Штутгарт яскраво приборкав биків: огляд 19 туру Бундесліги - відео голів

Баварія наблизилась до лідера, а Боруссія має великі амбіції на наступні ігри

Боруссія Дортмунд, Штутгарт
Боруссія Дортмунд повертається в топ-4, а Штутгарт трощить РБ Лейпциг. Фото: Бундесліга

На полях Німеччини впродовж 26-28 січня відбулися матчі 19-го туру німецької Бундесліги, яка продовжує дарувати нам сенсації та несподіванки. Розпочався тур з мінімальної перемоги Айнтрахту над Майнцом. А головною прикрасою став двобій між сусідами у турнірній таблиці - Штутгартом та РБ Лейпцигом.

Айнтрахт - Майнц 1:0

У п'ятницю, 26 січня 19-й тур чемпіонату Німеччини відкрив поєдинок між міцним Айнтрахтом та Майнцом, безвиграшна серія якого затянулась аж на 7 матчів. Перший тайм вийшов доволі посереднім та пройшов без небезпечних моментів.

Другий тайм Айнтрахт почав активніше та створив декілька небезпечних моментів. На 72-й хвилині гри, легенда німецького футболу Маріо Гьотце нарешті відкрив рахунок у матчі. Залишок гри команди провели у рівній боротьбі.

• Айнтрахт - Майнц 1:0

Голи: Гьотце (73)

Огляд матчу Айнтрахт-Майнц

Штутгарт - РБ Лейпциг 5:2

Безсумнівно найяскравіший матч туру. Команди влаштували справжню перестрілку та шоу, яке надовго запам'ятають вболівальники. Штутгарт  відвантажив у ворота биків 5 м'ячів, пропустивши два. Справжнім героєм поєдинку ставу Деніз Ундав, який оформив хет-трик.

Штутгарт повністю переграв РБ Лейпциг. Ця перемога була не лише яскравою, а й дуже важливою та принциповою, Штутгарту вдалося відірватися від РБ Лейпциг уже на 4 бали та втриматись на 3 сходинці в турнірній таблиці.

• Штутгарт – РБ Лейпциг – 5:2

Голи: Мійо (25), Ундав (30, 57, 75), Шешко (32) Левелінг (48), Опенда, (55)

ї

Огляд матчу Штутгарт - РБ Лейпциг

Гоффенгайм - Гайденгайм  1:1

Типовий матч між середняками німецької Бундесліги. Перший тайм пройшов доволі в рівній боротьбі. Гайденгайм відкрив рахунок на 29-й хвилині, відзначився Ерен Дінкчи. Проте, ще наприкінці першого тайму після довгого перегляду VAR, арбітр призначив пенальті у ворота гостей, який реалізував Крамаріч.

• Гоффенгайм - Гайденгайм - 1:1

Голи: Дінкчи (29), Крамаріч (45+7)

Огляд матчу Гоффенгайм - Гайденгайм

Аугсбург - Баварія 2:3

Знову важка гра для Баварії в мюнхенському дербі проти непримітного Аугсбургу. В першому таймі Баварії оформила гандикап у два м'ячі завдяки голам Павловича на 23-й та Дейвіса на 45+5-й. Також в першій половині зазнав травми Коман, якого замінив Тель.

Після відпочинку Деміровіч повернув Аугсбург до гри, але Кейн майже одразу відновив розрив у 2 голи. Проте інтрига залишалась до останніх хвилин, Аугсбург провів чудовий матч та наніс 7 ударів у ствір воріт Баварії,  підопічні Тухеля в свою чергу завдали лише 4 удари в площину. На 94-й хвилині Демірович оформив дубль з пенальті, скоротив рахунок до мінімального, але це було занадто пізно.

• Аугсбург - Баварія 2:3

Голи:  Павловіч (22), Девіс (45+5),  Деміровіч (52, 90+4), Кейн (58)

Огляд матч Аугсбург - Баварія.

Вердер - Фрайбург 3:1

І знову принципова зустріч сусідів по турнірній таблиці. Бременський Вердер, який в минулому турі створив сенсацію у матчі проти Баварії цього разу вдома зустрічав міцний Фрайбург. Протягом 30-ти хвилин першого тайму команди обмінялись забитими пенальті та так і пішли на перерву.

