Реал Луніна видав яскраву перестрілку із Сіті, Арсенал Зінченка врятував нічию з Баварією: огляд матчів 1/4 ЛЧ

В Лізі чемпіонів 9 квітня пройшли перші матчі 1/4 фіналу, Реал зіграв нічию з Манчестер Сіті - 3:3, Арсенал врятував гру з Баварією - 2:2

Лунін, Зінченко
Лунін пропустив прикрий м'яч, Зінченко вийшов у другому таймі. Фото: Gettyimages.соm

В найпрестижнішому клубному футбольному турнірі Європи стартували поєдинки на стадії чвертьфіналу. Реал Мадрид Луніна та МанСіті на "Сантьяго Бернабеу" видали справжній трилер - 3:3. Водночас Арсенал з Баварією зіграли не менш яскравий матч, однак також розійшлись миром - 2:2.

Реал та МанСіті зіграли фінал на стадії 1/4

Ця гра - той випадок, коли вивіска перед матчем повністю виправдала себе. Перший гол вже на 2-й хвилині забив Сілва, на жаль, Лунін не закрив кут та припутився помилки. Однак вже до 14-й хвилини "галактікос" вийшли вперед. На 12-й відбувся гол Діаша у свої ворота, а на 14-й відзначився Родріго - 2:1.

До речі, після помилки Лунін почав грати дуже впевнено та оформив низку сейвів. Втім, не впорався з шаленим ударом Фодена на 66-й хвилині. Згодом на 71-й Гварідол знову забив космічний гол за Сіті - 2:3 на користь "містян".

Однак Реал і не думав складати рук. На 79-й хвилині Вальверде вколотив чергового красеня в цій грі у ворота Сіті. Зрештою, рахунок у цьому божевільному матчі - 3:3.

Після гри Анчелотті прокоментував перший гол МанСіті. За його словами, цей м'яч був неочікуваним. Ніхто і не міг подумати, що вони звідти проб'ють.

"Ми продемонстрували гарну гру. Хоча і пропустили ранній м'яч. Якщо чесно, ніхто не міг очікувати, що вони звідти пробиватимуть", - зазначив Анчелотті.

• Реал - Манчестер Сіті 3:3

Голи: Сілва (2),  Діаш, (12, гвв.), Родріго (14), Фоден, (66) Гвардіол (71), Вальверде (79).

Арсенал врятував нічию з Баварією

В Лондоні команди видали також яскраву гру. Вже на 12-й хвилині забив Сака, згодом мюнхенці на 18-й зуміли відігратися, відзначився м'ячем Гнабрі. З часом, на 33-й Баварія вийшла вперед, Кейн реалізував пенальті на 33-й хвилині - 1:2.

В другому таймі у складі Арсенала з'явився Олександр Зінченко, який замінив Ківьора. Перевага Баварії протрималася до 76-й хвилини, коли Троссар зрівняв рахунок. У підсумку - 2:2. Все вирішуватиметься в Мюнхені.

• Арсенал - Баварія 2:2

Голи: Сака (12), Гнабрі (18), Кейн (32, пен.), Троссар (76).

Нагадаємо, що у середу, 10 квітня. О 22:00 за Києвом. Атлетіко прийматиме дортмундську Боруссію. Водночас ПСЖ зіграє проти Барселони.

А ось тут Інформатор поринув у спогади та згадав матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію прокляття збірної у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі поразки та неймовірні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.

Раніше Інформатор розповідав, що Баварія та Боруссія програли свої поєдинки в чемпіонаті. Баєр за крок до чемпіонства.

Також ми повідомляли, що УПЛ визначила найкращих гравця та тренера за підсумками місяця. Коуч та футболіст Динамо стали найкращими в березні.