Лобове зіткнення Ман Сіті та Ліверпуля: огляд 28-го туру АПЛ

Як зіграли Манчестер Сіті та Ліверпуль, а також звитяги Михайла Мудрика у складі Челсі: Інформатор розповідає про 28-й тур АПЛ

Михайло Мудрик Челсі
Михайло Мудрик забив за Челсі та допоміг команді наблизитися до Ньюкасла. Фото: Gettyimages.com

У чемпіонаті Англії з футболу відбулися матчі 28-го туру. Українські вболівальники радіють за Михайла Мудрика, який забив важливий гол за Челсі. Але головною стравою цього банкету була гра лідерів: Манчестер Сіті та Ліверпуля. Інформатор розповідає усе про 28-й тур Англійської Прем'єр-Ліги.

Манчестер Юнайтед 2:0 Евертон

У вболівальників Манчестер Юнайтед цього сезону мало приводів для радощів. Однак перемога над Евертоном дещо поліпшила їм настрій. Цікаво, що обидва голи були забиті з пенальті і у першому таймі. Віталій Миколенко провів майже повний матч у складі Евертона - 88 хвилин.

Манчестер Юнайтед - Евертон - 2:0 (2:0; 0:0)
Голи: з пенальті, Бруну Фернандеш, 12; з пенальті, Рашфорд, 36.

Борнмут 2:2 Шеффілд Юнайтед

Борнмут та Шеффілд видали цікавий матч, як для команд з другої половини таблиці. Суперники на двох забили чотири голи. Борнмут далеко від зони вильоту і може не турбуватися на рахунок збереження місця в АПЛ. А ось у Шеффілда справи виглядають гірше. У цій грі повний матч відіграв Ілля Забарний.

Борнмут - Шеффілд Юнайтед - 2:2 (0:1, 2:1)
Голи: Уаттара, 74; Юнал, 90 - Хамер, 27; Дж.Робінсон, 64.

Кристал Пелас 1:1 Лутон

Набрав важливе очко і Лутон. Команда вдало з'їздила у гості до Кристал Пеласа. Лондонський клуб відкрив рахунок ще на початку матчу, але не зміг втримати цю перевагу. На останніх хвилинах Лутон врятувався від поразки.

Кристал Пелас - Лутон - 1:1 (1:0; 0:1)
Голи: Матета, 11 - Вудроу, 90.

Вулвергемптон 2:1 Фулгем

Піднявся у першій десятці Вулвергемптон. Вовки вдома здолали Фулгем, забивши два м'ячі. Гості відіграли одного м'яча лише під кінець основного часу.

Вулвергемптон - Фулгем - 2:1 (0:0; 2:1)
Голи: Аіт-Нурі, 52; автогол, Керні, 67 - Айуобі, 90.

Арсенал 2:1 Брентфорд

Команди, де грають українці, зійшлися на Емірейтс. І Олександр Зінченко, і Єгор Ярмолюк гру починали на лавці запасних. За підсумками першого тайму на табло горіли одиниці. Але під завісу зустрічі Кай Гаверц забив переможний гол та продовжив боротьбу Арсеналу за медалі. Олександр Зінченко вийшов на поле на 79-й хвилині, а Єгор Ярмолюк - на 78-й.

Арсенал - Брентфорд - 2:1 (1:1; 1:0)
Голи: Райс, 19; Гаверц, 86 - Вісса, 45.

Астон Вілла 0:4 Тотенгем

Претенденти на місце у Лізі чемпіонів з'ясовували, хто з них гідних четвертого місця у таблиці. І перший тайм пройшов у рівній боротьбі. А ось початок другого тайму вийшов жахливим для Астон Вілли. Пропустивши два м'ячі, віллани залишилися ще й меншості після видалення Макгінна. Ще два м'ячі лондонці вгатили у ворота суперника у компенсований час.

Астон Вілла - Тотенгем - 0:4 (0:0; 0:4)
Голи: Медісон, 50; Джонсон, 53; Сон Хин Мін, 90+1; Вернер, 90+4.

Брайтон 1:0 Ноттінгем Форрест

Роберто Де Дзербі знову переміг. Цього разу Брайтону вистачило лише одного м'яча, та й той - автогол. Однак цього вистачило для того, аби зберегти восьму сходинку у таблиці. Боротьба за єврокубки триває.

Брайтон - Ноттінгем - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: автогол, Омобаміделе, 29.

Вест Гем 2:2 Бернлі

А ось команда, яка перебуває у зоні єврокубків, втратила очки. Причому, Вест Гем не зміг перемогти одного з аутсайдерів - Бернлі. Цікаво, що молотки відігравалися з рахунку 0:2 і зрештою заробили одне очко.

Вест Гем - Бернлі - 2:2 (0:2; 2:0)
Голи: Пакета, 46; Інгз, 90 - Д.Фофана, 11; автогол, Мавропанос, 46.

Ліверпуль 1:1 Манчестер Сіті

Центральний матч не лише всього туру, а й весняної частини. Ліверпуль та Манчестер Сіті зіграли максимально обережно, тому великої кількості голів вболівальники не побачили. На гол Стоунза у першому таймі господарі Енфілд Роуда відповіли голом МакКалістера з пенальті. Ця нічия вартувала Ліверпулю першої сходинки: на неї вийшов Арсенал. У команд рівна кількість очок, але лондонці мають перевагу за додатковими показниками.

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 1:1 (0:1; 1:0)
Голи: з пенальті, МакКалістер, 50 - Стоунз, 23

Челсі 3:2 Ньюкасл

Зрештою, закінчувався 28-й тур у понеділок, коли у гості до Челсі прибув Ньюкасл. Господарі одразу відкрили рахунок, але втримати перевагу до перерви не змогли. На початку другої половини Палмер знову вивів пенсіонерів вперед, а потім вийшов Михайло Мудрик і забив третій м'яч. Ньюкасл встиг відіграти один гол. Цікаво, що Челсі та Ньюкасл - сусіди у турнірній таблиці.

Челсі - Ньюкасл - 3:2 (1:1; 2:1)
Голи: Н.Джексон, 6; Палмер, 57; Мудрик, 76 - Ісак, 43; Д.Мерфі, 90.

Арсенал вийшов в лідери

Команда Олександра Зінченка має 64 очки, як і Ліверпуль. У канонирів набагато краща різниця забитих та пропущених м'ячів. Ман Сіті третій, а Тотенгем впритул наблизився до Астон Вілли і має в резерві незіграний матч із Челсі. Внизу таблиці шанс на спасіння з'явився у Лутона: для цього потрібно перемогти Борнмут і сподіватися, що Ноттінгем Форрест не набере більше очок, аніж сам Лутон.

Лобове зіткнення Ман Сіті та Ліверпуля: огляд 28-го туру АПЛ 1

А у цьому відео команда Інформатора підбила підсумки минулого спортивного тижня. Це і результати Ліги чемпіонів та Ліги Європи, а також повернення Майка Тайсона у ринг.

Раніше Інформатор повідомляв, що Леонід Буряк, Артем Федецький та Олександр Кучер ексклюзивно поділилися міркуваннями щодо складу збірної України на матч проти Боснії та Герцеговини. Також ми розповідали про ганебний вчинок Кріштіану Роналду у чемпіонаті Саудівської Аравії.