Суперматч Манчестер Юнайтед та Ліверпуля: як зіграли 32-й тур АПЛ

Манчестер Юнайтед та Ліверпуль поділили очки, а Арсенал розгромив Брайтон: огляд матчів 32-го туру АПЛ

Ліверпуль Манчестер Юнайтед
Команда Юргена Клоппа продовжує боротися за чемпіонський титул. Фото: Gettyimages.com

У чемпіонаті Англії з футболу зіграли матчі 32-го туру. Найцікавішою за вивіскою була гра між Манчестер Юнайтед та Ліверпулем. Арсенал Зінченка виграв у Брайтона, а Челсі Михайла Мудрика не зміг подужати аутсайдера - Шеффілд Юнайтед. Про все детально розповідаємо в огляді усіх матчів 32-го туру АПЛ.

Кристал Пелас 2:4 Манчестер Сіті

У суботу програму туру відкривали Кристал Пелас та Манчестер Сіті. До честі лондонців, вони дали справжній бій титулованому супернику. Вже на 3-й хвилині воротар Сіті Ортега був змушений витягати м'яч з сітки власних воріт. Але команда Гвардіоли вже за 10 хвилин відігралася. На перерву суперники пішли за рівного рахунку, а у другій половині зустрічі клас Сіті дався взнаки. Три забиті м'ячі перевернули ситуацію догори дригом. Кристал Пелас відіграв одного гола, але глобально це ні на що не вплинуло.

Кристал Пелас - Манчестер Сіті - 2:4 (1:1; 1:3)
Голи: 1:0, Матета, 3; 1:1, Де Брюйне, 13; 1:2, Льюїс, 47; 1:3, Голанд, 66; 1:4, Де Брюйне, 70; 2:4, Едуар, 86.

Астон Вілла 3:3 Брентфорд

Не менш результативною вийшла зустріч Астон Вілли та Брентфорда. За підсумками першого тайму віллани мали перевагу в один м'яч. Але по перерві розвинули свою перевагу. Утім, Брентфорд за три хвилини забив два м'ячі, чим повернув нерв у матч. А після того, як гості забили втретє, трибуни Вілла Парку занервували. Воткінс на 80-й хвилині зрівняв рахунок та врятував репутацію своєї команди. Українець Єгор Ярмолюк вийшов на поле на 81-й хвилині.

Астон Вілла - Брентфорд - 3:3 (1:0; 2:3)
Голи: Воткніс, 39; 80; Роджерс, 46 - Йоргенсен Занка, 59; Мбемо, 61; Вісса, 68.

Евертон 1:0 Бернлі

Евертон здобув стратегічно важливу перемогу над одним з аутсайдерів. Іриски перемогли Бернлі із рахунком 1:0. Переможний м'яч в активі Калвіна-Льюїта. Віталій Миколенко відіграв повну грую

Евертон - Бернлі - 1:0 (1:0; 0:0)
Гол: Калвін-Льюїт, 45.

Фулгем 0:1 Ньюкасл

Із таким самим рахунком завершився матч у Лондоні. Фулгем програв Ньюкаслу. Щоправда, тут переможний м'яч було забито наприкінці зустрічі. Його автором став Бруно Гімараєс.

Фулгем - Ньюкасл - 0:1 (0:0; 0:1)
Гол: Бруно Гімараєс, 81.

Лутон 2:1 Борнмут

Команда Іллі Забарного програла одному з аутсайдерів турніру - Лутону. І хоча гості на початку другого тайму вийшли вперед, господарі перевернули події на поле на свою користь. Кларк та Морріс принесли важливу перемогу для Лутона. Хоча завдання врятуватися від вильоту все ще не вирішене. Ілля Забарний відіграв повний матч.

Лутон - Борнмут - 2:1 (0:0; 2:1)
Голи: Кларк, 73; Морріс, 90 - Таверньє, 52.

Вулвергемптон 1:2 Вест Гем

Продовжує битися за місце у єврокубках Вест Гем. У матчі проти Вулвергемптона молотки тривалий час перебували у ролі відіграючихся. Але у другому таймі гостям вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Пакета та Ворд-Праус принесли перемогу Вест Гему і зберегли шанси на потрапляння до єврокубків.

