Барселона вирвала перемогу у ПСЖ, Атлетіко втримав перевагу над Боруссією: огляд матчів 1/4 ЛЧ

Барселона у гостях перемогла ПСЖ, мадридський Атлетіко здолав дортмундську Боруссію у матчах 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, які відбулись у середу, 10 квітня

Барселона, Атлетіко
Барселона та Атлетіко здобули важливі перемоги

У матчах 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ вдома поступився Барселоні, Боруссія ледь не вирвала нічию у матчі з Атлетіко. Поєдинки пройшли у Парижі та Мадриді у середу, 10 квітня. Поєдинки трохи не дотягнули за результативністю до чвертьфіналів, зіграних 9 квітня.

Барселона зробила заявку на півфінал

Команди розпочали матч обережно. Така гра не дуже подобалась глядачам. З трибун лунав свист навіть на адресу ПСЖ.

Перший небезпечний момент створила Барселона. Левандовський пробив головою після помилки Доннарумми. Від гола врятував Мендеш, вибивши м’яч з лінії воріт. І все ж Барселона забила. Доннарумма не зміг перехопити постріл з правого флангу і Рафінья переправив м’яч у сітку.

На другий тайм ПСЖ вийшов зарядженим і через шість хвилин після перерви вів 2:1. Спочатку Дембеле вгатив під поперечину. А через дві хвилини забив Вітінья. Втім надовго запалу ПСЖ не вистачило. Барселона вирівняла гру і на 67-й хвилині Рафінья зрівняв рахунок, оформивши дубль.

На 77-й хвилині гості вийшли вперед. Крістенсен, який тільки вийшов на заміну, з воротарського майданчика головою замкнув подачу з кутового. Спроби ПСЖ вирвати нічию ні до чого не призвели.

• ПСЖ – Барселона 2:3;
    Гол: Дембеле, 49, Вітінья, 51 – Рафінья, 37, 63, Крістенсен, 77.

"Гра на виїзді у Лізі чемпіонів означає, що перемога – це велика перемога. Ми виступили дуже добре, особливо в обороні. Вінгери нам дуже допомогли.

Це була важка робота, попереду ще гра, і Париж зараз залишається одним із найкращих у Європі. Заслуга академії в тому, що Кубарсі у 17 років, Ламін у 16 років плюс Фермін, який цього сезону новачок в основному складі, були готові грати тут. Після цього ми знаходимося лише на півдорозі, це невелика перевага, але це велика перемога. Тепер нам треба добре відновитись", - сказав після матчу головний тренер Барселони Хаві.

Атлетіко врятував каркас воріт

Атлетіко з перших хвилин почав активно пресингувати. І це дало результат. Матсен під тиском віддав неточну передачу чим і скористався Де Пауль. До другого голу також призвела помилка. Грізманн перехопив м’яч, віддав пас на Ліно і бразилець переграв голкіпера.

Боруссія змогла забити на 81-й хвилині. Аллер хоч і не зовсім вдало прийняв передачу, але зміг потужно пробити у кут воріт Атлетіко. Могла Боруссія і вирвати нічию. На останній компенсованій хвилині Брандт пробив головою, але м'яч влучив у хрестовину.

• Атлетіко – Боруссія 2:1;
    Голи: Де Пауль, 4, Ліно, 32 - Аллер, 81.

Раніше Інформатор повідомляв, що англійські експерти високо оцінили гру Олександра Зінченка у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. У поєдинку Арсенала проти Баварії українець вийшов на заміну і став одним з найкращих.

Також ми розповідали, що у Евертона може змінитися тренер. Нові власники клубу хочуть бачити більш видовищний футбол.

А ось тут команда Інформатора поринула у спогади та згадала матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію виступів головної команди країни у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі та прикрі поразки та неймовірні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.