Н'їнмах на 53-й хвилині вивів Вердер вперед. Фрайбург намагався повернути статус-кво, проте на 93-й хвилині, обікравши захисника, Малатіні закрив гру. Ця перемога стала важливою для господарів. Бременці збільшили свою безпрограшну серію вже до шести поєдинків і піднялись на дев'яту сходинку турнірної таблиці.

• Вердер -  Фрайбург  3:1

Голи: Дукш (9), Гріфо (28) Н'їнмах, 53, Малатіні (90+3)

Огляд матчу Вердер - Фрайбург

Вольфсбург - Кельн 1:1

Середняк турнірної таблиці приймав одного з аутсайдерів. З цього вийшло доволі цікаве протистояння. Перша половина гри була спокійною до 38-ї хвилини, коли Аліду вивів Кельн вперед. Але перевага була не довгою. Вже через 2 хвилини Паредес зрівняв рахунок в матчі. В другому таймі жвавіші були господарі, проте до кінця гри рахунок на табло залишився незмінним.

• Вольфсбург - Кельн 1:1

Голи: Аліду (38), Паредес (40).

Огляд матчу Вольфсбург - Кельн

Баєр - Боруссія Менхенгладбах 0:0

Лідер Бундесліги несподівано втратив очки. В першому таймі Амірі міг вивести Баєр вперед, проте з ударом впорався кіпер гостей Ніколас. По перерві господарі продовжили нагнітати, але спроби Вірца, Грімальдо і Фрімпонга не призвели до результативних дій.

А на 90-й хвилині Баєр взагалі міг пропустити, Сіо Фукуду виходив сам на сам з кіпером, вже мав пробивати, але захисники Баєра ліквідували загрозу. Врешті нічия зберігла Баєр в лідерах, проте Баварія підбирається все ближче та має відставання всього лише в два очки.

• Баєр - Боруссія Менхенгладбах 0:0

Огляд матчу Баєр - Боруссія Менхенгладбах

Уніон Берлін - Дармштадт 1:0

А тут була важлива гра за виживання. Уніон приймав дебютанта та аутсайдера Бундесліги. Попри скромний рахунок на табло, матч виявився надзвичайно яскравим. Команди зуміли настріляти 37-м ударів на двох. Врешті влучним виявився тільки один постріл, на 62-й хвилині Холлербах вирішив долю поєдинку.

Холлербах забиває у третьому матчі за останні 5 турів. І знову виручає Уніон. Тепер берлінці мають 5 очок відриву від зони вильоту та матч в запасі.

• Уніон – Дармштадт 1:0

Голи: Холлербах (62)

Боруссія Дортмунд - Бохум 3:1

"Джмелі" впевнено покусавши Бохум, маленькими кроками наближаються до лідерів Бундесліги. Героєм матчу став Фюллькруг, який оформив три гола (два з яких забив з пенальті). Боруссія навіть не дала Бохуму забити, в свої ворота наприкінці першого тайму переправив м'яч Шлоттербек.

Ця перемога дозволила Борусії закріпитись на 4 позиції в турнірній таблиці. "Джмелі" зменшили відставання до Штутгарта до одного балу.

Ніклас Фюллькруг став гравцем матчу Боруссія - Бохум. Про свій перформанс та амбіції команди гравець заявив після гри.

"Я дуже задоволений своєю грою та грою команди. Наша команда має величезні амбіції на майбутні ігри в чемпіонаті. Ми маємо гарну концентрацію та показуємо чудові результати в останніх іграх. Я сподіваюсь ця тенденція продовжиться" - заявив Фюллькруг після поєдинку.

Боруссія Дортмунд - Бохум 3:1

• Голи: Фюллькруг, (7, 72, 90+1), Шлоттербек (45)

Огляд матчу Боруссія Дортмунд - Бохум

Турнірне становище

Після 19-го туру турнірну таблицю  Бундесліги продовжує очолювати Баєр. Попри прикру втрату очок "фармацевти" все ще мають перевагу в два очка, хоча Баварія з кожним туром, стає все ближче. "Джмелі" в свою чергу повернулись до топ-4, та не думають на цьому зупинятись.

Штутгарт яскраво приручив биків: огляд 19 туру Бундесліги 1

Матчі 20-го туру Бундесліги відбудуться 2 – 4 лютого. Також на 7 лютого запланований матч Уніона та Майнца, який був перенесений через погану погоду.