Фіаско Ліверпуля та важка перемога Бенфіки Трубіна: результати матчів 1/4 ЛЄ та ЛК

Аталанта у гостях розгромила Ліверпуль, Бенфіка здолала Марсель, а Астон Вілла перемогла Лілль у матчах 1/4 фіналу Ліги Європи та Ліги конференцій, які відбулись у четвер, 11 квітня

Ліверпуль, Трубін
Ліверпуль зганьбився перед своїми вболівальниками, Трубін пропустив, але Бенфіка перемогла Фото: Gettyimages.com

У матчах 1/4 фіналу Ліги Європи Аталанта несподівано перемогла Ліверпуль. Мілан у четвер, 11 квітня, вдома поступився Ромі, яка набрала хід. У Лізі конференцій Олімпіакос у матчі з Фенербахче ледь не втратив перевагу у три м’ячі.

Ліга Європи: Аталанта принизила фаворита

Ліверпуль вважався одним з головних фаворитів Ліги Європи. А у Аталанти в Серії А є певні труднощі. Але дубль Скамакки поставив Ліверпуль у скрутне становище. На 83-й хвилині Пашаліч добив господарів. ПідопічнимЮргена Клоппа буде нелегко відіграти таку різницю, та ще і на полі суперника.

• Ліверпуль (Англія) – Аталанта (Італія) 0:3;
    Голи: Скамакка, 38, 60, Пашаліч, 83.

"Так, на жаль, я не можу сказати нічого хорошого про гру. Початок був добрим. Дарвін Нуньєс мав гарний момент, але з цього моменту гра стала по-справжньому поганою, і сказати щось позитивне не можна.

Мені не сподобалося наше тактичне розташування у володінні м'ячем. Ми віддали їм м'яч, а потім усі кинулися за іншим гравцем. Ми забили гол із офсайду, але це була погана гра з нашого боку. Аталанта провела гарну гру, забила три голи та заслужила перемогу.

Це був поганий виступ. Ось чому ми програли. У такі моменти завжди здається, що суперник уже пройшов далі, але поки ми не проведемо матч у відповідь, це не так. Я знаю, що хлопці можуть грати краще, але сьогодні вони цього не зробили, і ми маємо продемонструвати реакцію у неділю. Я впевнений, що вони зроблять це", – прокоментував фіаско своєї команди Юрген Клопп.

У першому таймі поєдинку з Марселем Бенфіка контролювала хід гри і відкрила рахунок на 16-й хвилині. На початку другої половини зустрічі Анхель Ді Марія закріпив перевагу господарів. Після того, як Обамеянг скоротив відставання після помилки захисту Бенфіки, Марсель відчув у собі сили і намагався врятувати матч. Але Бенфіка змогла втримати перемогу.

• Бенфіка (Португалія) – Марсель (Франція) 2:1;
    Голи: Рафа Сілва, 16, Анхель Ді Марія, 52 – Обамеянг, 67.

Баєр володів величезною перевагою. За весь матч команда завдала 33 удари, 11 з яких прийшлися у площину воріт. Але забити вдалося лише двічі, та і то в заключній частині матчу.

• Байєр (Німеччина) – Вест Хем (Англія) 2:0;
    Голи: Хофманн, 83, Боніфасе, 90+1.

Від італійського дербі у чвертьфіналі Ліги Європи не очікували багато голів. Власне так і сталося. Рома здобула мінімальну перемогу завдяки влучному удару Манчіні на 17-й хвилині. Він після подачі кутового пробив під ліву штангу.

• Мілан (Італія) – Рома (Італія) 0:1;
    Гол: Манчіні, 17.

Ліга конференцій: Фенербахче ледь не зробив камбек

Серед матчів Ліги конференцій слід виділити поєдинок Олімпіакос – Фенербахче. Господарі швидко відкрили рахунок і на 57-й хвилині вже вели 3:0. Втім Фенербахче не здався і відіграв два м’ячі. Тож у цій дуелі, як і у всх інших, боротьба ще попереду.

Результати матчів 1/4 фіналу:

• Олімпіакос (Греція) – Фенербахче (Туреччина) 3:2;
    Голи: Фортуніс, 8, Йоветич, 32, Шікінью, 57 – Тадич, 68 (з пенальті), Ірфан Кахведжі, 74.
  • Вікторія Пльзень (Чехія) – Фіорентіна (Італія) 0:0.
  • Астон Вілла (Англія) – Лілль (Франція) 2:1;
    Голи: Уоткінс, 13, Макгінн, 56 – Діакіте, 84.
  • Брюгге (Бельгія) – ПАОК (Греція) 1:0;
    Гол: Ветлесен, 6.

Раніше Інформатор повідомляв, що тренер Жирони розкрив деталі травми Віктора Циганкова. Український півзахисник ризикує пропустити важливий матч.

Також ми розповідали, що UEFA визначив кращих гравців у кожному з перших чвертьфіналів ліги чемпіонів. Відзнаку отримали Філ Фоден (Манчестер Сіті), Мартін Едегор (Арсенал), Рафінья (Барселона) та Антуан Грізманн (Атлетіко Мадрид).

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі поразки та неймовірні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.