Рома перемогла в Derby della Capitale: огляд 31-го туру Серії А

Рома перемогла Лаціо, Мілан розгромив Лечче, а Ювентус перервав безвиграшну серію: події матчів 31-го туру Серії А, які пройшли 5, 6, 7 та 8 квітня

Рома, Лаціо
У римському дербі вирували пристрасті Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі тридцять першого туру Серії А. Рома перемогла Лаціо у запальному римському дербі. Інтер, у понеділок, 8 квітня, у компенсований час дотиснув Удінезе.

Салернітана - Сассуоло 2:2

Відкривали ігрову програму 31-го туру аутсайдери. Остання у турнірній таблиці Салернітана приймала передостанню команду – Сассуоло. В першому таймі Сассуоло створював більше моментів і на перерву пішов маючи перевагу у два м’ячі. Але у другій половині матчу Салернітана змогла відігратись.

• Салернітана - Сассуоло 2:2;
    Голи: Кандрева, 52 (з пенальті), Маджоре, 90 - Лор'єнте, 37, Байрамі, 44.

Огляд матчу Салернітана - Сассуоло

Мілан - Лечче 3:0

Мілан вийшов вперед вже на 6-й хвилині. Пулішич з лінії штрафного майданчика обвідним ударом надіслав м’яч у лівий кут. На 20-й хвилині Жиру збільшив перевагу Мілана. А наприкінці першого тайму Лечче залишився у меншості. Крстович за грубу гру отримав пряму червону картку. Після перерви Леау остаточно добив суперника.

Для Мілана перемога над Лечче стала сьомою поспіль у всіх турнірах. В Серії А Мілан переміг Лаціо, Емполі, Верону і Фіорентину, а в Лізі Європи двічі обіграв празьку Славію. Востаннє подібне ставалося у 2006 році. Тоді "россонері" під керівництвом Карло Анчелотті зуміли здобути дев'ять перемог поспіль.

• Мілан - Лечче 3:0;
    Голи: Пулішич, 6, Жиру, 20, Леау, 57.

Огляд матчу Мілан - Лечче

Рома - Лаціо 1:0

В римському дербі все вирішив гол Манчіні наприкінці першого тайму. Футболіст Роми головою замкнув подачу з кутового. У перерві тренер Лаціо Ігор Тудор зробив відразу три заміни. Але врятувати матч це не допомогло.

"Для мене та команди це дуже особливий день. Дербі – це завжди та гра, якої ти чекаєш з нетерпінням, вона додала нам впевненості. Виходячи на поле, ти чуєш вболівальників, у тебе є таке відчуття, яке ти не можеш пояснити. Це були довгі дев’ять місяців, я дуже радий повернутися.

Мені просто потрібно максимально допомогти команді, це важливий етап сезону. Ми повинні продовжувати, боротися, мені довелося сьогодні допомагати в захисті, і це те, що я зроблю для команди.

Даніеле Де Россі дуже емоційний! Перед грою ви можете почути в його голосі, що це означає для нього. Він все ще гравець у глибині душі, і це дуже важливо для нас, нам потрібен хтось, хто знає, як отримати від нас найкраще, і він робить це так добре", - сказав після матчу гравець Роми Теммі Абрагам.

• Рома - Лаціо 1:0;
    Гол: Манчіні, 42.

Огляд матчу Рома - Лаціо

Емполі - Торіно 3:2

Команди влаштували вогняну розв’язку. Емполі вигравав 2:1, але Сапата на першій компенсованій хвилині зрівняв рахунок. Втім господарі змогли вирвати перемогу. На 90+4-й хвилині Ньянг приніс Емполі важливі три очки. Український легіонер Емполі Віктор Коваленко весь матч провів на лаві запасних.

• Емполі - Торіно 3:2;
    Голи: Камб'ягі, 6, Канчельєрі, 74, Ньянг, 90+4 - Сапата, 60, 90+1.

