Джмелі сенсаційно здолали Баварію на виїзді: огляд 27-го туру Бундесліги

В чемпіонаті Німеччини з футболу завершився 27 тур, який тривав протягом 30-31 березня, в центральному матчі мюнхенська Баварія зазнала поразки на своєму полі у грі проти Боруссії - 0:2

Боруссія, Баварія, Бундесліга
Боруссія здобула сенсаційну перемогу. Фото: Gettyimages.соm

Німецька Бундесліга, після тимчасової паузи на матчі збірних, знову принесла нам яскравий футбол. В центральному матчі туру "джмелі" (прізвисько Боруссії - ред.) на виїзді здолали Баварію - 2:0. Водночас Баєр зумів оформити камбек у грі з Гоффенгаймом, збільшив свою перевагу в таблиці та зробив дуже серйозну заявку на перемогу в турнірі. Інформатор детально розібрав ці та інші події чемпіонату.

Айнтрахт - Уніон 0:0

Розпочався тур із сухої нічиї між Айнтрахтом та Уніоном. Загалом господарі виглядали цікавіше за гостей. Гравці Айнтрахта нанесли більше ударів по воротах суперників та більше контролювали м'яч. Але у підсумку забити не змогли - 0:0.

• Айнтрахт - Уніон 0:0

Баєр - Гоффенгайм 2:1

Нервова гра для підопічних Алонсо. Гості змогли забити першими, відзначився гравець з символічним прізвищем Максиміліан Баєр на 33-й хвилині. Лідери Бундесліги намагалися відігратися. Проте змогли зробити це лише на 88-й хвилині, коли забив Андріх. А вже за кілька хвилин Шик оформив блискучий камбек та приніс перемогу команді Алонсо.

• Баєр - Гоффенгайм 2:1

Голи: Баєр (33), Андріх (88), Шик (91).

Боруссія М. - Фрайбург 3:0

Дуже прикра поразка на своєму полі для Боруссії М. За гостей відзначився першим Грегоріч на 7-й хвилині, згодом вже на 47-й Рол подвоїв перевагу. Господарі намагалися відіграти бодай один м'яч, проте все марно. На 57-й хвилині Ріцу забив за Фрайбург та встановив кінцевий результат.

• Боруссія М. - Фрайбург - 0:3

Голи: Грегоріч (7), Рол (47), Ріцу (57).

Вердер - Вольфсбург 0:2

В цьому турі команди не цуралися програвати на своєму полі. Вердер не став винятком. Важливим моментом у грі стала червона карточка для гравця господарів Юнга на 43-й хвилині. Вольфсбург відразу скористався більшістю та вийшов вперед вже на 45+4-й хвилині.

Згодом у другому таймі вилучення отримав і гравець "вовків" Лакруа. Однак це не допомогло Вердеру зрівняти рахунок, а навіть навпаки... На 84-й Вольфсбург подвоїв перевагу та встановив фінальний результат.

• Вердер - Вольфсбург - 0:2

Голи: Лакруа (45+4), Маєр (84).

Вилучення: Юнг (43), Лакруа (76).

РБ Лейпциг - Майнц 0:0

Сенсаційна нічия для Майнца і дуже непотрібна для "биків" в контексті боротьби за місце в топ-4 турнірної таблиці. Звісно, що господарі атакували протягом всієї гри та намагалися здобути перемогу. Проте Майнц втримав важливий 1 бал для себе.

• РБ Лейпциг - Майнц 0:0

Баварія - Боруссія Дортмунд 0:2

Центральний та довгоочікуваний поєдинок туру між грандами німецького футболу. "Джмелі" повели на 10-й хвилині, після цього в грі зберігалася інтрига до останніх хвилин, Баварія мала кілька моментів. Зрештою, наприкінці зустрічі Рюерсон подвоїв перевагу Боруссії та поставив крапку у грі.

Після гри головний тренер Баварії дав шокуючий коментар. Тухель привітав Баєр з чемпіонством в Бундеслізі. Баєр має 13 очок переваги над Баварією.

"Боротьба за чемпіонство закінченаВітаю Баєр з перемогою в Бундеслізі", - заявив Тухель.

• Баварія - Боруссія Дортмунд - 0:2

Голи: Адеємі (10), Рюерсон (83).

Аугсбург - Кельн 1:1

Аугсбург втратив очки у матчі проти одного із аутсайдерів Бундесліги. Господарі забили першими відзначився Арне Маєр. Проте ще в першому таймі гравці Кельна зрівняли рахунок, коли на 33-й хвилині забив Зельке. В другому таймі команди голів не забивали.

• Аугсбург - Кельн 1:1

Голи: Арне Маєр (18), Зельке (33).

Штутгарт - Гайденгайм 3:3

Яскравий та цікавий поєдинок особливо для нейтрального вболівальника. Перший тайм закінчився на користь господарів - 2:0. Однак у другому таймі все змінилося.

Спочатку воротар Штутгарта Нюбель закинув м'яч у свої ворота. А згодом Кляйндінст за дві хвилини забив два м'ячі та вивів Гайденгайм вперед. Проте на цьому все не закінчилось, за Штутгарт на 90+8-й хвилині відзначився Ундав та встановив фінальний рахунок - 3:3.

• Штутгарт - Гайденгайм 3:3

Голи: Гірассі (41), Штіллер (53), Нюбель (гвв. 62), Кляйндінст (84, 85), Ундав (90+8).

Вилучення: Доведан (90+6).

Бохум - Дармштадт 2:2

Справжній двобій за виживання особливо для Дармштадта (команда на останньому місці - ред.). Бохум не в зоні вильоту, однак має непогані шанси туди потрапити. У грі Бохум забив два гола першим. Попри це гості зуміли відігратися, спочатку відзначився Скарке на 62-й, а згодом на 76-й вирівняв рахунок на табло Вільгельмссон.

• Бохум - Дармштадт 2:2

Голи: Гофманн (29, 48), Скарке (62), Вільгельмссон (76).

Як змінилася турнірна таблиця

Баєр збільшив свою перевагу до 13 очок. Баварія стає все ближчою до боротьби за 2-е місце зі Штутгартом. Водночас "джмелі" залишилися на 4-й сходинці та збільшили перевагу над РБ Лейпцигом.

Джмелі сенсаційно здолали Баварію на виїзді: огляд 27-го туру Бундесліги 1

Турнірне становище в Бундеслізі станом на 2 квітня.

А ось тут Інформатор підбив підсумки попереднього спортивного тижня. Українські збірні з футболу продемонстрували чудовий результат. Водночас Майк Тайсон активно готується до рубки з блогером-боксером та розпочав цікавий бізнес. А ще став відомий чемпіон України з хокею. Детальніше - в нашому огляді.

Раніше Інформатор розповідав, що Аргентина збирає чемпіонский склад на Олімпіаду-2024. Команда Ротаня зіграє проти топових суперників.

Також ми повідомляли, що чемпіони Італії хочуть підписати Антоніо Конте та надати йому карт-бланш. Італійський тренер може повернутися в Серію А.