Збірна України з перемоги розпочала боротьбу в еліт-раунді за вихід на Євро-2024

Юнацька збірна України U17 у середу, 6 березня, з рахунком 2:0 перемогла збірну Греції і здобула перші три очки у відборі на Євро-2024

Збірна України U17
Збірна України U17 веде боротьбу за вихід на Євро Фото: УАФ

Юнацька збірна України U17 розпочала боротьбу за вихід у фінальну стадію Євро-2024. В першому матчі турніру, який пройшов у грецькому місті Патри у середу, 6 березня, українці з рахунком 2:0 перемогли збірну Греції. Попереду у наших футболістів матчі проти збірних Швейцарії та Словаччини.

У першому таймі матчу Греція - Україна арбітр показав три жовті картки – дві господарям турніру та одну українському півзахиснику Богдану Оличенку. На 51-й хвилині задачу збірній України дещо спростив Мокріс. Центральний захисник грецької збірної отримав другу жовту картку та залишив свою команду у меншості.

Чисельною перевагою збірна України скористалась на 75-й хвилині. Богдан Редушко з передачі Олександр Драгана відкрив рахунок у матчі. А через 5 хвилин Дмитро Богданов реалізував пенальті.

• Греція U17 – Україна U17 0:2;
    Голи: Редушко, 75, Богданов, 80 (з пенальті).

Україна: Макаренко, Шелекета, Третяк, Дігтяр, Стрільчук (Рибак, 85), Редушко, Озимай (Халілов, 89), Оличенко (Драган, 73), Богданов, Бондар (Гармаш, 73), Степанов (Денисов, 46).

В іншому поєдинку нашої групи збірна Словаччини перемогла збірну Швейцарії з рахунком 2:1. Наступний поєдинок збірна України проведе 9 березня проти збірної Швейцарії. Буде нелегко, адже кожна зі збірних прагне вийти на Євро-2024

"Усі наші опоненти виступали у кваліфікаційному раунді, тому матеріали щодо їхньої гри в нас є. Це добре збалансовані команди, і назвати фаворита нашого квартету вкрай складно. Та й не хотілося б когось виділяти - в еліт-раунді слабких супротивників не буває", - сказав напередодні старту турніру недавно призначений головний тренер юнацької збірної України Юрій Мороз.

Як пробитись на чемпіонат Європи

В еліт-раунді відбору до Євро-2024 беруть участь 32 команди, розділені на 8 груп. Путівки на чемпіонат Європи отримають 15 збірних - переможці груп та сім найкращих команд, які посядуть другу сходинку. Вони приєднаються до збірної Кіпру – господаря турніру.

Склад відбіркових груп:

Група 1: Англія, Франція, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Уельс, Болгарія, Швеція, Румунія.

Група 3: Нідерланди, Бельгія, Фінляндія, Італія.

Група 4: Греція, Швейцарія, Словаччина, Україна.

Група 5: Португалія, Німеччина, Хорватія, Ірландія.

Група 6: Туреччина, Сербія, Грузія, Данія.

Група 7: Іспанія, Австрія, Словенія, Норвегія.

Група 8: Польща, Чехія, Білорусь, Боснія і Герцеговина.

Раніше Інформатор повідомляв, що прокурори Мадрида хочуть запроторити за ґрати Карло Анчелотті. Головному тренеру Реала загрожує 4 роки та 9 місяців тюрми.

Також ми розповідали, що Барселона показала, як після реконструкції виглядатиме легендарний Камп Ноу. Роботи планують закінчити у листопаді 2024 року.

А ось тут ми підбили підсумки насиченого та яскравого спортивного тижня. Півзахисник збірної України Михайло Мудрик після тривалої перерви забив за Челсі. Олександрія потрапила у скандал через незаявленого гравця. А в Парижі плани безпеки Олімпіади-2024 через неуважність співробітника мерії викрали вокзальні злодії - дізнайтесь про ці та інші події в нашому огляді.