Баварія наступає на п'яти Баєру: огляд 20 туру Бундесліги - відео голів

Протягом 2-4 лютого, пройшов 20 тур німецької Бундесліги, мюнхенська Баварія обіграла Боруссію Менхенгладбах, та наблизилась до леверкузенського Баєру

Гаррі Кейн
Кейн допоміг Баварії перемогти, РБ Лейпциг перервав безпрограшну серію. Фото: Gettyimages.соm

В чемпіонаті Німеччини в період між 2 та 4 лютого відбулися топові матчі 20-го туру Бундесліги у якій залишається лідером леверкузенський Баєр. Розпочався тур із нульової нічиєї Боруссії Дортмунд та новачка чемпіонату Гайденгайму. "Джмелі" знову втратили надважливі очки. Завершився тур перемогою РБ Лейпциг над Уніоном, який знаходиться за крок до зони вильоту та може знову розпочати боротьбу за виживання.

Гайденгайм - Боруссія Дортмунд 0:0

Після трьох важливих перемог в минулих турах, "джмелі" повернулись до топ-4 та прагнули продовжити свою успішну серію. Проте Боруссію чекав виїзд до міцного дебютанта Бундесліги Гайденгайма. Зі стартового свистка відразу стало зрозуміло, що на гостей чекає важкий матч.

Гайденгайм у першій половині тайму демонстрував гарну гру та завдав низку небезпечних ударів у ворота Боруссії. Гості натомість огризнулися низкою атак, але до результативних дій це не призвело. Після перерви гра веселішою не стала, Боруссія володіла м'ячем, Байноу-Гіттенс навіть завдав гарний удар через себе, однак неточний.

Наприкіцні гри команди обмінялись небезпечними атаками, Фюллькруг приклався під поперечину з 25 метрів на 85-й хвилині, а на 92-й представнику господарів Шиммеру не вистачило буквально якихось сантиметрів, щоб занести м'яч у сітку воріт.

• Гайденгайм - Боруссія Д 0:0

Огляд матчу Гайденгайм - Боруссія Д

Баварія - Боруссія Менхенгладбах 3:1

Баварія здобула важливу перемогу на своєму полі. Мюнхенці пропустили від Ельведі на 35-й хвилині, але за 10 хвилин відновили статус-кво, Павлович забив на 45-й хвилині. Перемогу господарям приніс Гаррі Кейн, він в своєму стилі забив на 70-й хвилині. Жирну крапку на 86-й хвилині у грі поставив Де Лігт, який точно переправив м'яч головою під поперечку.

• Баварія - Боруссія М 3:1

Голи: Ельведі (35), Павлович (45) Кейн, (70), Де Лігт (86)

Огляд матчу Баварія - Боруссія М

Бохум - Аугсбург 1:1

Тут у нас відбулася гра двох рівних команд. В першому таймі Бохум у рідних стінах за допомогою голу Брошинського на 33-й хвилині вийшов вперед. В другому таймі команди обмінювались небезпечними випадами.

Проте стан справ на полі змінила атака Аугсбурга на останніх хвилинах. Захисник Бохума сумнозвісний Іван Ордець підставив руку під удар Деміровича. Після перегляду системи VAR арбітр вказав на пенальті. Демірович реалізовував його на 91-й хвилині. Бохум втратив важливі очки на своєму ж полі.

• Бохум - Аугсбург 1:1

Голи: Брошинський (33), Демірович (91)

Огляд матчу Бохум - Аугсбург

Дармштадт - Баєр 0:2

Лідер Бундесліги зберіг свій гандикап перед матчем проти Баварії. "Фармацевти" забили по голу у кожному з таймів. Дубль оформив Нейтан Телла.

Головний тренер Баєру Хабі Алонсо поділився думками про гру з Дармштадтом. Також він розповів, що очікує від гри з Баварією.

"Я хочу подякувати футболістам за цю гру. Ми маємо продовжувати грати так,  як ми грали. Баварія - це завжди Баварія. Проте ми зберігаємо наші кондиції та не збираємось ні перед ким зупинятись" - заявив Хабі Алонсо.

• Дармштадт - Баєр 0:2

Голи: Телла (33, 52)

Огляд матчу Дармштадт - Баєр

Майнц - Вердер 0:1

Тут вийшов найбільш несправедливий результат туру. На 2-й хвилині гри за допомогою помилки захисників відзначився Марвін Дукш та вивів Вердер вперед.

