Хюйсен, 59.

Огляд матчу Рома - Кальярі

Інтер збільшив відрив від переслідувачів

Після перемоги в очному поєдинку Інтер випереджає Ювентус на чотири очки. До того ж у лідера матч в запасі. Мілан відстає від другого місця на чотири очки.

Інтер переміг Ювенус у битві лідерів: огляд 23-го туру Серії А 1

Поєдинки 24-го туру відбудуться 9, 10, 11 та 12 лютого. Інтер завітає в гості до Роми. У неділю, 11 лютого зіграють Мілан та Наполі.

Раніше Інформатор розповідав, що форвард Наполі Віктор Осімхен разом зі збірною Нігерії вийшов у півфінал КАН. Також ми повідомляли, які трансфери провели у зимове вікно клуби з провідних європейських ліг.