Інтер зупинив Болонью: огляд 28-го туру Серії А

Інтер перервав безпрограшну серію Болоньї, Мілан обійшов Ювентус в турнірній таблиці: події матчів 28-го туру Серії А, які пройшли 8, 9, 10 та 11 березня

Серія А
Інтер продовжує штампувати перемоги Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі двадцять восьмого туру Серії А. Наполі основну ставку зробив на Лігу чемпіонів. Удінезе у понеділок, 11 березня, переміг на виїзді Лаціо.

Наполі - Торіно 1:1

Першим в ігровій програмі 28-го туру стала гра Наполі - Торіно. Кварацхелія вивів господарів вперед на 61-й хвилині. Але перевага Наполі тривала недовго. Вже через три хвилини Санабрія зрівняв рахунок. Більше команди не забивали.

• Наполі - Торіно 1:1;
    Голи: Кварацхелія, 61 - Санабрія, 64.

Огляд матчу Наполі - Торіно

Кальярі - Салернітана 4:2

Господарі повели 3:0 і трохи розслабились. Кастанос та Маджоре повернули Салернітану у гру. Але Кальярі забив вчетверте та спокійно довів матч до потрібного результату. Безвиграшна серія Саленітани триває вже 11 матчів.

• Кальярі - Салернітана 4:2;
    Голи: Лападула, 12, Гаетано, 40, Шомуродов, 51, 76 - Кастанос, 56, Маджоре, 58.

Огляд матчу Кальярі - Салернітана

Сассуоло - Фрозіноне 1:0

А от Сассуоло на радість вболівальників перервав 8-матчеву серію без перемог. Щоправда команді дещо пощастило. На 90-й хвилині Жорже міг принести Фрозіноне нічию, але не реалізував пенальті, пробивши повз ворота.

• Сассуоло - Фрозіноне 1:0;
    Гол: Торстведт, 58.

Огляд матчу Сассуоло - Фрозіноне

Болонья - Інтер 0:1

В обох команд тривали переможні серії, і в когось вона мала перерватися. Не пощастило Болоньї. На 37-й хвилині Біссек відкрив рахунок, замкнувши головою навіс з лівого флангу. Цей гол став єдиним у грі. Болонья програла вдома вперше з першого туру чемпіонату. Серія домашніх ігор без поразок зупинилась на позначці в 13 матчів.

"Ми зберігаємо відрив від тих, хто женеться за нами. Ми повністю заслужили перевагу у першому таймі, а потім Болонья довела, чому знаходиться у зоні Ліги чемпіонів. Ми почали відчувати певну втому, і думки перейшли на майбутні ігри.

Це нормально бачити голи крайнього захисника з передачі іншого крайнього захисника, але бачити, як центральний захисник асистує центральному захиснику, дуже приємно для мене та моїх помічників. Хлопці роблять щось екстраординарне, але ми знаємо, що попереду ще десять турів", - заявив після матчу головний тренер Інтера Сімоне Індзагі.

• Болонья - Інтер 0:1;
    Гол: Біссек, 37.

Огляд матчу Болонья - Інтер

Дженоа - Монца 2:3

Матч проти Монци Руслан Маліновський розпочав на лаві запасних. Українець з’явився на полі після перерви. На той час Дженоа горіла 0:2. Господарям вдалося відігратись, але Мальдіні на 80-й хвилині приніс три очки Монці.

• Дженоа - Монца 2:3;
    Голи: Гудмундссон, 53, Олівейра, 68 - Пессіна, 8, Мота, 18, Мальдіні, 80.

Огляд матчу Дженоа - Монца

Лечче - Верона 0:1

Верона здобула другу перемогу поспіль і трохи відірвалась від небезпечної зони. Перемогу команді гостей приніс Фолоруншо. Він несильним, але точним ударом поклав м’яч у лівий нижній кут

• Лечче - Верона 0:1;
    Гол: Фолоруншо, 17.

Огляд матчу Лечче - Верона

Мілан - Емполі 1:0

Український легіонер Емполі Віктор Ковалненко вийшов на поле на 55-й хвилині за рахунку 1:0 на користь Мілана. Відкрити рахунок Пулішичу допоміг рикошет. Арбітр спочатку зафіксував офсайд, проте VAR довів легітимність голу. У другому таймі Емполі змусив вболівальників Мілана понервувати, але все обійшлося.

• Мілан - Емполі 1:0;
    Гол: Пулішич, 41.

Огляд матчу Мілан - Емполі

Ювентус - Аталанта 2:2

Аталанта попередні три матчі проводила проти команд з гори турнірної таблиці і здобула лише одне очко. Гості повели в рахунку на 35-й хвилині. У другому таймі Ювентус не лише відігрався, а і вийшов вперед. Аталанта програвати втретє поспіль не хотіла. І на 75-й хвилині Копмейнерс приніс команді гостей нічию. Ювентус в останніх семи матчах здобув лише одну перемогу.

• Ювентус - Аталанта 2:2;
    Голи: Камб’язо, 66, Мілік, 70 - Копмейнерс, 35, 75.

Огляд матчу Ювентус - Аталанта

Фіорентина - Рома 2:2

Фіорентина та Рома ведуть боротьбу за зону єврокубків. Тож кожній команді була потрібна перемога. І Фіорентина майже здобула три очки. Але Льоренте на 5-й компенсованій хвилині врятував Рому від поразки.

• Фіорентина - Рома 2:2;
    Голи: Раньєрі, 18, Мандрагора, 69 - Ауар, 58, Льоренте, 90+5.

Огляд матчу Фіорентина - Рома

Лаціо - Удінезе 1:2

Команди провели запальний початок другого тайму. Удінезе тричі забив, щоправда один раз у свої ворота. В же у компенсований час гості залишились у меншості. Другу жовту картку заробив Неуен Перес. Рятувати матч побіг у чужий штрафний майданчик голкіпер Лаціо Іван Проведель. Але у боротьбі за м’яч отримав травму. Воротаря вивезли за межі поля, а Удінезе втримав переможний результат.

• Лаціо - Удінезе 1:2;
    Голи: Джаннетті, 49 (автогол) - Лукка, 47, Саррага, 51.

Огляд матчу Лаціо - Удінезе

Мілан вийшов на друге місце

Інтер продовжує впевнено лідирувати. Мілан обійшов Ювентус на піднявся на друге місце турнірної таблиці. У зоні Ліги чемпіонів перебуває також Болонья.

Інтер зупинив Болонью: огляд 28-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А станом на 12 березня

Поєдинки 29-го туру відбудуться 15, 16 та 17 березня. Інтер прийматиме Наполі. Фіорентина поїде в гості до Аталанти.

Раніше Інформатор повідомляв , що в СК Дніпро-1 визнали заборгованість перед гравцями. Але виплати йдуть щомісяця.

Також ми розповідали, що експерти оцінили вибір Сергія Реброва на вирішальні матчі кваліфікації Євро-2024. Своїми думками поділились Леонід Буряк, Олександр Кучер та Артем Федецький.

А тут наша команда підбила спортивні підсумки минулого тижня. Стали відомі перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів. Боротьбу за трофей продовжують Манчестер Сіті, Баварія, Реал та ПСЖ. Ентоні Джошуа не залишив шансів Френсісу Нганну і у другому раунді нокаутував камерунського бійця.