Відразу після цього господарі побігли зрівнювати рахунок, створили декілька атак, але без голів. В другому таймі господарі продовжили атакувати. За всю гру Майнц наніс 23 удара, 5 з яких у ствір. На противагу цьому Вердер 6 раз вдарив по воротах і лише 1 удар вирішив долю поєдинку.

• Майнц - Вердер 0:1

Голи: Дукш (2)

Огляд матчу Майнц - Вердер

Фрайбург - Штутгарт 1:3

Міцний Штутгарт, який посідає 3 місце у таблиці, цього разу завітав у Фрайбург. Гравці Штутгарту відразу показали господарям, що вони фаворити в цьому поєдинку. На 3-й хвилині відзначився Унздав, а на 7-й подвоїв перевагу Фюріх. На цьому неприємні сюрпризи для господарів не закінчились на 18-й хвилині гравець Фрайбурга Рол отримав червону і покинув поле.

Наприкінці першого тайму господарі зменшили відставання, головою забив Кюблер. Проте це ніяк не допомогло Фрайбургу, в другому таймі Штутгарт виглядав краще, а Фрайбург втрачав зони через відсутність гравця. На 74-й Міттельштадт знову збільшив перевагу Штутгарта - 1:3, Штутгарт залишається на 3-й сходинці.

• Фрайбург - Штутгарт 1:3

Голи: Унздав (3), Фюріх (7), Кюблер (45+11), Міттельштадт (74)

Огляд матчу Фрайбург - Штутгарт

Кельн - Айнтрахт 2:0

В цьому матчі сталася головна сенсація туру. "Козли" просто розібрали "орлів". В першому таймі Айнтрахт намагався зламати захист Кельну, але без успіху.

Друга половина виявилась дуже яскравою. Господарі жваво почали другий тайм і одну з атак Нкунку був змушений зупиняти фолом, за що отримав другу жовту і залишив поле. Відразу після цього за іронією долі орендований гравець у Айнтрахта Аліду, вивів Кельн вперед.

На 80-й хвилині Тільман подвоїв перевагу Кельну. А вже на 82-й у гравця гостей Тути здали нерви, він вдарив суперника ліктем в обличчя і залишив Айнтрахт в дев'ятьох на полі.

• Кельн - Айнтрахт 2:0

Голи: Аліду (67), Тільман (80)

Огляд матчу Кельн - Айнтрахт

Вольфсбург - Гоффенгайм 2:2

Зустріч двох середняків Бундесліги подарувала нервовий, але досить веселий футбол. На 6-й хвилині гості вийшли вперед, відзначився Баєр. Господарі намагались відігратись, але гравці Гоффенгайму вміло захищались.

В другому таймі на 58-й з пенальті Маєр зрівняв рахунок. Однак за кілька хвилин Премель знову вивів Гоффенгайм вперед. Ппроте і знову ненадовго, захисники Гоффенгайму порушили правила і знову Маєр з пенальті повернув статус-кво.

• Вольфсбург - Гоффенгайм 2:2

Голи: Баєр (6), Маєр (58, п.), Премель (66), Маєр (70, п.)

Огляд матчу Вольфсбург - Гоффенгайм

РБ Лейпциг - Уніон 2:0

Закрив програму 20-го туру поєдинок між Лейпцигом та Уніоном. Господарі відзначилися два рази на початку кожного з таймів. Забивали форварди Лоїс Опенда та Беньямін Шешко. Лейпциг здобув надважливі очки, також "бики" перервали серію із трьох поразок поспіль.

• РБ Лейпциг - Уніон 2:0

Голи: Опенда (11), Шешко (48)

Огляд матчу РБ Лейпциг - Уніон

Які зміни відбулися в турнірній таблиці

Баєр продовжує очолювати Бундеслігу. Проте Баварія має відставання тільки в 2 бала. Штутгарт закріпився на 3-й сходинці. А "джмелі" в свою чергу ризикують знову вилетіти з топ-4, РБ Лейпциг скоротив відставання від них до одного балу. На дні таблиці залишився Дармштадт та Майнц, проте Кельн має намір вирватись із зони вильоту.

Баварія наступає на п'яти Баєру: огляд 20 туру Бундесліги - відео голів 1

Раніше Інформатор розповідав про стан справ у італійській Серії А. Інтер очолює таблицю, Ювентус відстає лише на один бал. А діючий чемпіон Наполі взагалі несхожий на себе.

Також ми розповідали про маловідомі факти у житті Кріштіано Роналду. Легенді виповнилося 39 років.