Лунін розповів, як Реал буде грати проти Ман Сіті в 1/4 Ліги чемпіонів

Голкіпер Реала Андрій Лунін розповів про підготовку команди до матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті

Андрій Лунін
Андрій Лунін надійно захищає ворота Реала Фото: Gettyimages.com

Воротар мадридського Реала Андрій Лунін розповів як команда готуватиметься до чвертьфінальних матчів Ліги чемпіонів. Суперником королівського клубу стане чинний переможець турніру Манчестер Сіті. Лунін у цьому сезоні став основним голкіпером Реала і в попередньому матчі Ла Ліги проти Атлетіка відіграв на нуль.

Пару Реал – Манчестер Сіті вважають найсильнішою на чвертьфінальній стадії Ліги чемпіонів. Можна сміливо назвати це протистояння достроковим фіналом. У минулому сезоні команди зустрічались у півфіналі. Після нічиєї в Мадриді 1:1, Манчестер Сіті вдома розгромив суперника 4:0.

Реал відповідально підходитиме до матчів. Команда не хоче повторення минулорічного результату. У команд ще є декілька днів на підготовку. Поєдинки Реал – Манчестер Сіті відбудуться 9 квітня в Мадриді і 17 квітня в Манчестері.

"Ми будемо серйозно і ретельно готуватися, як і до кожної гри. Зараз ми відновимося, у нас є кілька днів, щоб добре підготуватися і потренуватися. Подивимося відео протистояння і зробимо все можливе, щоб отримати найкращий результат", - наводить слова Луніна сайт Реала.

Лунін не пропустив у матчі з Атлетіком

В матчі 30-го туру Ла Ліги Реал на своєму полі зустрічався з Атлетіком. Господарі відкрили рахунок на 8-й хвилині. Родріго протягнув м’яч і з-за меж штрафного майданчика пробив у правий кут. Другий гол також на рахунку Родріго. Граіець відзначився на 73-й хвилині.

Андрій Лунін за матч зробив два сейви. Українець отримав за матч оцінку у 7,5 бала. Вище лише у Беллінгема та автора дублю Родріго.

"Ми грали добре. Ми знали, що протистояли сильній команді, фіналісту Кубка Іспанії. У них хороші гравці. і вони швидкі вперед, тому ми були добре підготовлені. На щастя, я зміг відбити удар Вільямса, це моя робота. Слава Богу, що все обійшлося добре.

Завжди легше перемагати, коли ти не пропускаєш голи, ми завжди прагнемо зберегти ворота на нуль. Маючи найкращих гравців у світі попереду, ми знаємо, що створюватимемо моменти, і ми повинні скористайтеся ними. Але важливо зберегти ворота на замку", - сказав Андрій Лунін після матчу.

Як Реал виступає в Ла Лізі

Після 30 матчів Реал лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Королівський клуб випереджає Барселону на вісім очок. Команда має різницю забитих та пропущених м’ячів +46. І в цьому чимала заслуга українського голкіпера.

Лунін розповів, як Реал буде грати проти Ман Сіті в 1/4 Ліги чемпіонів 1

Турнірна таблиця Ла Ліги станом на 2 квітня

Наступний поєдинок Ла Ліги Реал проведе 13 квітня. Суперником буде Мальорка. Початок зустрічі о 19:30 за Києвом.

Раніше Інформатор повідомляв, що суперник України у груповому раунді Євро-2024 збірна Румунії може залишитись без головного тренера. Едварда Йорданеску хоче бачити у себе польська Легія.

Також ми розповідали, що УАФ оприлюднила календар матчів збірної України. Підопічні Сергія Реброва проведуть до кінця року принаймні 12 поєдинків.

А ось тут команда Інформатора підбила спортивні підсумки минулого тижня. Тут все про значні успіхи збірних України з футболу, як молодіжних, так і національної. Став відомий чемпіон України з хокею сезону-2023/24. Приєднуйтеся до нас, щоб дізнатися про найяскравіші моменти тижня та головних переможців.