Команда Мессі та Кривцова зганьбилася у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ

У матчі відповіді 1/4 Ліги чемпіонів КОНКАКАФ Інтер Маямі програв Монтеррею - 1:3, матчі відбувся в ніч на 11 квітня, перша зустріч також закінчилася поразкою команди Мессі - 1:2

Ліонель Мессі
Мессі не допоміг своїй команді пройти далі. Фото: Gettyimages.соm

На стадії чвертьфіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ Інтер Маямі програв у матчі-відповіді мексиканському Монтеррею - 1:3. Ліонель Мессі оформив асист наприкінці зустрічі. Перша гра також закінчилася перемогою Монтеррею - 2:1.

Гол престижу не потішив Ліонеля Мессі

До вирішальної гри американський колектив на чолі з Мессі підходив після поразки в першому матчі - 1:2. Однак команда не зуміла продемонструвати характер. Запальні мексиканці з Монтеррею закинули хет-трик у ворота Маямі вже до 64-й хвилини.

Згодом колишній гравець Барси, що виступає за Маямі, Альба отримав червону картку та залишив поле. Гол престижу на 85-й хвилині допоміг оформити Мессі. Аргентинець виконав навіс зі штрафного, який замкнув Гомес. Втім, наврядчи це втішило Ліонеля, його команда поступилася - 1:3, а за сумою двох матчів - 2:5.

Команда Мессі та Кривцова з ганьбою вилетіла з  Кубку Чемпіонів КОНКАКАФ 1Мессі покинув поле дуже засмученим. Фото: Gettyimages.соm

• Монтеррей - Інтер Маямі - 3:1 (перший матч – 2:1)

Голи: Васкес (31), Бертраме (58), Гальярдо (64), Гомес (85).

Вилучення: Альба (78).

Нагадаємо, що у півфіналі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ Монтеррей зіграє проти Коламбус Крю, який виграв у Тігрес - (1:1, 2:1). Додамо, що український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов не потрапив до заявки на гру. Він відновлюється від травми.

Коуч Інтер Маямі мав позитивний настрій перед грою

Після поразки в першому матчі проти Монтеррею - 1:2, Херардо Мартіно оцінив гру своїх підопічних. На його думку, команда зіграла непогано та відповідала високим вимогам. До речі, ту гру Мессі пропустив.

"Мені сподобалося те, як ми билися. Гадаю, що ми виконали дуже хорошу роботу, і це, вважаю, найважливіше. Також думаю, що як для клубу, так і для його молодих гравців це була хороша можливість винести корисний урок. Ми відповідали високим вимогам матчу", - заявив Мартіно після поразки у першій грі.

А ось тут колектив Інформатора зазирнув в історію збірної України з футболу. Дізнайтесь все про виступи головної команди країни у вирішальних поєдинках за вихід на Євро та ЧС. Україна жодного разу не вийшла на ЧС через сито плей-оф. Втім, на Євро це прокляття ми здолали у 2016 році. Детальніше - у нашому відео.

Раніше Інформатор розповідав, що Жирона вручила Довбику четверту зірку за сезон. Вболівальники Жирони визнали українця найкращим гравцем клубу у березні.

Також ми повідомляли, що покараний АПЛ клуб Віталія Миколенка може змінити тренера. Шон Дайч не влаштовує нових власників команди.