Поразка Баварії та феєричний матч Баєра проти биків: огляд 18 туру Бундесліги

Баєр став одноосібним лідером чемпіонату і мчить до чемпіонства

Баварія, Вердер, Рб Лейпциг, Баєр
Баварія програла Вердеру, а Баєр вирвав вольову перемогу в РБ Лейпцига. Фото: Бундесліга

Матчі 18-го туру німецької Бундесліги, які пройшли 20 - 21 січня, принесли як сенсації, так і незвичні сюжети.

Тур мав розпочатися у п'ятницю, 19 січня, поєдинком між Майнцом та Уніоном, але гру перенесли на 7 лютого через погані погодні умови.

Із головних подій туру це топова рубка лідера чемпіонату Баєру проти РБ Лейпцига та ганебна поразка чинного чемпіона Бундесліги Баварії від Вердера на своєму ж полі.

Бохум - Штутгарт 1:0

Перший тайм пройшов доволі рівно, дві команди намагались створювати моменти, але до чогось серйозного це не призвело.

Другий тайм Бохум почав більш активно. На 50-й хвилині гри влучним пострілом відзначився словацький півзахисник Матуш Беро.  Він забезпечив команді мінімальну перевагу, яка попри всі намагання Штутгарта виправити ситуацію протрималась до фінального свистка.

Колишній гравець Шахтаря, який не посоромився грати в росії під час війни, сумнозвісний Іван Ордець (грає в оренді за Бохум) вийшов на поле на 64-й хвилині замінивши Форстера.

• Бохум  - Штутгарт 1:0
    Голи: Беро (50)

Огляд матч Бохум - Штутгарт

Гайденгайм - Вольфсбург 1:1

Міцний дебютант Бундесліги Гайденгайм, який зміг закріпитись в середині таблиці зустрічався з Вольфсбургом.

Вовки почали активніше поєдинок та грали першим номером. Це призвело до швидкого голу вже на 7-й хвилині, після класного розіграшу рахунок відкрив Вацлав Черні.

Рідні трибуни погнали Гайденгайм зрівнювати рахунок і господарі швидко відповіли, на 21-й хвилині забив Шоппнер, але взяття воріт скасували через офсайд.

Все ж Гайденгайм зміг зрівняти рахунок в першій половині гри, на останніх хвилинах не навмисно Моріц Йенц переправив м'яч в свої ворота.

В другій половині матчу, попри намагання обох команд вийти вперед, нічийний результат протримався до кінця гри.

• Гайденгайм - Вольфсбург - 1:1

Голи: Йенц (45+2) , Черні (7).

Огляд матчу Гайденгайм - Вольфсбург

Дармштадт - Айнтрахт 2:2

Ще один новачок Бундесліги приймав в себе Айнтрахт.

Цікаві події в грі почались з 33-ї хвилини, коли Нільс Нкунку вивів Айнтрахт вперед, а в другій половині Ансгар Кнауфф подвоїв перевагу гостей на 51-й хвилині.

Проте Дармштадт не збирався здаватись, на 61-й хвилині Юстван повернув господарів в гру. Дармштадт продовжував тиснути весь другий тайм та аж на 95-й хвилині знайшов свій момент герой матчу Крістоф Кларер. Він оформив епічний камбек на останніх хвилинах гри.

• Дармштадт – Айнтрахт 2:2

Голи: Нкунку (33), Кнауфф (51), Юстван (61), Кларер (95).

Огляд матчу Дармштадт – Айнтрахт

Кельн - Боруссія Дортмунд 0:4

Гості змогли здобути розгромну перемогу, оформивши аж 4 м'ячі.

Героєм зустрічі став Мален, який відзначився дублем на 12-й та 61-й хвилинах. Ще по голу оформили Фюлькруг на 58-й та Мукоко, який поставив жирну крапку в поєдинку, майстерно забивши після контратаки на 92-й хвилині.

• Кельн - Боруссія Д  0:4

Голи: Мален, (12, 61) Фюллькруг (58), Мукоко (90+2).

Огляд матчу Кельн - Боруссія Дортмунд

Фрайбург - Гоффенгайм 3:2

Матч видався інтенсивним та багатим на голи. В першому таймі команди не дуже хотіли ризикувати, але все ж на 37-й хвилині Лукас Гелер точним пострілом вивів Фрайбург вперед. В другому таймі господарі начебто змогли закріпити перевагу, на 55-й хвилині відзначився Гріфо.

Проте протягом 20 наступних хвилин Гоффенгайм зміг зрівняти рахунок, на 57-й відзначився Веггорст, а на 77-й Беєр.

І лише на 85-й хвилині гри Саллай знов вивів Фрайбург вперед та приносить важливі очки в скарбничку команди.

• Фрайбург - Гоффенгайм 3:2

Голи: Гелер (37), Гріфо (55), Веггорст (57), Беєр (77).

Огляд матчу Фрайбург - Гоффенгайм

РБ Лейпциг - Баєр 2:3

Це той випадок, коли вивіска перед матчем повністю виправдала очікування. В головному матчі 18 туру відбулась феєрична перестрілка.

Хаві Сімонс вже на 7-й хвилині вивів "биків" вперед. А ось далі, попри інтенсивну гру та наявність моментів в обох сторін, на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

Одразу ж після відпочинку Натан Телла на 47-й вирівняв становище для Баєра, але ненадовго. На 55-й хвилині Опенда забив гол з контратаки і вивів господарів вперед, проте знову ненадовго, бо на 63-й Джонатан Та замкнув передачу з кутового та відновив статус-кво.

Неймовірний матч протримався з нічийним результатом до 91-й хвилини, коли Інкап'є влучно поцілив в дев'ятку та закрив матч на користь "фармацевтів".

• РБ Лейпциг - Баєр 2:3

Голи: Сімонс (7), Опенда (56), Телла (47), Та (63), Інкап'є (90+1)

Огляд матчу РБ Лейпциг - Баєр

Баварія - Вердер 0:1

Головна сенсація 18 туру Бундесліги. Чинний чемпіон Бундесліги не зміг здобути бодай одне очко на своєму полі.

Долю матчу вирішив гол Вайзера на 59-й хвилині. Мюнхенці звісно мали моменти, нанесли 22 удари по воротам суперника, але футбольна фортуна була на боці Вердера.

Баварія бореться за лідерство чемпіонату з Баєром, і ця поразка стала дуже болючою, якщо поглянути на турнірне становише.

Ось так відрегував головний тренер Баварії Томас Тухель на поразку.

"Ми грали так, ніби лідируємо у таблиці з 10-ма очками переваги, але, ні ми попереду маємо важливий матч Ліги чемпіонів. Після перемоги Баєра ми мали діяти агресивно і дати всім сигнал, але взагалі не впоралися із завданням" - заявив тренер.

• Баварія - Вердер 0:1

Голи: Вайзер (59).

Огляд матчу Баварія - Вердер

Боруссія Менхенгладбах - Аугсбург 1:2

В заключному матчі туру, Боруссія на своєму полі поступилась Аугсбургу.

У першому таймі господарі поля вийшли вперед завдяки голу Сібачо на 26-й хвилині.

Проте в другому таймі гості швидко відігралися. Спочатку відзначився Тіц на 47-й, а за ним Енгельс на 51-й. Ці голи принесли перемогу Аугсбургу.

• Боруссія Менхенгладбах - Аугсбург 1:2

Голи: Сібачо (26), Тіц (47), Енгельс (51).