Дубль Довбика рятує Жирону від чергової поразки

Український нападник іспанської Жирони Артем Довбик відзначився дублем в поєдинку 30 туру Ла Ліги проти Бетіса, матч закінчився перемогою Жирони - 3:2

Артем Довбик, Жирона
Артем Довбик перервав безгольову серію. Фото: Instagram Артема Довбика

У матчі 30-го туру іспанської Ла Ліги команда українських легінерів Жирона здолала Бетіс - 3:2. Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі. Довбик відзначився дублем і асистом та приніс Жироні перемогу.

Довбик перервав безгольову серію

На фоні нестабільних результатів Жирони та безгольової серії Довбика гра з Бетісом була надважлива для каталонського колективу. Вже на 33-й хвилині після удару Довбика головою м'яч влучив в руку захисника, відповідно вже на 35-й (після перегляду VAR - ред.) суддя призначив пенальті у ворота Бетіса. Артем вирішив сам виконати одинадцятиметровий і не прогадав. Однак ще в першому таймі на 45+4-й хвилині нападник Бетіса Жозе відновив стату-кво.

Згодом у другому таймі Довбик знову забив. Українець на 65-й хвилині вийшов віч-на-віч з кіпером і пробив точно в кут воріт. Проте вже за 10 хвилин і гравець суперників Жозе оформив дубль.

Доля поєдинку вирішилася на 90+2-й хвилині. Після боротьби Довбика із захисниками Бетіса м'яч потрапив у ноги Стуані, який скористався моментом та забив третій м'яч Жирони. Зрештою, Жирона здобула важку перемогу - 3:2, водночас Довбик ефектно перервав безгольову серію.

• Жирона - Бетіс 3:2

Голи: Довбик (33, пен., 65), Жозе (45+4, 76), Стуані (90+2).

Українець зняв тягар з плечей

Після гри тренер Жирони Мічел дав коментар щодо гри Артема Довбика. За словами тренера, ніхто не хвилювався через безгольову серію українця. Мічел повністю довіряє Довбику.

"Довбик думає про команду, як і Стуані. Вони першими починають пресингувати і шукають вільні зони, щоб допомогти команді. Щодо його серії без голів, то ні він, ні я не хвилювалися. Якщо він зняв тягар з плечей, нам лише краще, але я завжди бачив у ньому чудового гравця", - наводить слова фахівця Marca.

Після перемоги над Бетісом Жирона посідає 3 місце в Ла Лізі. Команда Мічела здобула 65 балів за 30 турів. Водночас Артем Довбик знову очолює бомбардирську гонку Ла Ліги.

Лунін відстояв на нуль

У іншому матчі 30-го туру Ла Ліги, Реал Мадрид здолав Атлетік Більбао - 2:0. Український кіпер Лунін вийшов у старті та запам'ятався низкою сейвів, зокрема, Лунін відбив небезпечний удар Іньякі Вільямса. Після гри Лунін поділився враженнями.

"Ми зіграли чудово. Ми розуміли, що нам протистоятиме сильний суперник, фіналіст Кубку Іспанії. У них є хороші виконавці, і вони швидко грають попереду, тому ми добре підготувались. На щастя, мені вдалось відбити удар Вільямса, це моя робота. Слава богу, все добре", - розповів Лунін.

У цьому сезоні Андрій Лунін провів 24 матчі, 11 з яких на нуль. Водночас Реал очолює турнірну таблицю Ла Ліги. Підопічні Анчелотті здобули 75 балів за 30 турів.

Раніше Інформатор розповідав, що в Аргентині затримали бандитів, які погрожували Ді Марії та його родині. Аргентинська поліція заарештувала трьох підозрюваних.

Також ми повідомляли, що терористи можуть атакувати матчі Євро-2024 за допомогою дронів. Влада Німеччини вже відреагувала на потенційну небезпеку.