Челсі та Ліверпуль видали трилер на 4 тайми у фіналі Кубку ліги - головне в спорті 25 лютого

Ліверпуль виграв у Челсі у фіналі Кубку англійської ліги 25 лютого, єдиний гол забив вже в овертаймі Вірджил ван Дейк, після подачі кутового

Челсі Ліверпуль Юрген Клопп
Челсі програв Ліверпулю у фіналі Кубку англійської ліги Фото Liverpool FC

В Лондоні, на легендарному стадіоні "Вемблі" відбувся фінал Кубку англійської ліги. Челсі Маурісіо Почеттіно поступився Ліверпулю Юргена Клоппа, який залишить "червоних" по закінченню сезона. Інформатор розповідає про те, як пройшов шалений фінал, та про інші спортивні події неділі, 25 лютого.

Кубок Ліги Ліверпуль виграв завдяки ван Дейку

Челсі та Ліверпуль влаштували справжнє шоу на забитому вщент "Вемблі". Основний час не виявив переможця, хоча гол був. На 60-й хвилині Ліверпуль вийшов вперед. Вірджил ван Дейк, захисник Ліверпуля, відгукнувся на навіс зі штрафного удару, та головою переправив м'яч у ворота. Але у справу втрутився VAR і головний рефері Кріс Кавана відмінив взяття воріт через офсайд.

Челсі VS Ліверпуль - головне в спорті 25 лютого 1

Момент зі взяттям воріт, скріншот трансляції

Японський легіонер "червоних" Ватару Ендо, був у положенні поза грою і заблокував шлях захиснику Челсі Ліваю Колуїлу. Отже рішення арбітра було вірним. Рахунок залишився сухим.

Гра дійшла до овертайму. Ініціатива була у "аристократів", вони мали напівмоменти. Але рахунок не змінився - 0:0. А на 118 хвилині Вірджил ван Дейк випередив нашого Мудрика після подачі кутового і головою переправив м'яч у ворота Челсі. Кубок англійської ліги став непоганим подарунком для Юргена Клоппа, який залишає Ліверпуль після сезону. А Челсі залишається без англійських трофеїв з 2018 року.

Ройвал взяв реванш у Морено

В Мехіко яскраво пройшов турнір UFC Fight Night 237. В головному двобої вечора в найлегшій вазі зустрілись місцевий екс-чемпіон Брендон Морено та американець Брендон Ройвал. Бій пройшов всі п'ять раундів. І судді віддали перемогу Ройвалу. Він був сам не свій після перемоги.

"Дякую всім за підтримку. Я обожнюю вас, я люблю Мексику. Також, я знаю одного хлопця з яким б я хотів зустрітись ще раз. Пантожа, я хочу влаштувати реванш і цього разу я знищу тебе" - заявив Брендон Ройвал.

Додамо, що це була вже друга зустріч Ройвала та Морено в октагоні. Чотири роки тому Морено переміг американського бійця технічним нокаутом.

Україна здобула золото та бронзу на Кубку Європи з дзюдо

У Польщі проходить другий етап європейської першості з дзюдо - Warsaw European Open 2024. Перший же день змагань став багатим на нагороди для нашої команди. Микита Голобородько виборов золото. Наша зірка у фіналі змагань у ваговій категорій до 66 кілограм перемогла потужного Сердара Рахімова (Туркменістан). А у жінок, українка Анастасія Антіпіна виборола нагороду у ваговій категорій до 63 кілограм.

Чемпіонат України з футболу відновився сенсацієй

У неділю відбулися чергові поєдинки 18 туру чемпіонату Україні з футболу. Динамо Київ у веселому матчі здолало харківський Металіст 1925 з рахунком 4:2. Колос з Ковалівки переміг рівненський Верес - 2:0. А ось безнадійний аутсайдер чемпіонату Минай зумів відібрати очки у одного з лідерів, СК Дніпро-1. Гра завершилася з рахунком 1:1. Такий же рахунок було зафіксовано і у матчі Рух - Полісся.

Головний тренер дніпрян Юрій Максимов після матчу дуже оригінально прокоментував сенсаційну нічию з Мінаєм (1:1). Керманич був вражений грою аутсайдера. Максимов навіть зробив прогноз на майбутнє чемпіонату.

"Всі хлопці намагалися, та й Мінай дуже добре грав, незважаючи на те, що ця команда знаходиться на останньому місці. Хочеться їм побажати, щоб вони так і надалі грали. Якщо так грає остання команда турніру, то чемпіонат України буде тільки прогресуватиме і далі", - заявив коуч СК Дніпро-1.

А ось як Інформатор підбив підсумки спортивного тижня. Із головного - Шахтар зазнав дуже прикрої поразки на стадії 1/16 Ліги Європи від Марселя. "Гірники" пропустили три голи після трьох своїх власних помилок.

Такий підсумок єврокампанії 2023/2024 дуже засмутив всіх українських вболівальників. А от росії міжнародний суд таки відмовив у поверненні до світового олімпійського руху. Країні-агресорці не місце серед цивілізованного світу.