Інтер здолав матрацників, Боруссія зіграла внічию: підсумки ігрового дня ЛЧ

У вівторок, 20 лютого, команди зіграли свої перші поєдинки в рамках 1/8 ЛЧ: Інтер - Атлетіко Мадрид 1:0 та Боруссія Дортмунд - ПСВ 1:1

Арнаутович, Ройс
Арнаутович оформив вирішальний м'яч, а Ройс є лідером Боруссії. Фото: Gettyimages.соm

День Ліги чемпіонів завжди приносить цікаві матчі вболівальникам і цього разу не було винятків. В рамках 1/8 фіналу ЛЧ, Інтер вдома мінімально здолав Атлетіко Мадрид. В свою чергу ПСВ за допомогою спірного пенальті на своєму полі оформив нічию проти Боруссії Дортмунд.

Інтер - Атлетіко Мадрид 1:0

Безсумнівно, цю пару в 1/8 ЛЧ можна вважати найбільш цікавою. Діючий лідер чемпіонату Італії вийшов проти підопічних легендарного Дієго Сімеоне. Перші хвилини гри пройшли без особливої переваги однієї з команд. Гравці Атлетико в своєму стилі після спроб пресингу, відразу ж сідали у низький блок для захисту.

Однак схоже в другому таймі тактика "матрацників" рухнула. Після того, як Арнаутович вийшов на заміну в Інтера почали з'являтись небезпечні моменти просто один за одним. На противагу цьому гравці Атлетіко жодного разу не пробили у ствір воріт. Зрештою, Інтер досяг свого на 79-й хвилині, після удару Лаутаро Мартінеса вчасно опинився на добиванні Арнаутович і вирішив долю поєдинку.

Після гри Арнаутовича було визнано найкращим гравцем матчу. Австрієць прокоментував свій вирішальний м'яч.

"В мене була низка моментів. Я дуже щасливий, що зміг забити. Я вважаю, що ми абсолютно переграли Атлетіко"-, розповів Арнаутович.

• Інтер - Атлетіко Мадрид 1:0

Голи: Арнаутович (79)

ПСВ - Боруссія Дортмунд 1:1

Після нічиї в чемпіонаті Німеччини, "джмелі" вирішили розписати мирову і в ЛЧ. Насправді матч вийшов дуже цікавим для нейтрального вболівальника. Атакувальні команди в своєму стилі проводили інтенсивний матч, господарі нічим не поступалися Боруссії. Спочатку на 24-й хвилині, Мален вивів Боруссію вперед, однак на 56-й, Де Йонг реалізував дуже спірне пенальті та вирішив подальшу долю гри.

Після гри Мануель Грефе, топовий рефері, який вже вийшов на пенсію, прокоментував скандальне пенальті. Він вважає, що таке рішення максимально дивне для рівня ЛЧ.

"Пенальті? Хуммельс чітко зіграв спершу в м'яч. Пізніше він теж не полетів у безконтрольний підкат – звичайний контакт після вибитого м'яча. Чиста помилка. І це на рівні Ліги чемпіонів. Де система VAR?", - запитав рефері.

• ПСВ - Боруссія Дортмунд 1:1

Голи: Мален (24), Де Йонг (пен., 56)

Нагадаємо, що повторні матчі у парах Атлетико - Інтер та Боруссія - ПСВ відбудуться 13 березня. В свою чергу правило виїзного голу не діє в ЛЧ з сезону 2021-2022.

Хто ще зіграє свої матчі в ЛЧ

Свої перші матчі в рамках 1/8 ЛЧ не зіграли, ще дві пари команд. Сьогодні о 22:00 за київським часом команда Олександра Зінченка, Арсенал зустрінеться з Порту. В той же час діючий чемпіон Італії, Наполі прийме на своєму полі каталонську Барселону.