Вулвергемтпон - Вест Гем - 1:2 (1:0; 0:2)
Голи: Сарабія, 33, з пенальті; - Пакета, 72, з пенальті; Ворд-Праус, 84.

Брайтон 0:3 Арсенал

Найгучніша перемога туру, однозначно, належить Арсеналу. Брайтон Роберто Де Дзербі не зміг нічого зробити із потужним атакувальним кулаком лондонців. Бакайо Сака, Кай Гаверц та Леандро Троссар спокійно забили три м'ячі та принесли перемогу Арсеналу, який повернув собі першу сходинку.

Брайтон - Арсенал - 0:3 (0:1; 0:2)
Голи: з пенальті, Сака, 33; Гаверц, 62; Троссар, 86.

Манчестер Юнайтед 2:2 Ліверпуль

Центральний матч туру відбувся у Манчестері, куди на Олд Траффорд прибув Ліверпуль. Підопічні Юргена Клопа починали матч в ранзі лідера чемпіонату. І коли Діас відкрив рахунок, мало хто сумнівався, що Ліверпуль втримає перевагу. Бруну Фернандеш та Майну у середині другого тайму вивели вперед вже Манчестер Юнайтед. Утім, гості врятувалися на 84-й хвилині, коли Мохаммед Салах реалізував пенальті. Ліверпуль втратив шанс залишитися першим, пропустивши на лідерську позицію Арсенал.

Манчестер Юнайтед - Ліверпуль - 2:2 (0:1; 2:1)
Голи: Бруну Фернандеш, 50; Майну, 67 - Л.Діас, 23; з пенальті, Салах, 84.

Шеффілд Юнайтед 2:2 Челсі

Челсі знову не виграв. Цього разу Мудрика та компанію зупинив Шеффілд Юнайтед. Лондонці двічі по ходу гри вели в рахунку, але не змогли втримати перевагу. Михайло Мудрик вийшов на 82-й хвилині замість Мадуеке та провів на поле трохи більше 10 хвилин.

Шеффілд Юнайтед - Челсі - 2:2 (1:1; 1:1)
Голи: Богл, 32; Макберні, 90+3 - Тьяго Сілва, 11; Мадуеке, 66.

Тотенгем 3:1 Ноттінгем

Нарешті, в останньому матчі 32-го туру АПЛ Тотенгем вдома здолав Ноттінгем. У цій грі також був рівний рахунок за підсумками першого тайму, а у дебюті другої половини господарі забили два голи та довели справу до перемоги. За додатковими показниками Тотенгем випереджає Астон Віллу та посідає четверту сходинку.

Тотенгем - Ноттінгем - 3:1 (1:1; 2:0)
Голи: автогол, Мурілло, 15; ван де Вен, 52; Порро, 58 - К.Вуд, 27.

Як виглядає турнірна таблиця АПЛ

Боротьба за чемпіонство, схоже, триватиме до останнього туру. Претендентів троє: Арсенал, Ліверпуль та Манчестер Сіті. Не все однозначно і в зоні вильоту, де однакові шанси залишити АПЛ мають Ноттінгем Форрест та Лутон.

Суперматч Манчестер Юнайтед та Ліверпуля: як зіграли 32-й тур АПЛ 1

А ось у цьому відео команда Інформатора підбила підсумки минулого спортивного тижня. Суперісторія української спортсменки, яка втратила ноги під час ракетного удару рашистів по вокзалу у Краматорську у 2022 році. А ще, приємна новина для персональних вболівальників Андрія Луніна.

Як раніше розповідав Інформатор, стало відомо, чому Мессі не зіграє проти України на Олімпіаді-2024. Олімпійська збірна під орудою Руслана Ротаня гратиме на футбольному турнірі Олміпіади, а ось легендарний аргентинський футболіст на ці змагання не приїде. Також ми повідомляли про інтерес Челсі до українського нападника.