Лунін пропустив, але Реал пройшов в чвертьфінал: результати матчів ЛЧ

Мадридський Реал та Манчестер Сіті вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів: у матчах-відповідях 1/8 фіналу, у середу, 6 березня, Реалу вистачило нічиєї з РБ Лейпциг, Манчестер Сіті обіграв Копенгаген

Андрій Лунін
Андрій Лунін пропускає від РБ Лейпциг Фото: Gettyimages.com

Мадридський Реал та Манчестер Сіті стали чвертьфіналістами Ліги чемпіонів. У середу, 6 березня, Реал досяг необхідного результату, зігравши внічию 1:1 з РБ Лейпциг, а Манчестер Сіті вдруге обіграв Копенгаген. На цей раз з рахунком 3:1 . Раніше в 1/4 фіналу вийшли ПСЖ та Баварія.

Реал - РБ Лейпциг 1:1

Реал не дуже впевнено провів перший матч з РБ Лейпциг. Хоча команда і перемогла на виїзді з мінімальним рахунком, РБ Лейпциг створив достатньо моментів. Голкіпер Реала Андрій Лунін зробив у тому матчі 9 сейвів.

На своєму полі від Реала очікували більш видовищної гри. До того ж матч проходив у День народження Реала. 6 березня королівському клубу виповнилося 122 роки.

Але господарі не поспішали штурмувати ворота суперника. Тренер Реала обрав досить обережну тактику 4-5-1, наситивши середину поля. І у першому таймі більше моментів створив Лейпциг.

Після перерви у складі Реала з’явився Родріго і гра в атаці стала гострішою. І на 65-й хвилині Вінісіус відкрив рахунок. Але вже через три хвилини РБ Лейпциг відігрався. Орбан випередив захисника і головою відправив м’яч у сітку. Лунін зреагував, але врятувати не зміг – відстань була близькою. РБ Лейпциг намагався перевести гру в овертайм, але Реал досяг необхідного результату.

• Реал – РБ Лейпциг 1:1 (перший матч – 1:0);
    Голи: Вінісіус, 65 – Орбан, 68.

Реал: Лунін, Менді, Начо, Рюдігер, Карвахаль, Камавінга (Родріго, 46), Кроос (Модрич, 78), Чуамені, Вальверде, Беллінгем (Хоселу, 85), Вінісіус.

РБ Лейпциг: Гулачі, Раум, Орбан, Люкеба, Хенріхс, Сімонс, Шлагер (Ельмас, 85), Айдара (Кампл, 90), Ольмо, Шешко (Баумгартнер, 85), Опенда (Поульсен, 77).

"Все це може статися у Лізі чемпіонів. Ми так грали вдома проти Челсі два роки тому. Різниця сьогодні в тому, що я не вірю, що ми колись були близькими до вильоту. РБ Лейпциг – дійсно хороша команда, але ми пройшли. У нас хороша перевага в лізі, тому, хоча ми можемо бути самокритичними, я не погоджуюсь з тим, що нам потрібно бути такими строгими до себе", - сказав після матчу тренер Реала Карло Анчелотті.

Манчестер Сіті - Копенгаген 3:1

Манчестер Сіті переміг у першому матчі 3:1 і до домашнього поєдинку підходив у гарному настрої. І вже на 9-й хвилині чинний переможець Ліги чемпіонів вигравав 2:0. Голами відзначились Аканджі та Альварес. Навіть гол у відповідь від Ельюнуссі не рятував ситуацію для Копенгагена. А коли Холанд на 3-й компенсованій до першого тайму хвилині зробив рахунок за сумою двох матчів 6:2, все стало зрозуміло навіть найоптимістичнішим вболівальникам Копенгагена.

• Манчестер Сіті - Копенгаген 3:1 (перший матч - 3:1);
    Голи: Аканджі, 5, Альварес, 9, Холанд, 45+3 - Ельюнуссі, 29.

Манчестер Сіті: Едерсон, Льюїс, Діаш (Стоунз, 68), Аканджі, Гвардіол, Родрі (Гомес, 46), Ковачич, Нунеш (Гамільтон, 74), Альварес, Бобб, Холанд (Райт, 88).

Копенгаген: Грабара, Анкерсен, Єлерт (Мелінг, 78), Вавро, МакКенна, Дікс, Оскарссон (Корнеліус, 68), Фрогольдт (Маттссон, 58), Клем (Гейлунн, 68), Ельюнуссі, Ашурі (Барджі, 58).

"Ми пройшли до наступного раунду. Ми все ще у цьому турнірі. Було важко атакувати, бо суперник діє організовано та грає з 4-5 захисниками.

Нас поважають за нашу відвертість. До мого приходу команда не вірила, що зможемо перемогти. Це питання часу, це процес. Керівництво дало мені час, дало час усім нам.

Ми команда, яка вірить у перемогу. Слухайте, ми змагаємось із Реалом, Баварією. Ми не знаємо, хто буде наступним суперником, але важливим є те, що сім років поспіль ми доходимо до чвертьфіналу", - підбив підсумки двобою з Копенгагеном тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола.

ПСВ - Боруссія Дортмунд 1:1.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України U17 з перемоги стартувала у відборі до юнацького чемпіонату Європи. Українці в більшості з рахунком 2:0 обіграли однолітків із Греції.

Також ми розповідали, що в Німеччині відкрили відлік 100 днів по початку Євро-2024. В церемонії взяв участь канцлер Олаф Шольц.