Футболіст Ліверпуля та збірної Англії Трент Александер-Арнольд найняв охоронців і приватного детектива: гравця переслідує фанатка

Гравець збірної Англії Трент Александер-Арнольд боїться за своє життя. Його понад рік переслідує фанатка і футболіст найняв охорону та приватного детектива. Восени 2023 року Трент Александер-Арнольд потрапив у ДТП та дивом врятувався.

Трент Александер-Арнольд найняв приватну охорону після того, як його цілий рік переслідувала божевільна від сексу фанатка, повідомляє The Sun. 25-річний футболіст Ліверпуля також змінив свій номер мобільного телефону, встановив відеоспостереження та сигналізацію. Його пошта перевіряється після надсилання нецензурних листів та матеріалів. Керівництво Ліверпуля знає про ситуацію і всіляко підтримує свого гравця.

Жінка з’являлася в його будинку і на тренувальному майданчику Ліверпуля. Була вона і в улюблених ресторанах Александер-Арнольда. Захиснику порадили не публікувати жодних своїх дій у соціальних мережах. Членів його родини також засипали повідомленнями.

"Ця жінка тероризувала його та його сім’ю, бомбардуючи його відвертими повідомленнями, заволодівши його номером, нескінченно телефонуючи йому та надсилаючи безглузді листи та непристойні матеріали до його дому в Чеширі. Це був справді тривожний час, і Трент зробив усе можливе, щоб це не вплинуло на його гру на полі", - наводить The Sun слова свого не незваного джерела.

Трент Александер-Арнольд всю свою кар’єру провів у Ліверпулі Виступає за дорослу команду з 2016 року. У поточному сезоні Александер-Арнольд провів за Ліверпуль 29 матчів. Забив 2 м’ячі та віддав 9 результативних передач.

Виступав за збірні Англії різних вікових груп. За головну команду дебютував у червні 2018 року у товариському матчі проти збірної Коста-Рики. Провів 23 матчі та забив два м’ячі.

Восени минулого року з Трентом Александер-Арнольдом трапилась неприємна подія. Дорогою на тренування захисник Ліверпуля потрапив у ДТП. Інцидент став наслідком потужного шторму Babet, який того часу лютував в Англії. Високовольтна лінія електропередач не витримала вітру у 70 миль/год і впала перед автомобілем Александер-Арнольда. Футболіст різко натиснув на гальма і повернув у бік зустрічної смуги, а потім врізався в BMW X5. Сам гравець одного із найпопулярніших клубів світу відбувся переляком. Дещо постраждав Range Rover Александер-Арнольда вартістю 90 000 фунтів.

Як Ліверпуль проводить сезон

Ліверпуль лідирує у турнірній таблиці АПЛ. Команда на чотири очки випереджає Манчестер Сіті, та на 5 – Арсенал. Щоправда у переслідувачів на один матч менше.

У минулому турі Ліверпуль з рахунком 4:1 переміг Лутон. Ліверпуль пропустив на 12-й хвилині і на перерву пішов поступаючись в рахунку. У другому таймі ситуація на полі змінилась. На 56-й хвилині рахунок зрівняв Вірджил Ван Дейк, на 58-й хвилині забив Коді Гакпо, а на 71-й хвилині влучного удару завдав Луїс Діас. Крапку в цьому поєдинку на 90-й хвилині поставив Гарві Елліотт.

Зірковий гравець Ліверпуля найняв охорону через неврівноважену фанатку 1

Турнірна таблиця АПЛ

Ліверпуль виступає у Лізі Європи. Команда закінчила груповий етап на першому місці. В 1/8 фіналу Ліверпуль зіграє проти празької Спарти.

Раніше Інформатор розповідав про перемогу жіночої збірної України у першому стиковому матчі Ліги націй. Українки на виїзді розібрались зі збірною Болгарії.

Також ми повідомляли, що гравець збірної Марокко Ільяс Шаїр отримав рік тюремного ув'язнення. Футболіста засудили за напад на людину.