Інтер втратив очки, матч Удінезе – Рома зупинили: огляд 32-го туру Серії А

Кальярі зміг відібрати очки у Інтера, гравець Роми знепритомнів на полі і поєдинок з Удінезе не дограли: події матчів 32-го туру Серії А, які пройшли 12, 13, 14 та 15 квітня

Серія А
Кальярі зіграв внічию з Інтером, Еван Н'Діка знепритомнів під час матчу Удінезе - Рома Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі тридцять другого туру Серії А. Кальярі у неділю, 14 квітня, загальмував переможну ходу Інтера. Мілан після поразки від Роми у Лізі Європи, не зміг обіграти Сассуоло.

Лаціо - Салернітана 4:1

Першим у програмі 32-го туру стояв матч Лаціо – Салернітана. Підопічні Ігора Тудора без суттєвих проблем впорались з аутсайдером. У складі переможців дублем відзначився Феліпе Андерсон.

• Лаціо - Салернітана 4:1;
    Голи: Феліпе Андерсон, 7, 35, Весіно, 14, Ісаксен, 88 - Чауна, 16.

Огляд матчу Лаціо - Салернітана

Лечче - Емполі 1:0

Гості забили вже на 5-й хвилині, але VAR помітив гру рукою і гол скасували. Лечче володів значною перевагою. Господарі сім разів влучили у площину воріт, проте забили лише на 89-й хвилині. Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко вийшов на заміну на 70-й хвилині та отримав оцінку у 6,2 бали.

• Лечче - Емполі 1:0;
    Гол: Сансоне, 89.

Огляд матчу Лечче - Емполі

Торіно - Ювентус 0:0

Туринське дербі пройшло у рівній боротьбі і закінчилось нульовою нічиєю. Це дев’ята нічия Ювентуса у 32-х матчах. З останніх десяти поєдинків Ювентус виграв лише два.

"Це була хороша гра, у нас були шанси забити, і я думаю, що найкращий момент був у нас у другому таймі, коли Кенан Їлдиз завдав удару по воротах, але Влахович опинився один на дальній штанзі, і якби Кенан віддав пас, то перед Душаном були б порожні ворота.

Команда загалом добре зіграла проти сильного суперника. Якщо у вас є три або чотири моменти в першому таймі, і ви ними не користуєтеся, особливо проти Торіно, який посідає четверте місце в Серії А за надійністю оборони, то стає важко створити 10 або 12 моментів за гру. Ми провели ще один сухий матч і продовжуємо нашу позитивну серію", — прокоментував результат матчу головний тренер Ювентуса Массіміліано Аллегрі.

• Торіно - Ювентус 0:0.

Огляд матчу Торіно - Ювентус

Болонья - Монца 0:0

Не побачили вболівальники забитих м’ячів і у матчі Болонья – Монца. Хоча господарі були ближчими до успіху. Статистика ударів у площину воріт досить красномовна – 7:0 на користь Болоньї. Але на табло так і залишились нулі.

Окрім очок, Болонья втратила одного з лідерів. Льюїс Фергюсон отримав розрив хрестоподібної зв'язки коліна. 24-річний шотландець пропустить залишок сезону і не зможе допомогти своїй збірній на Євро-2024.

• Болонья - Монца 0:0.

Огляд матчу Болонья - Монца

Наполі - Фрозіноне 2:2

Наполі втратив очки через власного гравця. Валід Чеддіра двічі забив у ворота господарів. Форвард належить Наполі, а за Фрозіноне виступає на правах оренди.

• Наполі - Фрозіноне 2:2;
    Голи: Політано, 17 Осімхен, 63 - Чеддіра, 50, 73.

Огляд матчу Наполі - Фрозіноне

Сассуоло - Мілан 3:3

Сассуоло приголомшив Мілан на старті матчу. Вже на 10-й хвилині господарі вели 2:0 завдяки голам Пінамонті та Лор'єнте. Загалом команди продемонстрували результативний футбол, а Окафор врятував для Мілана нічию.

• Сассуоло - Мілан 3:3;
    Голи: Пінамонті, 4, Лор'єнте, 10, 53 - Леау, 20, Йович, 59, Окафор, 84.

Огляд матчу Сассуоло - Мілан

Удінезе - Рома 1:1 (матч перервано)

Удінезе відкрив рахунок на 23-й хвилині. Перейра обікрав захисника і реалізував вихід сам на сам. У другому таймі Лукаку зрівняв рахунок. А на 73-й хвилині поєдинку футболіст Роми Еван Н'Діка впав на газон і знепритомнів. Гравця на ношах винесли з поля. Зараз життю та здоров'ю 24-річного івуарійця нічого не загрожує. Матч вирішили не продовжувати і дограти пізніше. Скоріше за все це станеться посеред тижня між 33-м та 34-м турами.

• Удінезе - Рома 1:1 (матч перервано на 73-й хвилині);
    Голи: Перейра, 23 - Лукаку, 64.

Огляд матчу Удінезе - Рома

Інтер - Кальярі 2:2

Кальярі зумів відібрати очки у лідера. Гості двічі поступались в рахунку і двічі відігрувались. Рятівний м’яч на 83-й хвилині забив Віола.

• Інтер - Кальярі 2:2;
    Голи: Тюрам, 12, Чалханоглу, 74 - Шомуродов, 65, Віола, 83.

Огляд матчу Інтер - Кальярі

Фіорентина - Дженоа 1:1

Руслан Маліновський продовжує відновлюватись від травми і участі у матчі не брав. Його партнери по Дженоа вийшли вперед наприкінці першої половини зустрічі. Гудмундссон реалізував пенальті, забивши 13-й м’яч у Серії А у цьому сезоні. Фіорентина відігралась на 54-й хвилині. Більше голів у матчі не було.

• Фіорентина - Дженоа 1:1;
    Голи: Іконе, 54 - Гудмундссон, 42 (з пенальті).

Огляд матчу Фіорентина - Дженоа

Аталанта - Верона 2:2

Господарі розпочали активно і на 18-й хвилини вже вели 2:0. Але Верона впродовж чотирьох хвилин у другому таймі відіграла відставання. На вирішальний штурм у Аталанти, яка 11 квітня у Лізі Європи перемогла Ліверпуль 3:0, сил не вистачило.

• Аталанта - Верона 2:2;
    Голи: Скамакка, 13, Едерсон, 18 - Лазович, 56, Нослін, 60.

Огляд матчу Аталанта - Верона

Інтер наближається до чемпіонства

Інтер та Мілан втратили очки, тож відстань у 14 очок між командами збереглась. Рома намагається зачепитись за зону Ліги чемпіонів. Салернітані врятуватись допоможе лише диво.

Інтер втратив очки, матч Удінезе – Рома зупинили: огляд 32-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А станом на 16 квітня

Поєдинки 33-го туру відбудуться 19, 20, 21 та 22 квітня. Особливо варте уваги міланське дербі. Мілан та Інтер розпочнуть битву у понеділок, 22 квітня, о 21:45 за Києвом.

Раніше Інформатор повідомляв, що генеральним менеджером Руху став володар Кубка UEFA у складі Шахтаря В'ячеслав Шевчук. 44-річний ексфутболіст раніше працював у структурі рівненського Вереса.

Також ми розповідали, що UEFA обрав бази для учасників Євро-2024. Збірна України розташується у місті Вісбаден.

А ось тут команда Інформатора згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Пригадайте історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації на великі футбольні турніри. Тут все про фатальні та прикрі поразки і неймовірні та довгоочікувані перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.