Огляд матчу Емполі - Торіно

Фрозіноне - Болонья 0:0

Фрозіноне і Болонья забитими м’ячами глядачів не потішили. Хоча обидві команди по 5 разів влучили у площину воріт. Але голкіпери добре впорались зі своєю роботою.

• Фрозіноне - Болонья 0:0.

Огляд матчу Фрозіноне - Болонья

Монца - Наполі 2:4

А от у матчі Монца - Наполі голів було чимало. Особливо результативною стала перша половини другого тайму. Наполі перестріляв Монцу і перервав серію без перемог, яка складала три матчі.

• Монца - Наполі 2:4;
    Голи: Джурич, 9, Кольпані, 62 - Осімген, 55, Політано, 57, Зелінські, 61, Распадорі, 68.

Огляд матчу Монца - Наполі

Верона - Дженоа 1:2

Руслан Маліновський пропускав матч через травму. Але і без українця Дженоа впоралась із суперником, хоч і пропустила першою. Перемогу команді приніс влучний удар Гудмундссона. Ісландець вдало зіграв на добиванні.

• Верона - Дженоа 1:2;
    Голи: Бонаццолі, 8 - Екубан, 45, Гудмундссон, 58.

Огляд матчу Верона - Дженоа

Кальярі - Аталанта 2:1

Аталанта розпочала активно і відкрила рахунок на 13-й хвилині. Скамакка випередив захисників і замкнув простріл з лівого флангу. Проте ще до перерви Ауджелло зрівняв рахунок. Все йшло до нічиєї, але Віола на 88-й хвилині зміг принести Кальярі три очки.

• Кальярі - Аталанта 2:1;
    Голи: Ауджелло, 42, Віола, 88 - Скамакка, 13.

Огляд матчу Кальярі - Аталанта

Ювентус - Фіорентина 1:0

Ювентусу нарешті вдалося перервати тривалу серію без перемог. Це сталось у матчі із непростим опонентом. Фіорентина володіла м’ячем 75% ігрового часу, і це на полі суперника. Але перемогу здобув Ювентус.

• Ювентус - Фіорентина 1:0;
    Гол: Гатті, 21.

Огляд матчу Ювентус - Фіорентина

Удінезе - Інтер 1:2

Інтер все ближче до чемпіонства. Хоча перемога над Удінезе далася команді непросто. Вирішальний м’яч Фраттезі забив на 5-й компенсованій хвилині. В цьому поєдинку Інтер встановив рекорд. Команда стала першою в історії, яка забивала в кожному матчі з 1-го по 31-й тур Серії А.

• Удінезе - Інтер 1:2;
    Голи: Самарджич, 40 - Чалханоглу, 55 (з пенальті), Фраттезі, 90+5.

Огляд матчу Удінезе - Інтер

Яка ситуація склалась у турнірній таблиці

Інтер лідирує з відривом у 14 очок. Рома та Болонья ведуть боротьбу за місце у Лізі чемпіонів. Внизу турнірної таблиці йде жорстка боротьба за виживання.

Рома перемогла в Derby della Capitale: огляд 31-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А станом на 9 квітня

Поєдинки 32-го туру відбудуться 12, 13, 14 та 15 квітня. У турі також буде дербі, на цей раз туринське. У суботу, 13 квітня, Торіно зіграє з Ювентусом.

Раніше Інформатор повідомляв, що президент UEFA Александер Чеферін пояснив, чому білоруські клуби та збірні не відсторонили від міжнародного футболу. Також ми розповідали, що Мінспорту захистило від мобілізації УАФ та 5 клубів УПЛ. До переліку увійшли Шахтар, Динамо, Кривбас, Оболонь та СК Дніпро-1.

А ось тут команда Інформатора підбила підсумки попереднього спортивного тижня. У випуску розповідаємо про фіналістів Кубка України. Також дізнаємось, що трапилось з Андрієм Луніним та Олександром Хацкевичем, чому наші представниці вибули зі змагань на тенісному турнірі у Чарльстоні (США), і які плани у молодої спортсменки Яни Степаненко. Про ці та інші подій детальніше - у нашому огляді.