Баєр коронував себе у чемпіони в матчі з Вердером: огляд 29-го туру Бундесліги

В чемпіонаті Німеччини з футболу закінчилися матчі 29-го туру, які відбувалися протягом 12-14 квітня, Баєр на своєму полі розтрощив Вердер - 5:0 та вперше в історії став чемпіоном Бундесліги

Алонсо, Баєр
Хабі Алонсо написав нову історію Баєра. Фото: Бундесліга, ФК Баєр

В Бундеслізі за п'ять турів до завершення став відомий новий чемпіон - Баєр Леверкузен. Підопічні Алонсо розгромили Вердер - 5:0 та здобули перше за 120 років існування чемпіонство. Однак боротьба за друге місце триває. Баварія та Штутгарт впевнено перемогли своїх суперників та наразі мають однакову кількість балів. Про ці та інші події чемпіонату - детальніше в огляді Інформатора.

Аугсбург - Уніон 2:0

Стартував тур з перемоги Аугсбурга над Уніоном. Перший тайм закінчився без голів. Але на старті другої половини рахунок у грі відкрив Тіц. Згодом наприкінці зустрічі крапку поставив Мішель. Здається, що це легка перемога Аугсбурга, втім, якщо поглянути на статистику ударів, то можна побачити 17 пострілів від Уніона, але зрештою, всі вони неточні. Господарі виграють вперше за три гри.

• Аугсбург - Уніон 2:0

Голи: Тіц (47), Мішель (81).

Баварія - Кельн 2:0

Баварія нарешті перемогла. Після двох поразок поспіль мюнхенці здолали Кельн, який наразі на 17-й позицій в турнірній таблиці. Голи були забиті в другому таймі, відзначилися Геррейро та Мюллер. На фоні програного чемпіонства підопічні Тухеля принесли краплю позитиву для своїх вболівальників.

• Баварія - Кельн 2:0

Голи: Геррейро (65), Мюллер (90+3).

Боруссія Менхенгладбах - Боруссія Дортмунд 1:2

У битві двох Боруссії перемогла дортмундська. Вже до 28-й хвилини Забітцер оформив дубль та створив гарний гандикап "джмелям". Однак ще в першому таймі Вебер зменшив відставання господарів.

У другому таймі Адеємі на 55-й хвилині отримав червону. Гравці Дортмунда залишися в меншості. Проте господарі перевагою не скористалися - 1:2 на користь "джмелів".

• Боруссія М. - Боруссія Д. - 1:2

Голи: Забітцер (22, 28, пен.), Вебер (36).

Вилучення: Адеємі (55).

Бохум - Гайденгайм 1:1

Матчі імені Кевіна Шлоттербека. Цей хлопчина зробив все можливе у грі. Спочатку на 81-й він забив у свої ворота. А згодом на 90-й вже у ворота Гайденгайма. У підсумку - 1:1.

• Бохум - Гайденгайм 1:1

Голи: Шлоттербек (81 гвв., 90).

Майнц - Гоффенгайм 4:1

Один із найнеочікуваніших результатів туру. Майнц із зони вильоту розтрощив Гоффенгайм із середини таблиці. Першими забили гості. Однак згодом футболісти Майнца заклали покер у ворота Гоффенгайма... До речі, це друга перемога поспіль та четвертий матч без поразок для Майнца.

• Майнц - Гоффенгайм 4:1

Голи: Кадерабек (19), Буркардт (47), Мвене (51), Груда (63), Онісіво (88).

РБ Лейпциг - Вольфсбург 3:0

Впевнена перемога "биків" проти "вовків" на своєму полі. У першому таймі забив Ольмо на 13-й хвилині. Згодом у другому по голу оформили Шешко та Опенда.

• РБ Лейпциг - Вольфсбург 3:0

Голи: Ольма (13), Шешко (68), Опенда (82).

Штутгарт - Айнтрахт 3:0

Штутгарт у цій грі вирішив усе у першому таймі. На 13-й хвилині забив Гірассі, згодом на 17-й відзначився Ундав. І останій м'яч у грі на 37-й хвилині забив Левелінг. Штутгарт продовжує боротися з Баварією за срібло Бундесліги.

• Штутгарт - Айнтрахт 3:0

Голи: Гірассі (13), Ундав (17), Левелінг (37).

Дармштадт - Фрайбург 0:1

Єдиний м'яч у грі за Фрайбург забив Ріцу в першому таймі. Здається це останні виступи господарів в Бундеслізі. Дармштадт знову програв, перспективи на збереження прописки, якщо є то хіба, що математичні.

• Дармштадт - Фрайбург 0:1

Голи: Ріцу (36).

Баєр - Вердер 5:0

Історична гра для всієї Німеччини. Баєр став чемпіоном. Це було і справді яскраво. П'ять голів, шаленство вболівальників, море пива та трофей чемпіонату. Алонсо вже вписав себе золотими літерами в історію клубу.

"Це надважливий момент для нас. Виграти Бундеслігу вперше за 120 років - це щось особливе. Гравці просто неймовірні. Я дуже пишаюся всіма", - розповів після гри тренер Баєра Хабі Алонсо.

• Баєр - Вердер 5:0

Голи: Боніфас (25, пен.), Джака (60), Вірц (68, 83, 90).

Як там справи у турнірній таблиці?

Баєр вже ніхто не здвине з першої сходинки. Однак за другу позицію будуть змагатися Баварія та Штутгарт у них по 63 пункти. Також буде цікава рубка за місце у топ-4. Боруссія Д. та РБ Лейпциг мають по 56 балів.

Баєр коронував себе у чемпіони в матчі з Вердером: огляд 29-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище в Бундеслізі станом на 16 квітня.

Інформатор проаналізував поєдинки головної команди

А у цьому огляді наша команда пригадала матчі України у плей-оф кваліфікації на чемпіонати світу та Європи. Тут все про несправедливість, поразки, прокляття та перемоги. Якщо хочете поринути в ностальгію українського футболу - не стримуйте себе. Хутчіш вмикайте та переглядайте наш огляд!

Раніше Інформатор розповідав, що поєдинок Удінезе - Рома зупинили. Еван Н'Діка знепритомнів під час матчу.

Також ми повідомляли, що Челсі Мудрика знищив Евертон Миколенка в АПЛ. Водночас команда Зінченка програла Астон Віллі.