Хаві звинуватив арбітра Ковача у вбивстві Барселони

В матчі-відповіді 1/4 ЛЧ Барселона програла ПСЖ - 1:4, гра пройшла у вівторок, 16 квітня, підопічні Хаві з 29-й хвилини грали в меншості

Хаві, Барселона, ПСЖ
Хаві поводився дуже імпульсивно в матчі з ПСЖ. Фото: Gettyimages.соm

Головний коуч іспанської Барселони Хаві Ернандес звинуватив арбітра Іштвана Ковача у поразці від ПСЖ на своєму полі - 1:4 в матчі-відповіді 1/4 ЛЧ. Гравець "блаугранас" Араухо в середині першого тайму отримав червону та залишив команду в меншості. ПСЖ вийшов в 1/2 Ліги чемпіонів, здолавши Барсу за сумою двох матчів - 6:4 (2:3, 4:1).

Басрелона забила першою у грі з ПСЖ та мала гарний гандикап, враховуючи перемогу в першому матчі (3:2). Однак на 29-й хвилині Араухо сфолив на Бредлі Баркола та отримав червону. Це вилучення кардинально вплинуло на подальші події у матчі. Після гри головний коуч Барси не стримував емоцій та розкритикував головного рефері Ковача.

"Ми дуже засмучені та злі, тому що один епізод визначив долю всього протистояння. Червона картка у такий момент - це занадто. І далі ми вже гадали, кого знімати з поля.

Педрі щойно відновився після травми, однак нам хотілося мати контроль. Попереду залишались Рафінья, Канселу, Роберт. Ми зняли Ламіна. Дуже прикро, бо він виглядав непогано.

У нас були хороші шанси на вихід далі, але у меншості зробити це дуже складно. Відколи я тут, все йде проти нас. Дуже шкода, що робота всього сезону закінчується тут через таке рішення. Мені хотілося б зіграти одинадцять проти одинадцяти. Червона була зайвою.

Я сказав судді, що це дуже жахливо. Це катастрофа, ця червона змінила все. Це було настільки погано, що ми маємо про це говорити.

Хочу також подякувати фанам, які підтримували нас до кінця. Я впевнений, що наступного року клуб повернеться сильнішим. Я впевнений, що на Камп Ноу (Барселона не грає на ньому через реконструкцію - ред.) було б краще, але я не маю жодних претензій. Барса - це завжди емоції", - наводить слова Хаві Marca.

Колишній арбітр оцінив епізод з червоною карткою

Екс-суддя Павел Фернандес оцінив епізод із фолом Рональда Араухо проти Бредлі Барколя. На його думку, у цьому епізоді не було взагалі порушення. Не говорячи вже й про вилучення.

"Він поклав йому руку на плече. Це не є порушенням. Араухо не штовхає його, не тисне, не хапає. Нічого такого немає", - сказав колишній арбітр Павел Фернандес.

Хаві звинуватив арбітра Ковача у вбивстві Барселони 1

Момент з вилученням Араухо.

Нагадаємо, що в паралельному матчі-відповіді Боруссія Дортмунд здолала Атлетіко Мадрид - 4:2. Варто зазначити, що "джмелі" теж програли в першому матчі - 1:2, однак за сумою двох поєдинків виграли - 5:4. Отже, ми маємо першу пару півфіналістів ЛЧ - Боруссія Дортмунд - ПСЖ.

Інформатор проаналізував матчі збірної України

А ось у цьому відео наша команда пригадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на ЧС та Євро. Тут все про несправедливість, дуже прикрі поразки, прокляття та шалені перемоги, які дарували нам футбольні свята. Якщо хочете поринути в ностальгію нашого футболу, то хутчіш вмикайте та переглядайте наш огляд!

Раніше Інформатор розповідав, що гравець іспанського клубу продав свою футболку фану більш ніж за 2 000 гривень. Футболіст не міг її віддати просто так, бо клуб стягує за це кошти.

Також ми повідомляли, що Баєр коронував себе у чемпіони в матчі з Вердером. В Бундеслізі була написана нова сторінка історії.