Баєр розгромив Баварію та закріпився в лідерах: огляд 21-го туру Бундесліги

З 9 по 11 лютого команди Бундесліги грали матчі 21-го туру чемпіонату, леверкузенський Баєр в матчі за лідерство розтрощив мюнхенську Баварію - 3:0

Гаррі Кейн
Баєр переміг Баварію, а Кейн провів кволу гру. Фото: Gettyimages.соm

На полях Німеччини команди Бундесліги зіграли всі поєдинки в рамках 21-го туру Бундесліги. Клуби знову продемонстрували яскраві матчі, а головною подією звісно стало протистояння між Баєром та Баварією. "Фармацевти" розгромили минулорічних чемпіонів та вийшли на чисту першу сходинку. Водночас сенсаційний Штутгарт маленькими кроками підбирається до другої сходинки.

Боруссія Дортмунд - Фрайбург 3:0

Після втрати очків в минуломі турі "джмелі" на своєму полі повністю переграли міцний Фрайбург. Гравці Боруссії з перших хвилин ввімкнулись в гру та вже на 16-й хвилині Мален відкрив рахунок. У кінці тайму все той ж Мален подвоїв перевагу господарів, а наприкінці гри Фюллькруг оформив свій 10-м'яч в чемпіонаті та поставив жирну крапку в грі - 3:0, та легка перемога для Дортмунда.

• Боруссія Д - Фрайбург 3:0

Голи: Мален (16, 45+7), Фюллькруг (87)

Айнтрахт - Бохум 1:1

Безумовно втрата очків для господарів, які мали можливість увірватись в боротьбу за топ-5, однак також шанс відірватись, ще далі від зони вильоту для гостей. Доля поєдинку вирішилась за три хвилини. На 14-й хвилині за господарів відзначився Мармуш, а на 17-й відновив статус-кво нападник Бохума Брошинський. До кінця гри рахунок залишився незмінним, а моментами Бохум виглядав навіть цікавіше за Айнтрахт.

• Айнтрахт - Бохум 1:1

Голи: Мармуш (14), Брошинський (17)

Аугсбург - РБ Лейпциг 2:2

А тут у нас відбулась одна із сенсації туру. Команди показали напрочуд рівну гру, навіть за статистикою переможця визначити важко. Господарі забили перші на 35-й хвилині влучно поцілив м'яч в сітку Тіц, однак вже за кілька хвилин "бики" зрівнюють рахунок відзначився Опенда.

В другому таймі вже перші відзначились гості на 52-й хвилині головою замкнув передачу Шешко, проте переваги на табло в цьому матчі довго не затримувались, на 60-й хвилині Демірович оформив гол красень - 2:2, яскравий матч, неочікуваний результат.

• Аугсбург - РБ Лейпциг 2:2

Голи: Тіц (35), Опенда (39), Шешко (52), Демірович (60)

Боруссія Менхенгладбах - Дармштадт 0:0

Боруссія М нарешті мала можливість перервати свою серію без перемог однак вона її тільки продовжила вже до чотирьох ігор. Дебютант та аутсайдер Дармштатдт здавався чудовим суперником для господарів, щоб настріляти голів та взяти очки. Однак ні, 24 удари по воротах та 0 голів.

• Боруссія М - Дармштадт 0:0

Вердер - Гайденгайм 1:2

А тут відбулася битва прямих конкурентів в середині таблиці. Міцний дебютант на полі суперника виявився сильнішим, а всі голи були забиті за 7 хвилин в першому таймі. На 12-й хвилині Гайденгайм відкрив рахунок Малоні потужно забив головою, вже на 18-й перевагу подвоїв Бесте, однак за хвилину зменшив відставання Шмід - 2:1, залишок матчу пройшов без переваг однієї з команд.

• Вердер - Гайденгайм 1:2

Голи: Малоні (12), Бесте (18), Шмід(19)

Уніон - Вольфсбург 1:0

Надважлива перемога для Уніона вони відірівались подалі від зони вильоту. Водночас Вольфсбург свою серію з чотирьох нічиїх перервав на поразку. Вирішальний м'яч було забито уявіть собі на 45+25-й хвилині, все тому що, через протест вболівальників гру було перервано, за Уніон відначився Дукі. В другій половині гості намагались відновити статус-кво, але безуспішно.

• Уніон - Вольфсбург 1:0

Голи: Дукі (45+25)

Баєр - Баварія 3:0

Довгоочікуваний поєдинок за лідерство Бундесліги нарешті відбувся. На своєму полі "фармацевти" здається випили, якихось заборонених пігулок, тому що Баварія була розгромлена по всім показникам. Вже на 18-й хвилині відкрив рахунок Станішич, Баєр провів чудовий перший тайм, але відзначитись більше не зміг

В другій половині на 50-й хвилині подвоїв перевагу Грімальдо, а на 90+5-й Фрімпонг з метрів 35-ти запустив м'яч у пусті ворота - 3:0. Баєр відірвався в лідерській гонці, а Баварія знову втратитла очки.

Після матчу головний тренер господарів Хабі Алонсо прокоментував події на полі. Він також оцінив шанси на перемогу в чемпіонаті.

"Наша команда хотіла показати себе конкурентоспроможними. Ми виконали чудову роботу, дисципліна та згуртованість команди були чудовими. Однак про перемогу в чемпіонаті ми зможемо поговорити в травні", - розповів Хабі Алонсо.

• Баєр - Баварія 3:0

Голи: Станішич (18), Грімальдо (50), Фрімпонг (90+5)

Штутгарт - Майнц 3:1

Сенсаційний Штутгарт втримав третю сходинку та продовжує підбиратись до Баварії. В матчі проти Майнца, все вирішилось наприкінці першого тайму - Міттельштадт та Левелінг зробили гру для господарів. В другій половині Унздав довів гру до розгрому, однак Ажорж забив гол престижу для гостей.

• Штутгарт - Майнц 3:1

Голи: Міттельштадт (45+2), Левелінг (45+5), Унздав (73), Ажорж (76)

Гоффенгайм - Кельн 1:1

Завершився тур нічиєю. Гоффенгайм врятувався на останніх хвилинах проти одного із аутсайдерів ліги. На 79-й Фінкгрефе вивів гостей вперед, вже здавлось така важлива перемога майже в кишені, однак на 94-й Крамаріч врятував гру для Гоффенгайма.

• Гоффенгайм - Кельн - 1:1

Голи: Фінкгрефе (79), Крамаріч (94)

Які зміни відбулись в турнірній таблиці

Баєр вирвався на чисту першу позицію та має перевагу у 5 балів над Баварією. На третій сходинці залишився Штутгарт, в свою чергу РБ Лейпциг програв проміжну боротьбу Боруссії Д за топ-4. А із дна таблиці вже точно зумів вибратись берлінський Уніон.

Баєр розгромив Баварію та закріпився в лідерах: огляд 21-го туру Бундесліги - відео 1

Раніше Інформатор робив огляд туру АПЛ. Ліверпуль зберіг першу сходинку. Також ми повідомляли про підготовку української збірної U19 до відбору на Євро.

А ось тут ми підбили підсумки спортивного тижня. Париж створив унікальні медалі для Олімпіади.