Баварія та Боруссія програли свої поєдинки: огляд 28-го туру Бундесліги

В Бундеслізі відбулися матчі 28-го туру, які пройшли протягом 5 - 7 квітня, Баварія програла Гайденгайму - 2:3, Штутгарт переміг Боруссію Дортмунд - 1:0

Адеємі, Кейн
Гра Адеємі та гол Кейна не допомогли перемогти Боруссії та Баварії. Фото: Gettyimages.соm

В чемпіонаті Німеччини з футболу закінчився 28 тур. Із головних подій - це болючі поразки Баварії та Боруссії. Ну і звісно ж, продовження переможної ходи Баєра Алонсо. Про ці та інші події - детально в огляді Бундесліги від Інформатора.

Айнтрахт - Вердер 1:1

Розпочався черговий тур Бундесліги з нічиї. Команди зуміли забити по одному голу та заробити по одній червоній карточці. Перший гол у грі забив гравець Вердера Велькович аж на 62-й хвилині. На 73-й Стаге залишив гостей в меншості.

І тут настав час для гравця Айнтрахта Тути. Він спочатку зрівняв рахунок на 77-й хвилині. А згодом ще й червону заробив на 89-й. Зрештою, вийшла драйвова нічия - 1:1.

• Айнтрахт - Вердер 1:1

Голи: Велькович (62), Тута (77).

Вилучення: Стаге (73), Тута (89).

Гайденгайм - Баварія 3:2

А тут знову звична в цьому сезоні осічка від Баварії. Цікаво, що мюнхенці перемагали і закінчили перший тайм з рахунком - 2:0 на свою користь. Втім, в другому таймі господарі зробили, щось неймовірне - відквитали три м'ячі та перемогли велику Баварію.

"Подібного немає бути на такому рівні. У перерві у нас було все під контролем. У нас є труднощі з тим, щоб підтримувати рівень гри протягом усього матчу.

На жаль, сьогодні цьому було чергове підтвердження. Ми віддали гру в перші 15 хвилин другого тайму", - розповів головний коуч Баварії Тухель після гри.
  • Гайденгайм - Баварія 3:2

Голи: Кейн (38), Гнабрі (45), Зесса (50), Кляйндіст (51, 79).

Кельн - Бохум 2:1

А тут шалений камбек. "Козли" програвали до 90-й хвилини з рахунком - 0:1. Однак згодом лишень за дві хвилини перевернули гру. За господарів забили - Тіггес та Вальдшмідт.

• Кельн - Бохум 2:1

Голи: Пасслак (53), Тіггес (90), Вальдшмідт (92).

Майнц - Дармштадт 4:0

Впевнена перемога господарів над конкурентом у таблиці. В першому таймі гравці Майнца відзначилися тільки один раз. Але у другій половині оформили хет-трик у ворота гостей.

• Майнц - Дармштадт 4:0

Голи: Ольсен (32), Груда (60), Лі Че Сон (80, 84).

Уніон - Баєр 0:1

Чергова перемога "фармацевтів". Забити підопічним Алонсо вдалося тільки раз, на 45+8-й відзначився Віртц з пенальті. Історичне чемпіонство стає все ближе до Леверкузена

• Уніон - Баєр 0:1

Голи: Віртц (45+8, пен.).

Вилучення: Гозенс (45+3).

Фрайбург - РБ Лейпциг 1:4

Яскрава гра від "биків" на виїзді. Гравці Лейпцига оформили три м'ячі ще в першому таймі, відповідно і вирішили подальшу долю гри. В другій половині вже за рахунку - 0:4, Гріфо забив гол престижу за господарів.

• Фрайбург - РБ Лейпциг 1:4

Голи: Айдара (2), Опенда (18, 44), Шешко (55), Гріфо (59).

Боруссія Д. - Штутгарт 0:1

Нестабільність Боруссії у всій красі. Спочатку виграли в Баварії, а згодом зазнали поразки вдома від Штутгарта, яка наразі не дозволяє "джмелям" піднятися вище п'ятого місця. Єдиний м'яч у грі забив Гірассі на 64-й хвилині.

• Боруссія Д. - Штутгарт 0:1

Голи: Гірассі (64).

Гоффенгайм - Аугсбург 3:1

Гоффенгайм здобув першу перемогу після трьох поразок поспіль та ще й проти прямого конкурента в таблиці. Вже до 20-й хвилини матчу господарі оформили два м'ячі. У другому таймі Аугсбург повернув інтригу, голом на 61-й хвилині відзначився Демірович. Згодом остаточну крапку в грі поставив гравець Гоффенгайма Бебу на 90-й хвилині.

• Гоффенгайм - Аугсбург

Голи: Веггорст (17), Крамарич (20), Демірович (61), Бебу (90).

Вольфсбург - Боруссія М. 1:3

Перша перемога для Боруссії М. за чотири гри. Хоча і "вовки" зуміли відзначитися першими, їм це зовсім не допомогло. В другому таймі гравці Боруссії поклали хет-трик у ворота гостей та здобули довгоочікувані три бали.

• Вольфсбург - Боруссія М. 1:3

Голи: Баку (7), Ко (52), Нгуму (58), Райц (88).

Баєр знаходиться за крок до чемпіонства

Баєру для перемоги в чемпіонаті вистачить перемоги в наступній грі проти Вердера. Водночас Баварія після фактично програної боротьби за золото, впевнено може вмикатися у перегони за срібло з Штутгартом. На останньому місці, до речі, без змін - Дармштадт.

Баварія та Боруссія програли свої поєдинки: огляд 28-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище в Бундеслізі станом на 9 квітня.

А ось тут Інформатор поринув у спогади та згадав матчі збірної України з футболу в плей-оф кваліфікації на чемпіонати Європи та світу. Дізнайтесь історію прокляття збірної у вирішальних матчах кваліфікації. Тут все про важкі поразки та неймовірні перемоги. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.

Раніше Інформатор розповідав, що Рома перемогла в Derby della Capitale. У римському дербі звично вирували пристрасті.

Також ми повідомляли про легендарну вісімку, яка може підсилити УПЛ. Інформатор розглянув список українських вільних агентів.