Кубок Європи з дзюдо: збірна України виборола дві медалі

У столиці Польщі, Варшаві проходить другий у сезоні етап Відкритого Кубку Європи з дзюдо - Warsaw European Open 2024, українець Микита Голобородько здобув золоту медаль

Микита Голобородько
Микита Голобородько став володарем золотої медалі. Фото: ФДУ

У Польщі проходить другий етап європейської першості з дзюдо - Warsaw European Open 2024. За підсумками першого дня змагань українські представники здобули дві нагороди. Микита Голобородько виборов золото, а Анастасія Антіпіна здобула бронзову медаль.

Про це повідомила Федерація дзюдо України. Микита Голобородько у фіналі змагань у ваговій категорій до 66 кілограм переміг потужного Сердара Рахімова з Туркменістану. Бронзова призерка Анастасія Антіпіна здобула нагороду у ваговій категорій до 63 кілограм.

Варто зазначити, що за крок до п'єдесталу зупинилися ще дві українські дзюдоїстки. Анастасія Чижевська у ваговій категорій до 57 кілограм посіла 5 місце. Юлія Гребеножко у категорії до 63 кілограм також зупинилась на 5 сходинці.

Під час завершального дня змагань - 25 лютого, учасники розіграють сім комплектів нагород. Нагадаємо, наступним викликом у дзюдоїстів буде третій етап серії Grand Slam, який пройде 1-3 березня у столиці Узбекистану - Ташкенті.

Як виглядає залікова таблиця Warsaw European Open 2024

Наразі Україна посідає 4 позицію у медальному заліку. На третьому місці знаходиться Туркменистан. Очолює таблицю збірна Франції, представники цієї країни вже встигли здобути 8 нагород, включаючи дві найвищого гатунку.

Кубок Європи з дзюдо: український спортсмен здобув золото 1

Як проходить кар'єра Микити Голобородька

Микита Голобородько є однією з головних надій України в світі дзюдо. Микита часто демонструє чудові результати на турнірах різного гатунку. Спортсмен має за собою чудовий список досягнень: