Бохум витер бутси об велику Баварію: огляд 22-го туру Бундесліги

В період з 16 по 18 лютого пройшли поєдинки 22-го туру Бундесліги, Баварія знову зазнала поразки, а сенсаційний Баєр вирвався в одноосібні лідери

Баварія, Бохум, Упамекано
Червона картка для Упамекано вирішила долю гри. Фото: Gettyimages.соm

Черговий тур Бундесліги знову подарував нам цікаві видовища. Знані лідери німецького футболу Боруссія Дортмунд та Баварія знову втратили свої очки. В свою чергу казка леверкузенського Баєру продовжується, підопічні Алонсо мчать за головним трофеєм. 22-й тур також приніс величезну кількість вилучень та продовження протестів вболівальників. Про ці та інші події - детально в огляді Інформатора.

Кельн - Вердер 0:1

Претендент на єврокубки Вердер завітав в гості до одного із аутсайдерів турнірної таблиці. Перший тайм команди почали доволі активно, обмінялись низкою атак, однак без голів. Другу половину Вердер почав краще, часто залучав фланги для створення атак і на 70-й хвилині це призвело до взяття воріт, відзначився Нжинмах. Відразу після цього домашні трибуни погнали Кельн вперед, господарі створили кілька моментів однак без голів - 0:1.

• Кельн - Вердер 0:1

Голи: Нжинмах (70)

Вольфсбург - Боруссія Дортмунд 1:1

Боруссія вже вдруге за три тури втратила очки, і знову проти команди із середини таблиці. Кусючі "джмелі" не завадили "вовкам" оформити нічию на своєму полі. Звісно Боруссія виступила лідером в поєдинку і вже на 8-й хвилині відзначився Фюллькруг. Гравці Дортмунда контролювали м'яч весь поєдинок, але безуспішно, в свою чергу Герхардт на 63-й хвилині, після низки рикошетів заніс м'яч у сітку Боруссії та приніс Вольфсбургу нічию.

• Вольфсбург - Боруссія Дортмунд 1:1

Голи: Фюллькруг (8), Герхардт (63)

Гайденгайм - Баєр 1:2

Баєр продовжив свою чемпіоньку ходу. Цього разу не без проблем підопічні Алонсо перемогли міцний Гайденгайм. В першому таймі нічия, попри ігрову перевагу Баєра, зберігалась аж до 45+2 хвилини, коли Фрімпонг заколотив м'яча під стійку воріт.

В другому таймі "фармацевти" знову побігли забивати, однак попри 18 ударів по воротах, лише 3 із них було у ствір. Все вирішилось наприкінці гри, на 81-й Адлі подвоїв перевагу, проте неочікувано господарі на 86-й зменшили відставання, Кляйндінст повернув інтригу, але ненадовго.

• Гайденгайм - Баєр 1:2

Голи: Фрімпонг (45+2), Адлі (81), Кляйндінст (86)

Гоффенгайм - Уніон 0:1

Уніон успішно виліз із дна таблиці та продовжив свій шлях до спасіння. На початку гри команди розмінялись пострілами в стійку, а наприкінці тайму вже червоними картками. В другій половині аж на 84-й хвилині гості вирвали перемогу, відзначився Аронсон.

• Гоффенгайм - Уніон 0:1

Голи: Аронсон (84)

Вилучення: Нсокі (45+4), Фолланд (45+6)

Дармштадт - Штутгарт 1:2

Тепер Штутгарт ще ближче до Баварії. На виїзді проти аутсайдера ліги, Штутгарту дався непростий поєдинок. Спочатку Гірассі на 14-й хвилині вивів гостей вперед. Пізніше гра знову була перервана через протест вболівальників. Після відновлення поєдинку гравець Штутгарта Штенцель отримав червону.

В другій половині рахунок протримався без змін аж до 90+2-й хвилини, тоді Дахуд подвоїв перевагу, однак ненадовго на 90+5 Зайдель забив м'яч, прямо перед фінальним свистком.

• Дармштадт - Штутгарт 1:2

Голи: Гірассі (14), Дахуд (90+2), Зайдель (90+5)

Вилучення: Штенцель (45+22)

Майнц - Аугсбург 1:0

Надважлива перемога для Майнца для того, щоб покинути дно таблиці. На 43-й Берг оформив єдиний гол. В другій половині ситуація залишалася незмінною, команди провели доволі рівну гру, Аугсбург більше володів м'ячем, однак Майнц більше бив по воротах. Цікавинку в матч додав Педерсен на 90+12-й хвилині, який отримав червону та залишив поле.

• Майнц - Аугсбург 1:0

Голи: Берг (43)

Вилучення: Педерсен (90+12)

РБ Лейпциг - Боруссія Менхенгладбах 2:0

"Бики" знову наблизились до топ-4, а Боруссія М. за крок до зони вильоту. Господарі домінували всю гру та відзначились по разу в кожному таймі. На 14-й Сімонс, на 57-й Опенда. В свою чергу гості намагались, щось створювати, били по воротах, але за весь поєдинок так і не попали в ствір.

• РБ Лейпциг - Борусія Менхенгладбах 2:0

Голи: Сімонс (14), Опенда (57)

Фрайбург - Айнтрахт 3:3

А ось тут гра рівних команд та й щей сусідів по турнірній таблиці. Голи летіли один за одним, ні одна з команд довго перевагу не втримувала. В першому таймі команди оформили по два взяття воріт, господарі на 45+5-й хвилині заробили пенальті. В другій половині напруженість трішки знизилась. На 72-й Кнауфф оформив дубль і вивів Айнтрахт вперед, проте на 89-й господарі знову відновили статус-кво, Грегоріч врятував нічию.

• Фрайбург - Айнтрахт 3:3

Голи: Мармуш (27), Ріцу (30), Кнауфф (35, 72), Гріфо (пен., 45+5), Грегоріч (89).

Бохум - Баварія 3:2

Ну і закінчився супер-тур, сенсаційною грою, яка мала все: голи, вилучення, пенальті, і знову протести вболівальників. Мюнхенці звісно були фаворитам і демонстрували це на полі, навіть перші відзначились. Мусіала на 14-й поцілив у ворота. Однак Бохум не думав здаватись та відігрався ще в першому таймі. Головною подією в матчі стала червона для Упамекано та пенальті у ворота Баварії на 78-й хвилині. Фінальний рахунок - 3:2 та третя поспіль поразка Баварії у всіх турнірах.

Однак тренер Баварії не втрачає оптимізму. Тухель вважає, що реально все виправити.

"Якщо ви запитаєте мене, чи можемо ми виправити становище, то я скажу, що то так. Насправді це важко, але ми вірили в це до кінця минулого сезону, і тому ми продовжуємо вірити", - заявив Томас Тухель.

• Бохум - Баварія 3:2

Голи: Мусіала (14), Асано (38), Шлоттербек (44), Штегер (пен., 78), Кейн (87)

Вилучення: Упамекано

Яких змін зазнала турнірна таблиця

Тепер Штутгарт ближче до Баварії, ніж мюнхенці до лідерів. Баєр оформив 8 очок переваги та наразі має серйозну заявку на чемпіонський трофей. В свою чергу з дна таблиці вирвався Уніон та може навіть замахнутись на єврокубки.

Бохум сенсаційно завдав поразки Баварії: огляд 22-го туру Бундесліги 1

Раніше Інформатор робив огляд 25-го туру АПЛ. Також ми розповідали про справи в італійській Серії А.

А ось тут ми підбили спортивні підсумки тижня. Із головного - Лунін чудово провів гру в ЛЧ.