Лунін витягнув Реал у півфінал Ліги чемпіонів: головне у спорті 17 квітня

У середу відбулося ще два півфінала Ліги чемпіонів: Баварія - Арсенал та Манчестер Сіті - Реал

Андрій Лунін Реал
Андрій Лунін витягнув Реал у півфінал Ліги чемпіонів. Фото: Gettyimages.com

У середу, 17 квітня, визначилося ще два учасники 1/2 фіналу Ліги чемпіонів UEFA. Слідом за Боруссією Дортмунд та ПСЖ, які вийшли до цієї стадії напередодні, статус півфіналістів найпрестижнішого клубного турніру Європи оформили Баварія та Реал.

Баварія у другому матчі перемогла Арсенал із рахунком 1:0. Єдиний та вирішальний м'яч на 63-й хвилині забив Йозуа Кімміх. Перша гра між цими суперниками завершилася внічию 2:2. Відтак, Баварія стала третім півфіналістом Ліги чемпіонів 2023/2024.

У паралельному матчі 90 хвилин не вистачило для виявлення сильнішого. На гол Родріго на 12-й хвилині, Манчестер Сіті відповів голом Кевіна Де Брейне на 76-й. Овертайм не допоміг виявити переможця, а ось у серії пенальті блискуче відіграв український воротар Андрій Лунін. Він зробив два сейви та не дозволив Ман Сіті виграти футбольну лотерею. Таким чином, Реал та Баварія крокують до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Окрім цих подій, 17 квітня вистачало тем для обговорення. Збірна США з баскетболу оголосила свій склад на Олімпіаду-2024. Атлетіко Мадрид вийшов на клубний чемпіонат світу з футболу та збагатився. Про це та інше - в нашому традиційному огляді.

Хаві звинуватив арбітра у вбивстві Барселони

Головний тренер Барселони Хаві знайшов винного у гучній поразці своєї команди в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів від ПСЖ. На думку фахівця, винен арбітр, який залишив каталонців у меншості. На 29-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь Барси, рефері вилучив з поля Араухо.

США повезе на Олімпіаду-2024 баскетбольну мрію

Збірна США з баскетболу визначилася зі складом команди, яка зіграє на Олімпійських Іграх у Парижі. Від кількості зірок у переліку може запаморочитися голова. Схоже, США налаштовані записати до свого активу чергове олімпійське золото.

Що треба знати про Олімпіаду-2024

Тим часом, до самих Олімпійських ігор у Парижі залишається все менше часу. Інформатор розповідає 20 фактів, які треба знати про ОІ-2024. До речі, церемонія відкриття Олімпіади у Парижі відбудеться рівно за 100 днів.

Атлетіко вийшов на клубний ЧС та збагатив бюджет

Мадридський Атлетіко, попри виліт з Ліги чемпіонів, здобув право зіграти на оновленому клубному чемпіонаті світу. Це турнір принесе клубу чимало грошей. Атлетіко став 11-м учасником цих змагань.

UEFA виплатить щедрі призові

І ще про гроші. Півфіналісти Ліги чемпіонів отримають чималі призові. Але вихід до фіналу поповнить їхні бюджети на ще більшу суму.

Українські іхтіандри побили рекорд

Збірна України з підводного спорту здобула 16 медалей та встановила світовий рекорд на третьому етапі Кубку світу. Турнір проходив з 12 по 14 квітня, у США в місті Корал-Спрінгс. До речі, на минулому етапі наші хлопці здобули понад 30 нагород!

Раніше Інформатор розповідав, що збірна України U-19 дізналася імена суперників у фінальній частині Євро-2024 (U-19). Жереб подарував нам цілком робочу групу. А ще, ми повідомляли, що легендарний іспанський тенісист Рафаель Надаль повернувся на корт після тривалої травми.

А у цьому відео ми розповідаємо про десяті номери київського Динамо. Тут і історії про Леоненка та Мілевського, і шлях успіху Андрія Шевченка. А ще - вірність Ярмоленка та ефективність Шапаренка. Словом, усе в одному відео - вмикайте мерщій!