UEFA назвав кращих гравців перших чвертьфінальних матчів ЛЧ

UEFA визначив гравців, яки були кращими у кожному з чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів, зіграних 9 та 10 квітня

Фоден, Грізманн
Філ Фоден та Антуан Грізманн стали найкращими у своїх командах

UEFA назвав кращих гравців у кожному з перших чвертьфінальних матчів ЛЧ, які відбулись 9 та 10 квітня. Відзнаку отримали Філ Фоден (Манчестер Сіті), Мартін Едегор (Арсенал), Рафінья (Барселона) та Антуан Грізманн (Атлетіко Мадрид). Кожен з цих футболістів зробив вагомий внесок у результат своєї команди.

В Лізі чемпіонів пройшли перші матчі стадії 1/4 фіналу. За їхніми результатами жодна з команд не втратила шансів на півфінал. Футболісти потішили результативністю. У чотирьох поєдинках команди забили 18 м’ячів. В кожному з поєдинків UEFA визначив найкращого гравця.

Кращим у матчі Реал – Манчестер Сіті визнали гравця команди гостей Філа Фодена. Англійський півзахисник став автором голу, неймовірним ударом зрівнявши рахунок на 66-й хвилині. Команди потім ще обмінялись голами і закінчили зустріч внічию 3:3

"У мене трохи болить нога, але на відновлення є час. Сподіваюся, що все вийде. Думаю, що вболівальники залишилися задоволеними грою. Дві атакуючі команди зійшлися віч-на-віч. Глядачі побачили яскравий футбол та багато голів.

Мій гол? Я відпрацьовую такі удари на тренуваннях. Трохи прикро, що за рахунку 3:2 ми не проконтролювали ситуацію та не втримали переможний рахунок. Вони забили фантастичним ударом. Але нам не варто на це скаржитися, ми можемо побачити безліч позитивних моментів", - розповів Філ Фоден.

Капітана Арсенала Мартіна Едегора назвали кращим гравцем матчу з Баварією. Він хоч і не забив, але виконував на полі величезний обсяг роботи. Зустріч закінчилась з рахунком 2:2.

Бразильський вінгер Барселони Рафінья у гостьовому матчі з ПСЖ відзначився дублем. Гравець вивів Барселону вперед у першому таймі, а на 63-й хвилині зробив рахунок 2:2. Барселона змогла вирвати перемогу завдяки голу Крістенсена.

У матчі Атлетіко Мадрид - Боруссія Дортмунд кращім став Антуан Грізманн. Французький футболіст став автором результативної передачі. Атлетіко переміг 2:1, хоча на останніх секундах Боруссія і могла зрівняти рахунок. Але на заваді став каркас воріт.

"Дуже важливо перемогти в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Ми відпочинемо і вирушимо до Німеччини, щоб теж спробувати виграти.

У другому таймі вони володіли м'ячем, у нас були моменти, коли ми могли забити третій гол. У другому таймі нам доводилося багато терпіти. На виїзді нам також доведеться терпіти, щоб виграти матч. Ми володіємо досить високим рівнем, щоб вийти в півфінал, але ми знаємо, яка там атмосфера", – прокоментував Грізманн результат матчу з Боруссією.

Раніше Інформатор повідомляв, що Артема Довбика визнали у Жироні найкращим гравцем березня. Українець став гравцем місяця вчетверте

Також ми розповідали, що Інтер Маямі припинив боротьбу у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ. Команда Ліонеля Мессі та Сергія Кривцова зупинилась на чвертьфінальній стадії турніру.

А ось тут команда Інформатора згадала всі поєдинки збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі та прикрі поразки і неймовірні та визначні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.