Мессі рятує Інтер Маямі від галактичної ганьби

В другому турі MLS, який пройшов в ніч на 26 лютого Інтер Маямі зіграв на виїзді проти Лос-Анджелес Гелаксі, Ліонель Мессі врятував нічию для команди - 1:1

Ліонель Мессі
Ліонель Мессі забив важливий гол за Інтер Маямі. Фото: ФК Інтер Маямі

В рамках другого туру MLS команда легендарного Ліонеля Мессі зустрілася з Лос-Анджелес Гелаксі. Інтер Маямі був близький до того, щоб програти, проте на 90+2-й хвилині Мессі врятував нічию для команди - 1:1. Український легіонер Сергій Кривцов провів на полі всю гру.

Як пройшла гра

В США чемпіонат лише ропочався, тому виїзна гра для Маямі була надважлива, для того щоб закріпитися в лідерах. Однак для гостей матч вийшов доволі неоднозначним. Якщо поглянути на статистику, то команда Ліонеля Мессі більше контролювала м'яч, проте мало загострювала гру. Водночас, господарі зуміли створити більше моментів та частіше били в ствір воріт.

Доля гри вирішилася вже наприкінці другого тайму. Спочатку відзначилися господарі, на 75-й хвилині забив екс-нападник Айнтрахта Деян Йовелич. За деякий час гравець господарів Дельгадо порушив правила та на 88-й хвилині покинув поле. І лишень у компенсований час спрацювала колишня каталонська зв'язка: з передачі Жорді Альби, Ліонель Мессі забив на 92-й хвилині свій перший гол в сезоні і врятував команду.

• Лос-Анджелес Гелаксі - Інтер Маямі 1:1

Голи: Йовелич (75), Мессі (90+2)

Мессі забиває майже 20 років поспіль

Починаючи з 2005 року, Ліонель Мессі відзначається у кожному сезоні. За цей час легендарний аргентинець, побив чимало рекордів. До вашої уваги всі клуби, яким Мессі забивав перший м'яч в сезоні за інформацією ESPN.

36-річний Мессі не збирається зупинятися. Футболіст має амбітні плани разом зі своєю командою та зробить все, щоб залишити величезний слід в історії футболу США. Ось так легендарний гравець описав свій перехід в Інтер Маямі.

"Я дуже щасливий розпочати новий етап своєї кар'єри в Інтері Маямі та Сполучених Штатах Америки. Це чудова можливість продовжити свій футбольний шлях.

Ми разом продовжимо реалізацію цього чудового проєкту. Наша ідея полягає в тому, щоб працювати разом задля досягнення поставленої мети. І я збираюсь зробити все можливе, щоб допомогти своїй команді", - заявив Мессі.

Раніше Інформатор розповідав про те як, Челсі програв Ліверпулю у вирішальному матчі. Мудрик не допоміг "пенсіонерам". Також ми повідомляли, коли збірна України зможе дізнатися своїх суперників на Олімпіаді.

А ось тут Інформатор підбив підсумки спортивного тижня. На жаль, Шахтар зазнав фатальної поразки на стадії 1/16 Ліги Європи. Проте колишній гравець "гірників" Анатолій Трубін разом із Бенфікою зумів пройти в наступний раунд.