Парад голів та оформлення трійки на чемпіонство. Огляд 23-го туру АПЛ

У 23-му турі АПЛ було чимало сенсаційних результатів

Манчестер Юнайтед Вест Гем
Манчестер Юнайтед нарешті переміг із розгромним рахунком. Фото: Gettyimages.com

У новому турі АПЛ ми побачили дуже активні матчі, адже цього разу тільки 2 команди змогли втримати свої ворота на нуль. Тут сталася нова драма Челсі, карколомний камбек Ньюкасла та кураж Вулвергемптона. Усі деталі матчів англійської ліги читайте в огляді Інформатора.

Ньюкасл 4:4 Лутон

Щотижня ми починаємо огляд із якоїсь шаленої гри. І от він - гучний маніфест Лутона, який дуже актвно хоче залишитися в АПЛ та стати її стабільним учасником. Як же команди билися - спочатку Ньюкасл двічі виривається вперед, потім Лутон раптово перетворює рахунок на 2:4. Минає кілька хвилин - і так само миттєво на табло знову нічия. Дуже закономірний рахунок для бойовитої гри і таких матчів хочеться більше!

• Ньюкасл - Лутон 4:4 (2:2; 2:2)
    Голи: Лонгстофф, 7, 23; Тріпп’єр, 67; Барнс, 73 - Ошо, 21; Барклі, 40; Морріс, 59; Адебайо, 62

Шеффілд 0:5 Астон Вілла

Таке враження, що команди, ображені минулого туру, цього разу повертали собі ім’я. Астон Вілла, розбита Ньюкаслом, познущалася на повну із Шеффілда. Те, що аутсайдер збирається на виліт - вже не новина. А от імпульсивна АВ - новина, адже команда Емері стабільно відзначалася великою кількістю голів аж на початку сезону. Схоже, в боротьбі за медалі, гості готують собі гарну різницю м’ячів - хто знає, як підуть інші матчі проти лідерів АПЛ.

• Шеффілд - Астон Вілла 0:5 (0:4; 0:1)
    Голи: Макгінн, 12; Воткінс, 16; Бейлі, 20; Тілеманс, 30; Морено, 47

Бернлі 2:2 Фулгем

Гра Лутона більш переконлива, аніж гра іншої команди, що тільки-но була в Чемпіоншипі. Із такими результатами Бернлі не вдасться залишити зону вильоту і, схоже, другий компаньон для Шеффілда визначений. А от для Фулгема ця нічия - втрачені 3 очки. Як можна було дозволити нівелювати 2 м’ячі різниці… Відповідь шукають фанати лондонців.

• Бернлі - Фулгем 2:2 (0:2; 2:0)
    Голи: Клюйверт, 5 - Хадсон-Одої, 45

Брайтон 4:1 Кристал Пелас

Брайтон зіграв у вирівнювання: після розгрому минулого туру, вже за перші півгодини вони вирівняли різницю м’ячів та спокійнісінько пішли за першою перемогою аж із минулого року. Дивно, що де Дзербі не залишив поле достроково - із такою емоційністю він заслуговував пряму червону. Відзначимо особливо красивий, 4-й гол: крута комбінація Велбека та Педро.

• Брайтон - Кристал Пелас 4:1 (3:0; 1:1)
    Голи: Данк, 3; Хіншелвуд, 33; Буонанотте, 34; Педро, 84 - Матета, 71

Брентфорд 1:3 Манчестер Сіті

Очікувана, але така важка перемога Фодена (тобто, Сіті). У першому таймі містяни мали удар по воротах кожні 4 хвилини. Але саме їм довелося відіграватися. Попри шалену перевагу, Пепу та команді ледь вдалося провести вирішальні атаки: велику роль тут зіграли розкішні передачі де Брюйне та гольове чуття Фодена, в якого хет-трик. Холанд без голів, але з асистом.

• Брентфорд - Манчестер Сіті 1:3 (1:1; 0:2)
    Голи: Мопе, 21 - Фоден, 45+3, 53, 70

Борнмут 1:1 Ноттінгем

Окрім Зінченка, нікому з українців вибороти перемоги в цьому турі не вдалося. Почав Борнмут дуже активно і забив у другій же атаці. Ноттінгему знадобився весь тайм, аби зібратися із силами та все ж витиснути собі взяття воріт буквально з нічого. На тому і завершили: по перерві клуби навіть і по воротах не били, пасувалися собі для задоволення. Нічиєю і завершили. І якщо лісовиків це влаштувало, то проблема команди Забарного дуже глибока: конвертувати голи в перемоги їм не вдається. Далі - прямий конкурент Фулгем.

• Борнмут - Ноттінгем 1:1 (1:1; 0:0)

Евертон 2:2 Тоттенгем

Шалена гра, де Тоттенгем втратив дуже важливі очки для закріплення в зоні ЛЧ. Тепер у команди інша задача - не втратити єврокубки, адже захисники, які гублять суперника, не зможуть забезпечити потрібний рахунок. Іриски мали чимало можливостей для взяття воріт, але часто били повз ціль. Тому порятунок на останніх секундах - диво, а не закономірний результат. Миколенко провів повний матч, але особливо видатними діями не запам’ятався.

• Евертон - Тоттенгем 2:2 (1:1; 0:0)
    Голи: Гаррісон, 30; Брентвейт, 90+4 - Рішарлісон, 4, 41

Манчестер Юнайтед 3:0 Вест Гем

На диво легкий матч МЮ, де маємо одразу чотири ключових аспекти. Непоганий матч Онана, черговий гол Хойлунда, дубль Гарначо та перша суха перемога за понад 2 місяці. Відзначимо і красивий гол норвежця - його прорвало в останніх іграх. Можливо, нападник стане єдиною надією команди і в наступному матчі проти Астон Вілли.

• Манчестер Юнайтед - Вест Гем 3:0 (1:0; 2:0)
    Голи: Хойлунд, 23; Гарначо, 49, 84

Челсі 2:4 Вулвергемптон

Та якщо ви думали, що іншому товаришу по середині таблиці теж пощастило - то це ж Челсі... Аристократи без варіантів програли сусіду в турнірці: величезна підбірка топових гравців аж ніяк не допомагає гранду повернутися до попереднього рівня. Сама гра вийшла як завжди: лондонці запізно прокинулися і нічого врятувати не змогли. Хоча в матчах Челсі більше уваги ми звертаємо на Мудрика - і в нього зараз дуже багато проблем із уболівальниками.

• Челсі - Вулвергемптон 2:1 (1:1; 1:0)
    Голи: Сака, 14, Мартінеллі, 67; Троссард, 90+2 - Габріел, (45+3)

Арсенал 3:1 Ліверпуль

Ідеальний англійський матч, де забивав тільки Арсенал. Боротьба за м’яч, дзеркальний пресинг, критичні обрізки, жовті за затягування - тут було все. Ми детально розібрали цю дуже важливу перемогу Артети. Тепер Ліверпулю складніше боротися за одноосібне лідерство.

• Арсенал - Ліверпуль 3:1 (1:1; 2:0)
    Видалення: Конате, 88

Турнірне становище

Парад голів та оформлення трійки на чемпіонство. Огляд 23-го туру АПЛ 1

Ми чітко бачимо всіх претендентів на чемпіонство: Ліверпуль, Манчестер Сіті та Арсенал все більше відриваються від переслідувачів. Окрема група збирається із борців за єврокубки: там навіть МЮ і Ньюкасл. Погана гра Челсі все одно дозволяє залишатися на безпечній відстані від зони вильоту. А от одразу два українізовані клуби - Брентфорд та Евертон - на межі виживання.