Ярмоленко повернувся до складу Динамо після травми і відзначився голом - головне в спорті 31 березня

Матч 22 туру УПЛ у Полтаві між Ворсклою та Динамо переривали майже на 2,5 години через загрозу з боку росії

Андрій Ярмоленко УПЛ Динамо
Повернення Ярмоленка вийшло вдалим. Фото: ФК Динамо Київ

Андрій Ярмоленко вперше вийшов на поле після майже шестимісячної перерви, викликаної травмою. Прийдешній чемпіонат Європи може опинитися під загрозою з боку фанатиків-терористів. Влада ФРН терміново вживає запобіжних заходів. Про це та інші новини, які потрапили до нашої уваги 31 березня, читайте в традиційному підсумковому огляді Інформатора.

Огляд матчу Україна - Ісландія, відео УАФ

Динамо розтрощило Ворсклу

Матч 22 туру Ворскла - Динамо у Полтаві був не зовсім звичайним. По-перше - до складу "біло-синіх" після шестимісячної перерви повернувся Андрій Ярмоленко. Він вийшов на поле на 66-й хвилині матчу замість Кабаєва. А по-друге - матч у Полтаві було перервано майже на 2,5 години через повітряну тривогу і ракетну загрозу з боку країни-агресорки, неадекватної росії.

Матч завершився з рахунком 5:1 на користь Динамо. В складі гостей забивали Ванат, Бражко, Шапаренко (дубль) і Ярмоленко. Додамо, що для Ярмоленко цей гол став п'ятим після його повернення до Динамо з саудівського Аль-Айну (він відіграв тут сезон після Вест Гему - ред.). У господарів на гол престижу спромігся на 83-й хвилині Ковталюк.

Євро-2024 під загрозою атаки дронів

В Німеччині визнали реальною загрозу для футбольного чемпіонату Європи з боку терористів ІДІЛ. Про це кажуть експерти та представники влади. Вони попереджають про тактику злочинців.

"Організація ІДІЛ з 2014-2015 років все частіше залучає дрони для нападів та атак: як дрони-камікадзе, так і дрони з вибухівкою. Наразі технології стали доступнішими. Це збільшує реальний ризик того, що терористи вдадуться до цієї недорогої та дистанційно керованої технології. Плани використання дронів знаходяться у відкритих джерелах", - заявив австрійський дослідник тероризму Ніколас Штокхаммер.

Водночас влада Німеччини вже відреагувала на можливу загрозу. Зокрема, в країні мають заборонити використання дронів на термін проведення ЧЄ-2024.

Український боксер став чемпіоном світу WBC

Наш Сергій Богачук здолав у Лас-Вегасі американського боксера Брайана Мендосу. Українець завоював пояс WBC та став тимчасовим чемпіоном світу у першій середній вазі. Бій тривав усі 12 раундів

Поєдинок вийшов напруженим. За підсумками бою усі судді віддали перевагу українцю: 117-111, 117-111, 118-110.  Після перемоги Сергій поділився враженнями. Богачук присвятив перемогу Україні та українцям. Також боксер відзначив, що Мендоса серйозний суперник.

"Я хочу сказати, що ця перемога - для України та нашого народу. У нас наразі важкі часи. І цією перемогою, я хочу мотивувати наших людей. Я хочу сказати для українських фанів - тримайтеся, ми обов'язково переможемо. Підтримуйте мене, а я буду перемагати та мотивувати вас. Разом ми зможемо все. Українці - це незламний народ", - заявив наш чемпіон.

Румунія втрачає суперзірку перед матчем проти України

В американській Флориді 12-13 квітня пройде турнір WTA Billie Jean King. Україна вийде на корт проти потужної Румунії. Але наші суперниці зазнали серйозної втрати. Екс-перша ракетка світу, румунка Сімона Халеп пропустить гру.

Скільки може заробити збірна України на Євро-2024

За вихід на чемпіонат континету підопічні Реброва вже заробили 9.25 мільйонів євро. А ось загальний призовий фонд прийдешнього ЧЄ-2024 складає величезну суму у 331 мільйон євро. UEFA не жалкує грошей для команд...

Зірка UFC починає скандал

Екс-чемпіон UFC американець Шон Стрікленд, який зазнав поразки у поєдинку проти представника ПАР Дрікуса Дю Плессі на UFC 297, знову у центрі уваги. Він вимагає негайного боя-реваншу. Якщо ж керівництво UFC не візьме до уваги слова бійця, Шон погрожує покинути організацію, та перейти у великий бокс...

Кримінальне тріо погрожувало чемпіонові світу

В Аргентині поліція провела блискучу спецоперацію та затримала трьох бандитів, які погрожували футболісту Анхелю Ді Марії. Один із затриманих на ім'я Пабло Акотто, перебував під слідством за торгівлю наркотиками. Ця трійця не вигадала нічого за краще, аніж погрожувати чемпіонові світу та його родині.

Раніше Інформатор повідомляв, що коуч Челсі Маурісіо Почеттіно оцінив прогрес Михайла Мудрика. Фахівець навів українця, як приклад молодого гравця, якому потрібно допомогти стати на шлях удосконалення. Також ми розповідали, що збірна України піднялася в рейтингу FIFA.