Мбаппе порвав сітку, а Тухель зламав палець: стали відомі перші чвертьфіналісти ЛЧ

У Лізі чемпіонів промайнули дебютні матчі-відповіді 1/8 фіналу, Баварія знищила Лаціо - 3:0, Реал Сосьєдад програв ПСЖ - 1:2

Мбаппе, Тухель, Баварія, ПСЖ
Мбаппе оформив дубль, а підопічні Тухеля здобули розгромну перемогу. Фото: Gettyimages.соm

В найпрестижнішому клубному турнірі Європи визначилися перші учасники 1/4 фіналу. ПСЖ разом з нестримним Мбаппе, який порвав сітку воріт, здобули перемогу над Реалом Сосьєдадом на виїзді. Водночас Баварія зуміла влаштувати яскравий реванш та розгромно перемогла Лаціо. Головний коуч мюнхенців Томас Тухель зламав палець від надмірних емоцій.

Баварія - Лаціо 3:0

В першій грі Баварія зазнала мінімальної поразки, тому підопічним Тухеля конче необхідна була перемога. На своєму полі Баварія звісно була фаворитом, вже на 38-й хвилині зірковий Кейн продемонстрував ще раз всім, що він хоче здобувати трофеї та вивів Баварію вперед. Згодом на 45+2 хвилині легендарний Мюллер подвоїв перевагу мюнхенців.

У другому таймі домінація Баварії продовжилася, відповідно на 66-й Кейн оформив дубль. Підопічні Тухеля втримали розгромний рахунок до кінця гри. Для німецької команди це п'ятий поспіль вихід в 1/4 фіналу ЛЧ.

Напередодні початку гри, головний коуч Баварії видав емоційний спіч своїм підопічним та зламав палець на нозі. Проте вочевидь це пішло на фарт.

"Під час останнього виступу перед командою я вдарив двері ногою і, здається, зламав палець на нозі - принаймні, я так відчуваю. Це дуже боляче. Тож я більше не міг стояти і сів під час матчу", - сказав Тухель.

• Баварія - Лаціо 3:0 (3:1)

Голи: Кейн (38, 66) Мюллер (45+2)

Реал Сосьєдад - ПСЖ 1:2

Перемога на своєму полі - 2:0 - дала парижанам можливість спокійно провести цю гру. Мбаппе вирішив швидко закрити всі питання у протистоянні, вже на 15-й хвилині Кіліан потужним ударом забив та порвав сітку воріт суперників. Згодом на 56-й Мбаппе оформив дубль. Вочевидь гравці Сосьєдада провели кращу гру ніж у першому матчі та навіть забили на 89-й хвилині. Хоч відзначився Меріно, однак цього виявилося замало.

• Реал Сосьєдад - ПСЖ  1:2 (1:4)

Голи: Мбаппе (15, 56), Меріно (89)

Всі результати 1/8 ЛЧ

Решта поєдинків у боротьбі за 1/4 фіналу Ліги чемпіонів пройде 6-го, а також 12-13 березня. Зокрема, свої матчі-відповіді зіграють клуби українських легіонерів, Лунін знову спробує допомогти Реалу в матчі проти Лейпцига. Водночас Зінченко спробує зарядити ядра у гармати "канонірів", тому що в першій грі проти Порту підопічні Артети зовсім не були схожі на самих себе.

• ПСВ - Боруссія Дортмунд 1:1

Раніше Інформатор робив огляд топового туру Бундесліги. Баварія проводить нестабільний сезон. Також ми повідомляли, що гравець та коуч Шахтаря стали найкращими у 19 турі УПЛ. Вболівальники зробили свій вибір.

А ось тут Інформатор розібрав головні спортивні події минулого тижня. Українські гандболістки здобули важливу перемогу у відборі на чемпіонат Європи, а чиновник з організаційного комітету ОІ-2024 загубив важливі документи з питань безпеки на змаганнях - про ці та інші події детально в нашому огляді.