Українець Владислав Бухов виграв чемпіонат світу з плавання: головне у спорті 17 лютого

Український плавець виграв золоту медалі на ЧС з водних видів у Катарі

Владислав Бухов
21-річний Владислав Бухов - чемпіон світу з плавання. Фото: Gettyimages.com

На чемпіонаті світу з водних видів спорту Україна виграла золоту медаль. Її автором став плавець Владислав Бухов, який показав найкращий результат у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем. Це перша медаль в історії України на цій дистанції.

Українець проплив дистанцію за 21.44 секунди. Це восьма золота медаль на чемпіонаті світу з плавання в історії України. Разом з тим, перемогу на чемпіонаті Європи відсвяткували українські борчині. А дзюдоїст Георгій Зантарая дав ексклюзивне інтерв'ю Інформатору. Головні події у світі спорту за 17 лютого - в огляді Інформатора.

Трансферне вікно в УПЛ наближається до кінця

Клуби Української Прем'єр-Ліги вже наступного тижня повернуться до змагань. А поки вболівальники можуть подивитися на останні трансфери УПЛ.

Георгій Зантарая дав ексклюзивне інтерв'ю Інформатору

Триразовий чемпіон Європи та чемпіон світу з дзюдо в ексклюзивному інтерв'ю Інформатору розповів чимало цікавого. Наприклад, про діяльність Комісії атлетів НОК України, санкції проти росіян та білорусів, а також про свою найважчу перемогу у спорті.

Допінг-скандал виник у Румунії

Румунська тенісистка Марія Сара Попа зробила резонансну заяву. За словами спортсменки, у відомій тенісній академії Патріка Муратоглу юним тенісисткам пропонують сумнівні препарати.

Зірковий плавець виступить у фіналі ЧС

Українець Михайло Романчук побореться за золоту медаль ЧС з плавання на дистанції 1500 метрів. У кваліфікації він показав четвертий час, але все ще можна поліпшити.

Українки виграли чемпіонат Європи з боротьби

У Бухаресті завершився чемпіонат Європи з боротьби. Жіноча збірна України здобула перемогу у загальному заліку. Це вже вдруге поспіль та у восьмий раз в історії.

Українські біатлоністки показали найкращий результат за три роки

А у біатлоні триває чемпіонат світу. Жіноча збірна України в естафеті фінішувала п'ятою. Це найкращий результат за останні три роки.

Раніше Інформатор повідомляв, що Челсі може продати Мудрика у літнє трансферне вікно. У Лондоні незадоволені витратами на українця.

Також ми розповідали про допуск вболівальників на українські спортивні арени. Це можливо, але є певні обмеження.