Суперкубок Італії: Як Інтер на жилах вирвав перемогу у Наполі - відео

Інтер втретє поспіль виграв Суперкубок Італії

Інтер
Інтер- володар Суперкубка Італії

У понеділок, 22 січня, в Саудівській Аравії відбувся фінальний поєдинок розіграшу Суперкубка Італії.

Інтер з мінімальним рахунком здолав чемпіона минулого сезону Наполі. Заради цієї події команди пропустили матчі 21-го туру Серії А.

Розіграш Суперкубку Італії проходить у форматі Фіналу чотирьох. У півфінальних матчах Наполі переміг Фіорентину 3:0, а Інтер з таким же рахунком здолав Лаціо.

Наполі грав без свого основного форварда. Осімхен захищає честь збірної Нігерії на Кубку африканських націй.

Перший тайм яскравими моментами не визначався. Єдиного удару у площину воріт завдав Інтер.

Друга половина почалась з атак Наполі. Але на 60-й хвилині Джованні Сімеоне отримав другу за 5 хвилин жовту картку і залишив Наполі у меншості. Команда закрилась у захисті.

Інтер посилив тиск на оборону суперника, але більшість ударів йшли повз ворота. Гра наближалась до серії пенальті, але на першій компенсованій хвилині Лаутаро Мартінес таки зміг проштовхнути м’яч у сітку після прострілу з правого флангу.

• Наполі - Інтер 0:1;
    Гол: Мартінес, 90+1.

Наполі: Голліні, Ді Лоренцо, Ррахмані, Жезус, Дзербін (Естігор, 58), Каюсте (Руї, 75), Лоботка, Маццоккі (Распадорі, 74), Політано (Ліндстрьом, 70), Сімеоне, Кварацхелія (Гаетано, 70).

Інтер: Зоммер, Павар, де Врей (Аугусто, 62), Ачербі, Дарміан, Барелла (Фраттезі. 63), Чалханоглу, Мхітарян, Дімарко (Арнаутович, 81), Тюрам (Санчес, 81), Мартінес (Біссек, 90+3).

Огляд матчу Наполі - Інтер

Суперкубок Італії

Розіграш трофею проводять з 1988 року. Першим володарем Суперкубка Італії став Мілан. Найбільше перемог у Ювентуса - дев’ять.

Інтер виграв Суперкубок втретє поспіль. Загалом у команди 8 титулів.