Роналду втратив розумову концентрацію і отримав червону картку

У півфінальному матчі Суперкубка Саудівської Аравії у понеділок, 8 квітня, Кріштіану Роналду заробив червону картку та замахнувся на суддю, а його Аль-Наср програв Аль-Хілялю з рахунком 1:2

Кріштіану Роналду
Кріштіану Роналду не впорався з емоціями

У півфіналі Суперкубка Саудівської Аравії Кріштіану Роналду заробив червону картку за удар суперника, а потім замахнувся на арбітра. Матч між Аль-Хілялем та Аль-Насром проходив в Абу-Дабі у понеділок, 8 квітня, і закінчився перемогою номінальних господарів з рахунком 2:1. Насильство на полі ні до чого хорошого не приводить.

Аль-Хіляль та Аль-Наср вели боротьбу за вихід у фінал Суперкубка Саудівської Аравії. Аль-Наср міг відкривати рахунок наприкінці першого тайму. Гол Отавіо не зарахували. Під час передачі на Отавіо м’яч намагався прийняти Роналду. При цьому португалець перебував в офсайді. Роналду емоційно апелював до арбітра, за що отримав жовту картку.

Салім аль-Давсарі вивів Аль-Хіляль вперед на 61-й хвилині. Згодом Малком зміцнив перевагу номінальних господарів. Він відзначився на 72-й хвилині.

Резонансний епізод стався на 86-й хвилині. Капітан Аль-Насра Кріштіану Роналду заробив вилучення за удар суперника. Коли арбітр показав португальцю червону картку, Роналду замахнувся на суддю, але вчасно стримався. Португалець залишив поле аплодуючи.

"Скориставшись контактом із Кріштіану, суперник поскаржився на удар по обличчю. Я бачив повтор, і не було жодного дотику до обличчя гравця. Рефері дав червону картку, на мій погляд, через театральну витівку суперника", – заявив головний тренер Аль-Насра Луїш Каштру.

Прокоментував вилучення і головний тренер Аль-Хіляля Жорже Жезуш:

"Роналду – один із найважливіших гравців у світі та приклад для багатьох. Але під час кар'єри він не звик програвати, тому для нього природно втрачати голову, коли він програє. Також Роналду втрачає емоційну та розумову концентрацію в таких матчах", – сказав Жорже Жезуш.

Аль-Наср зміг забити у меншості. На 9-й компенсованій хвилині Мане скоротив відставання. Але було вже пізно.

• Аль-Хіляль – Аль-Наср 2:1;
    Голи: аль-Давсарі, 61, Малком, 72 – Мане, 90+9;
    Вилучення: Роналду, 86.

В іншому півфіналі Суперкубка Саудівської Аравії зустрічались Аль-Іттіхад і Аль-Вехда. Вже на першій хвилині форвард Аль-Іттіхада Карім Бензема вивів свою команду вперед. Француз перервав свою безгольову серію, яка тривала з 15 грудня минулого року. На 42-й хвилині Хамед-Аллах зробив рахунок 2:0. Гол Аль-Ейса на 7-й компенсованій хвилині став для клубу Аль-Вехда слабкою втіхою.

• Аль-Іттіхад – Аль-Вехда 2:1;
    Голи: Бензема, 1, Хамед-Аллах, 42 – Аль-Ейса, 90+7.

У фіналі Аль-Хіляль зіграє проти Аль-Іттіхада. Поєдинок відбудеться у четвер, 11 квітня. Початок зустрічі о 20:30 за Києвом.

Раніше Інформатор повідомляв, що АПЛ жорстко покарала Евертон. З команди Віталія Миколенка вдруге в сезоні зняли очки.

Також ми розповідали про підсумки 32-го туру чемпіонату Англії. Ліверпуль та Манчестер Юнайтед видали суперматч.

А ось тут команда Інформатора підбила підсумки попереднього спортивного тижня. У випуску розповідаємо про про фіналістів Кубка України. Також дізнаємось, що трапилось з Андрієм Луніним та Олександром Хацкевичем, чому наші представниці вибули зі змагань у Чарльстоні і які плани у молодої спортсменки Яни Степаненко. Про ці та інші подій детальніше - у нашому огляді.