Стали відомі всі пари полуфіналістів на КАН та Кубку Азії

У суботу, 3 лютого, відбулись останні чвертьфінальні поєдинки на КАН та Кубку Азії, за підсумками яких визначились усі півфіналісти континентальних турнірів

Збірна Нігерії та збірна Ірану
Збірна Нігерії та Ірану пройшли далі. Фото: Gettyimages.соm

На головних футбольних турнірах початку 2024-го року закінчились стадія 1/4 фіналу. Матчі плей-оф, як завжди подарували вболівальниками яскраві матчі та неочікувані результати. Збірна Японії сенсаційно залишила Кубок Азії, а на КАН Кот-д'Івуар в меншості вирвав перемогу на останніх хвилинах.

Кот-д'Івуар - Малі 2:1

Господарі КАН, Кот-д'Івуар, попри свої кволі виступи в групі пробились до півфіналу КАН, обігравши збірну Малі. З 16-й хвилини господарі програвали, а наприкіцнці першого тайму взагалі залишились в меншості. Однак на 71-й хвилині Доргелес зарядив м'яча точно в ціль воріт збірної Малі чим перевів гру в екстратайми. На останніх секундах другого екстратайму Діакіте вирвав перемогу для своєї команди та створив диво в рідних стінах - 2:1.

Огляд матчу Кот-д'Івуар - Малі 2:1

Нігерія - Ангола 1:0

В одному із головних двобоїв 1/4 КАН збірна Нігерії обіграла Анголу. Єдиний гол забив Лукман на 41-й хвилині. В другому таймі збірна Анголи намагалась відігратись і навіть забила гол. Проте після перегляду системи VAR арбітр його скасував.

Огляд матчу Нігерія - Ангола 1:0

ДР Конго - Гвінея 3:1

ДР Конго спокійно перемогла збірну Гвінеї - 3:1. Дві команди оформили по 3 удари в ствір воріт. Однак гравці ДР Конго показали чудову реалізацію, забивши із всіх ударів. Прикрасою матчу став гол Артура Масуаку, який забив штрафний в стилі Шевченка та на 82-й хвилині поставив жирну крапку в грі.

Огляд матчу ДР Конго - Гвінея 3:1

ПАР - Кабо-Верде 0:0 (2:1)

Збірна ПАР та Кабо-Верде щільно засушили поєдинок. Глядачі не побачили жодного м'яча більш ніж за 120 хвилин гри. Все вирішилось у серії пенальті, яка теж виявилась не дуже яскравою. Гравці ПАР забили два пенальті, проти одного у Кабо-Верде - 2:1. ПАР крокує далі.

ПАР - Кабо-Верде 0:0, (2:1 по пен.)

Який вигляд мають пари 1/2 на КАН

Середа, 7 лютого

19:00 Нігерія - ПАР

22:00 Кот-д'Івуар - ДР Конго

Японія - Іран 1:2

Найдорожча збірна Кубку Азії Японія сенсаційно покидає турнір. Японія програла Ірану - 2:1, пропустивши на останніх хвилинах гри. Матч проходив в рівній боротьбі, проте 90+6-й хвилині гри арбітр призначив пенальті в ворота країни вранішнього сонця, який влучно реалізував Алізер Джаханбах.

Катар - Узбекистан 1:1 (3:2)

Господарі турніру Катар разом із збірною Узбекистану створили ще один яскравий поєдинок. Основний та додатковий час закінчився - 1:1. Далі в рідних стінах в серії пенальті гравці Катару виявились сильнішими - 3:2.

Австралія - Південна Корея 1:2

В матчі Австралії та Південної Кореї також відбулась драматична кінцівка. До 96-й хвилини перемагали австралійці і лише дивом наприкінці основного часу забив Хі Чхіан. Проте на цьому дива не закінчились переможний гол на 104-й хвилині для корейців забив Сон Хин Мін - 2:1. Казковий порятунок від лідера Південної Кореї та вихід до 1/2 Кубку Азії.

Йорданія - Таджикистан 1:0

Йорданія проти Таджкистану влаштували, ще один топовий двобій. Команди провели рівну гру, часом Таджикистан виглядав навіть лідером. Однак завдяки автоголу суперників на 66-й хвилині Йорданія вперше в історії вийшла до півфіналу Кубка Азії - 1:0.

Який вигляд мають пари 1/2 на Кубку Азії

Вівторок, 6 лютого

17:00 Йорданія - Південна Корея

17:00 Іран - Катар

Стали відомі всі пари полуфіналістів на КАН та Кубку Азії 1

Раніше Інформатор повідомляв про сенсаційний виліт збірної Марокко з КАН. Топова збірна не пройшла стадію чвертьфіналу на турнірі.

Також ми детально розповідали про всі результати 1/4 на Кубку Азії. Збірна Японії набирала чудовий хід.